NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jasna Góra leczy? ,
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 11:25  
Cytuj
Dla mnie cudem był fakt kiedy okazało się ,że liczne przerzuty nowotworowe zdiagnozowane przez dobrego lekarza u mojej Mamy okazały się po pewnym czasie licznymi zwapnieniami.O pomyłce lekarza diagnozującego nie mogło być mowy.Długie lata dziękowałem za to Bogu.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 11:25  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 11:52  
Cytuj
Niestety temat jest nie do rozstrzygnięcia, wierzącym nie da się przemówić do głowy racjonalnymi argumentami, bo Oni wierzą bez względu na wszystko, i co by się dobrego nie działo przypisują to Bogu, a co złe grzesznym ludziom i Szatanowi. Chciałbym dożyć momentu gdy ziemię napadnie wroga, obca cywilizacja. Ciekawe jak wierzący to dostosują do swojej wiary, i na kogo to zgonią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie cudem był fakt kiedy okazało się ,że liczne przerzuty nowotworowe zdiagnozowane przez dobrego lekarza u mojej Mamy okazały się po pewnym czasie licznymi zwapnieniami.O pomyłce lekarza diagnozującego nie mogło być mowy.Długie lata dziękowałem za to Bogu.


A ja znam taki przypadek , osobie bez raka chcieli juz podawac chemie bo blednie zdiagnozowali komorki niby nowotworowe, i co, to tez byl cud??? Nie dajmy sie zwariowac. I dobrze napisales ze "dla ciebie" takze to jest tylko kwestia interpretacji faktow przez dana osobe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 16:19  
Cytuj
Każdy ma prawo do subiektywnej oceny zjawiska,czy też innej zaszłości w życiu i komentowanie ich przez ludzi nie powinno być ani prześmiewcze ani głupawe.Szanujmy wzajemnie swoje poglądy i jeśli nie wierzymy w coś w co ktoś inny wierzy-nie krytykujmy ich poglądów.
Kto wyśmiewa religie czy wiarę innych jest dzieckiem pyłu i wiatru czyli tumanem

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 21:15  
Cytuj
heniek - w przypadku cudu uzdrowienia, dokumentacja medyczna jest bardzo wnikliwie analizowana.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 21:48  
Cytuj
Pomylka w postach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2017r. 23:52  
Cytuj
Życie jest cudem, człowiek nie potrafi tego ogarnąć umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2017r. 10:13  
Cytuj
Ale chętnie niszczy coś, czego bez udziału Boga nie potrafi tworzyć....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »