NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Drewno do kominka,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 17:58  
Cytuj
Witam, troche przegapilem temat z drzewem w tym roku i wszedzie gdzie dzownie suche juz wyprzedane. Czy ma ktos jakies namiary do sprawdzonego (aby metry sie zgadzaly) sprzedawcy drzewa do kominka? Najlepiej poukladane w metry na paletach. Oczywiscie chodzi o wysezonowane, gotowe do opalu. Z gory dzieki za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 17:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 08:11  
Cytuj
Witam i przyłączam się do pytanie.Chętnie bym kupiła jakieś suche drewno do kominka.Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 20:45  
Cytuj
Bardziej oplaca sie kupic w kawalkach i pociac samemu, ukozyc i wysuszyc. Moja babcia zamowila kilka lat temu 4m drzewa i jak umozylismy to z bratem i zmierzylismy to nie wiem z ktorej strony bylo tam cztery metry. Kolejnego lata kupila cztery metry w kawalkach i po pocieciu i ulozeniu bylo drewna zdecydowanie wiebej niz rok wczesniej. A jesli juz musisz kupic gotowe to moj znajomy w przyszowie ma uczciwego goscia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2017r. 20:48  
Cytuj
Uwazajcie na tanie drewno z Przyszowa,Jest na 99 procent kradzione.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Paź 2017r. 09:14  
Cytuj
Sprawe ogarnalem, obdzwonilem wszystkie lokalne ogloszenia z olx i udalo mi sie dopasc 20mp suchara. Moj blad- bo od lat zawsze bralem od pana ktory ma sklep ogrodniczy na warcholach i zawsze nawet i w pazdzierniku nie bylo u niego problemu z zakupem suchego, popakowanego na palety z dowozem do domu i rozpadunkiem hdsem. Niestety w tym roku juz nie sprzedaje. Na wiosne bede musial zaopatrzec sie na zapas zeby nie bylo cisnienia na jesieni jak teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2017r. 08:14  
Cytuj
Jaciek, jak możesz to prosze o namiary na tego"suchora"jeśli coś zostało u osoby, której kupowałeś...Zgadzam się,że oszukują na juz pocietym, porąbanym drewnie, ale nie wszyscy..zamawiałam z dwoch zrodeł drewno w takiej samej ilości i powiem,że różnica była duża...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mdm
mdm
mdm
Posty: 35
Dołączył: 14 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2017r. 08:44  
Cytuj
monikaa to podaj na priv namiary na tego lepszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Paź 2017r. 11:43  
Cytuj
Obdzwonilem wszystkie ogloszenia z olx i suche mieli tylko w dwoch miejscach- w jednym 15m i w drugim "4,5m" takze wzialem wszystko co bylo. Aha jest jeszcze do dostania w gorzycach ale sprzedajacy wolal spore pieniadze za dowoz do stalowej woli-260zeta za metr, takze jak kogos taka cena nie gryzie to mozna znalezc to ogloszenie na olx. Co do uczciwosci to tak jak pisalem z jednego miejsca wzialem ostatnie 4,5mp suchego. Wczoraj skonczylem to ukladac i po pomiarach wyszlo ze jest tego prawie 5,4m czyli o prawie 1m wiecej niz zaplacielm. Albo sprzedajacy sie pomylil albo ja nadwyraz niechlujnie poukladalem drewienko co raczej nie wchodzi w gre bo co roku przewalam troche metrow ukladajac rzetelnie pod wiata zeby zmiescic jak najwiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »