NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Covernet,
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 20:48  
Cytuj
Czy ktoś z forumowiczów korzysta w tv i internetu Covernet? Zamierzam zrezygnować z multimedii bo już nie mam nerwów na użeranie się z ich zmianami kanałów, zabieranie tych co lubię. Macie jakieś doświadczenia z Covernetem ? Pliss napiszcie coś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 20:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 21:31  
Cytuj
Ja póki co nie mam problemu z Covernet. Może nie jest idealny bo w ciagu 3 miesiecy zdarzyło się, że pare razy zerwał ale generalnie na moment.
Nie jestem do końca pewny czy to wina mojego routera czy ich ale wczesniej przy tych samych ustawieniach mając z mtm było pod tym wzlędem niby bez problemow (powinienem miec lepszy router do swiatlowodowego).
Teraz się na nich zdecydowałem bo mam instalacje w mieszkaniu i bez przeciągania kabli, dodatkowej zabawy wymówiłem w mtm.
Co do predkosci swiatlowodowe 20 mb de facto chodzi dla normalnego korzystania tak samo jak 1mb. Jak nie sciagasz, grasz nalogowo to do neta nie odczujesz roznicy czy to ma szybkosc 1,4, czy 100. Ja mam najmniejszy pakiet czyli te 20. Place 30zł/mc i mi to wystarcza bo wkorzystuje i tak moze 5% tego łącza.
Przerwy w dostawie neta były symboliczne, na razie nigdzie nie musialem interweniowac także daje mocne 4.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liv
liv
liv
Posty: 57
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2017r. 08:48  
Cytuj
Dzięki bardzo. Kurcze spodziewałam się więcej odpowiedzi, a tu tylko jedna od Ciebie :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2018r. 17:11  
Cytuj
Internet mam od 7 lat nie narzekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Maja 2018r. 17:27  
Cytuj
A ja mam neta z multimedii 120mb/s za 35zł, i od lat nie przypominam sobie jakiejś przerwy w dostawie, co roku składam wypowiedzenie, i co roku cena w dół albo 3mce gratis. Telewizja to inna sprawa tutaj kiedyś się przymierzałem do Multimedii ale ofertę biedna mieli i kanały hd jakieś z dupy, o niczym. Wybrałem Polsat z talerza i jestem zadowolony, tu też oczywiście co rok wypowiedzenie i przytulnie bonusów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2018r. 12:17  
Cytuj
Maruda, dostajesz w Polsacie zazwyczaj umowę na 15 msc i 3 msc gratis czy coś innego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2018r. 12:37  
Cytuj
12 lat korzystam z usług Covernetu bez zastrzeżeń!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »