NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Mój sukces i obecna choroba to dzieło Iluminatów, Lady Gaga
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:12  
Cytuj
Kawusia, nigdy nie udowodnisz, że szatana i piekła nie ma. Zatem takie pisanie, że nie ma jest nadużyciem i nawet kłamstwem.
Ja nauką Ci też na razie nie udowodnię, że istnieje ale wiarą.
Ludzie wierzący wierzą, że istnieje, a niewierzący żyją w niepewności, bo nie mają gwarancji, że piekła i szatana nie ma.

A to, że ludzie piszą, że piekła i szatana nie ma, to jest jego, czyli szatana największy sukces ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:12  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Kawusia, nigdy nie udowodnisz, że szatana i piekła nie ma. Zatem takie pisanie, że nie ma jest nadużyciem i nawet kłamstwem.
Ja nauką Ci też na razie nie udowodnię, że istnieje ale wiarą.
Ludzie wierzący wierzą, że istnieje, a niewierzący żyją w niepewności, bo nie mają gwarancji, że piekła i szatana nie ma.

A to, że ludzie piszą, że piekła i szatana nie ma, to jest jego, czyli szatana największy sukces ...


Co za pitolenie. Ty tez nie udowodnisz. No i perełka ;-)
CYTAT
A to, że ludzie piszą, że piekła i szatana nie ma, to jest jego, czyli szatana największy sukces ...

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:21  
Cytuj
Ależ piekło istnieje tylko nie wygląda tak jak opisują go księża. Piekło to stan umysłu człowieka z wyrzutami sumienia. Dowodem na to są ludzie którzy swoją mądrością kierowani, wyczuciem taktu, dobrym życiem nie mają problemu z piekłem. Ktoś kto ciągle myśli o piekle ma na 1000% coś ma na sumieniu co nie pozwala mu żyć w szczęściu bez niepokoju na ziemi. Ten strach przed karą jest piekłem. Kawusia jakoś nie boi się diabła bo za co miałby mnie męczyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:25  
Cytuj

Jestem ateistą.

Ale czysto teoretycznie, gdyby założyć że Szatan / Diabeł istnieje, to jestem gotów sprzedać duszę za milion euro w gotówce.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:25  
Cytuj
Andrzejku bo to chodzi o to że połowa moherów nie zrozumie co to stan umysłu po grzechu a już co to wyrzuty sumienia to nie ma mowy. Najprościej byłoby straszyć je diabłem ognistym bo to ciemniaki rozumieją, ze jak łapy do ogniska włożą to będzie bubu. Żeby zrozumieć co piszę trzeba choć podstawy psychologii pojąć a to za wiele dla bezmyślnych bab wpatrzonych w wikarego jak w święty obrazek. Kto ma większą wiarę ja czy rsta? Dyskutujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Jestem ateistą.

Ale czysto teoretycznie, gdyby założyć że Szatan / Diabeł istnieje, to jestem gotów sprzedać duszę za milion euro w gotówce.


Katolik czytając takie słowa odczuwa smutek, bo dla nas jesteś po śmierci stracony i z naszego punktu widzenia wieczność spędzisz w mękach i męczarni.. Tutaj osoby, które kpią sobie z katolików wymyślają piekielne ognie i kocioł ze smołą. Prawda jest dużo gorsza, cierpienia psychiczne, udręczenie i tak już zawsze... Jedynie co to pociesza mnie, że ty Licht jesteś kompletnym nierozumnym stworzeniem, które po prostu nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji mówienia o zaprzedaniu duszy diabłu za pieniądze... Spróbuj się człowieku ogarnąć, młody jesteś, poszukaj pracy i żyj uczciwie, a nie na garnuszku mamy i taty. Ich kiedyś zabraknie i za co będziesz żył? Emerytury też nie będziesz miał, bo wypłata od 0 składek wynosi 0...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:04  
Cytuj
Andriusza stąpa twardo po ziemi.On wierzy tylko w życie doczesne i napełnione brzucho.Jakaś tam duchowość to nie dla niego.Ta dyskusja jest martwa,to jest monolog każdej ze stron i tyle.Ja nie przekonam Ciebie,Ty nie przekonasz mnie.Każdy odbiera te sprawy na swój sposób.Ale intrygujące jest że zawsze najwięcej na temat Boga mówią Ci którzy w Niego nie wierzą.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:07  
Cytuj
Mryszardzie - żaden śmiertelnik, a chyba nim jesteś nie ma prawa osądzać innych. To prawo w wierze katolickiej ma tylko Bóg. Chcesz za Boga rozliczać Lichta? Oby Ciebie ktoś nie rozliczył wcześniej. Ktoś nie wierzy niech nie wierzy, kto ma wolę inną niech się modli, odmawia różańce i klepe zdrowaśki. Jedni służą Bogu czynem inni tylko modłami a kto będzie jak rozliczany to jie wie nawet papież. No ale skoro ty wiesz to ja się nie wtrącam.

Fiodor - wszyscy ludzie żyjący na ziemi wierzą w Boga. Różnie go nazywają ale wierzą. Czy to Jehowa, Allach, czy Bóg to jest ta sama istota. Problem jest w tym że przedstawiciele różnych religii walczą o przynależność ludzi do nich i igłaszają swoje religie za właściwe a te z innym bogiem, bo inaczej nazwanym za fałszywe. Chodzi o wpływy z racji ilości wiernych jak i władzy nad jak największą liczbą wiernych. Przez wiarę možna kierować światem. Stąd wojny i kłótnie na temat Boga. Stąd wojny religijne, stąd bieda bo przywódcy religijni ( wszyscy nie ważne jacy) żyją z pracy swoich wiernych a nie swojej. Ja jestem tolerancyjna pod tym względem i zlych ludzi widzę tu wychowanych w wierze katolickiej a nie tylko w Syrii pod jarzmem Islamu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:17  
Cytuj
a to za wiele dla bezmyślnych bab wpatrzonych w wikarego jak w święty obrazek. Kto ma większą wiarę ja czy rsta? Dyskutujemy. [/cytat]


Ty kawusia wierzysz tylko w to co Ty uważasz za prawdziwe.Znowu delirka na temat księży?Dajże już sobie spokój z tym opluwaniem klerusciana
Załóż wreszcie temat o tym jaki kler niedobry,pazerny,same pedofile i pedały i dyskutuj z nachtem,czy Jedrusiem.poziom ten sam,poglady te same.Sama radość i g o prawdazaklopotanyA diabeł Kawusiu będzie Cie dręczył za głupotę i betonowe przekonaniaumiechMA za co i to dobrze maumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:26  
Cytuj
"wszyscy ludzie żyjący na ziemi wierzą w Boga"-doprawdy?Oj zebrało Ci się kobieto na żarty jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:53  
Cytuj

@ Mryszard

Wolę być stracony i mieć milion euro, niż być zbawiony i mieć 2 złote w kieszeni.
Za odpowiednią kasę, jestem gotów sprzedać duszę Lucyferowi.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:17  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Ty tez nie udowodnisz. No i perełka ;-)

CYTAT
A to, że ludzie piszą, że piekła i szatana nie ma, to jest jego, czyli szatana największy sukces ...



Przecież napisałem Ci, że Tobie nie udowodnię, bo zamknięty jesteś na duchowe sprawy.
Ale żyjesz w niepewności, bo sam też nie udowodnisz ...


CYTAT (kawusia)
Ależ piekło istnieje tylko nie wygląda tak jak opisują go księża. Piekło to stan umysłu człowieka z wyrzutami sumienia. Dowodem na to są ludzie którzy swoją mądrością kierowani, wyczuciem taktu, dobrym życiem nie mają problemu z piekłem. Ktoś kto ciągle myśli o piekle ma na 1000% coś ma na sumieniu co nie pozwala mu żyć w szczęściu bez niepokoju na ziemi. Ten strach przed karą jest piekłem. Kawusia jakoś nie boi się diabła bo za co miałby mnie męczyć?

A skąd tą swoją wiedzę bierzesz?
Częściowo masz rację, że to też ból powodowany wyrzutami sumienia trwający w nieskończoność, nawet jeżeli nie będzie bólu fizycznego to ten jest o wiele gorszy.
Ból braku Boga przez całe życie wieczne.
Mając świadomość istnienia piekła żyję w radości, bo polecam swoje życie Jezusowi.

Za co miałby Cię męczyć?
Nie wiem, to nie ja będę Cię sądził ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:32  
Cytuj
Pisałam o wszystkich rwligiach na ziemi. Przewrażliwiony jesteś wikary na swoim punkcie.
Rsta pytanie Ci zadałam czy byłeś w piekle skoro wiesz o nim więcej jak przeciętni ludzie.
Fiodor - nawet słońce może być bogiem jak dzięki tej wierze ludzie czynią dobro i wierzą że dzięki słońcu ,ają siłę pokonywać zło na ziemi.
No "chopy", rozgadaliście się jak stare przekupy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Rsta pytanie Ci zadałam czy byłeś w piekle skoro wiesz o nim więcej jak przeciętni ludzie.


ja nie, ale Gloria Polo tak...

"Trafiona przez piorun" - Gloria Polo - "Stalam u bram nieba i piekla"

https://www.youtube.com/watch?v=_ZPggrhQTeY

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Andrzej_2.0)
Ty tez nie udowodnisz. No i perełka ;-)

CYTAT
A to, że ludzie piszą, że piekła i szatana nie ma, to jest jego, czyli szatana największy sukces ...



Przecież napisałem Ci, że Tobie nie udowodnię, bo zamknięty jesteś na duchowe sprawy.
Ale żyjesz w niepewności, bo sam też nie udowodnisz ...


[


Kiedy mi to napisałeś? smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 12:57  
Cytuj
good rsta - jakbym ci opowiedziała jakie schizy miała moja znajoma jak podłączyła pod sieć lokówkę którą osobiście naprawiłam to też byś uwierzył w te objawienia? Najpierw zobaczyła św. PIOTRA a potem wszystkich świętych w jednym rzędzie jak ją prąd popieścił. Potem było światło i wielki huk. To był pieron niebieski prosto z laski biskupa a może i jakiego abp? H. go tam wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 13:05  
Cytuj
nawet nie posłuchałaś, a już wyrażasz opinię.
zrobiłem co mogłem, aby Cię ratować, więcej nie mogę,
masz wolny wybór ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 13:27  
Cytuj
Licht - wywal tą flagę bo pewnie Polskę też byś sprzedał za kilka srebrników. Brak honoru, rozumu o wiarę nie wnikam bo jest znikoma. Więc wywal tą flagę z avatara. Co do iluminatów to jest to sekta, która kontroluje cały przemysł muzyczny. Wystarczy włączyć na chwilę MTV aby w co drugim teledysku zobaczyć znaki rozpoznawcze. Pytanie należy zadać: Jak wielkie wpływy mają na losy polityki i świata a nie czy istnieją. Co do osób chcących sprzedać duszę: Powodzenia, życie przeminie a wieczność czeka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 14:01  
Cytuj
Rsta - a mogłabym wiedzieć przed czym mnie tak chciałeś uchronić? Ja pitolę! Przed diabłem????? Sam przed swoimi myślami się ochroń i to wystarczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Rsta - a mogłabym wiedzieć przed czym mnie tak chciałeś uchronić? Ja pitolę! Przed diabłem????? Sam przed swoimi myślami się ochroń i to wystarczy.



Co ty kawusia taka zdenerwowana? Znajdz sobie chłopa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 14:58  
Cytuj
To nie jest straszenie, to jest tylko przypomnienie ...

https://www.youtube.com/watch?v=-ehEIIDLfwo

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rsta - a mogłabym wiedzieć przed czym mnie tak chciałeś uchronić? Ja pitolę! Przed diabłem????? Sam przed swoimi myślami się ochroń i to wystarczy.



Co ty kawusia taka zdenerwowana? Znajdz sobie chłopa.


Ona ma chłopa w sukience,ale jest stary i już nie może.To wikary bardzo stary.

Wikary jej przechodzi piekielne męki
ma wszystkie członki twarde a jeden miękkigood
KAwusia też przechodzi przestraszne męki
tłucze w łeb wikarego aż słychać jęki

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:28  
Cytuj
CYTAT

Jestem ateistą.

Ale czysto teoretycznie, gdyby założyć że Szatan / Diabeł istnieje, to jestem gotów sprzedać duszę za milion euro w gotówce.



Licht, jesteś umysłowo niespójny, nawet teoretycznie. Jako ateista nie możesz byc gotów sprzedać swoją duszę bo jej nie masz.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 15:40  
Cytuj
Herbato ty to masz czucie. Czujesz moje nerwy? A po czym poznajesz że jestem zdenerwowana? Po ilości literek czy po wielkości czcionki? Weź brewiarz i na modły leć bo marnujesz swój talent na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:13  
Cytuj

@ kosmal

To nie jest kwestia mojej niespójności, tylko twojego dosyć słabego wykształcenia.
Nie rozumiesz pojęcia teoretycznych rozważań / teoretycznej dysputy.
To że nikt nie poleciał na Marsa, nie oznacza że nie możemy dyskutować o podróży na Marsa w kategoriach teoretycznych.
To samo ze sprzedażą duszy Diabłu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »