NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Radio Taxi - odradzam kierowcę ,
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 19:02  
Cytuj
Witam chciałem napisać przypadek jaki miał dzisiaj miejsce. Zamówiłem pod sklep taxi, bo nie miałem jak się zabrać z monitorem. Zadzwoniłem pi taxi, a miałem darmowy kurs. Po włożeniu na tylne siedzenie taksówkarz odmówił kursu za darmo. Powiedział że tego nie zabierze, bo on takich rzeczy nie wozi. To był dopiero początek wszystkiego. Na moje pytanie, czy zawiezie mnie za darmo jak należy się gratis odmówił i że mam mu zapłacić. Powiedziałem mu, że w takim razie biorę inną taksówkę, to nagle z wielką łaską zapytał, gdzie jedziemy. W czasie jazdy do mnie z tekstem, że już dzisiaj drugi taki kurs, że ktoś się z czymś zabiera i ma dość takich kursów. Powiedziałem mu, że kogo on zabiera, to mnie nie interesuje. W końcu zapadła cisza. Dyspozytorka dała mu kolejny kurs, to z wielką łaską go przyjął. I coś gadał pod nosem. Jeżeli zamówcie taxi i będzie to kierowca z numerem 21, to żeby oszczędzić nerwów bierzcie z miejsca inną. Cała sytuacja nie ma na celu wyżalenia się, a przestroga, że tacy ludzie nie powinni wozić ludzi jak im się nie podoba praca i tak podchodzą do klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 19:30  
Cytuj
A ja dziś jechałem taxi starym focusem w kombi z bardzo sympatycznym kierowcomumiech polecam tego pana serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 19:33  
Cytuj
A ja polecam i pozdrawiam Pana Stasia

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 20:08  
Cytuj
kesiek - jakiej marki auto było ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 20:26  
Cytuj
Nie zwracałem jakiej marki. Ale, to taksówkarz, który jeździ kilkanaście lat. Nr 21 jak się zamawia taxi.A najlepszy tekst jaki powiedział, że jak bym nie miał żadnego towaru, to bym pojechał za darmo, bo nic nie musi wozić. Ale i tak pojechałem gratis jak kazałem zamówić sobie innego kierowce. Potem sie czepił, że nie jest widoczna w jednym miejscu pieczątka. To mu powiedziałem niech sobie taksówkarze tusz ze sobą wożą do pieczątek, to będą dawali wyraźnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 00:55  
Cytuj
CYTAT
A ja dziś jechałem taxi starym focusem w kombi z bardzo sympatycznym kierowcomumiech polecam tego pana serdecznie.


granatowy focus i starszy kierowca?tez polecam.....

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 11:13  
Cytuj
Kesiek, czy nie był to przypadkiem niebieski Ford Smax? Jeśli tak to wcale bym się nie zdziwił. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:15  
Cytuj
a nie biała dacia lodgy?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:47  
Cytuj
widać, że wiele osób ma już swoje doświadczenia umiech

Ja swego czasu też wrzuciłem temat na podobny wątek:
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=870826

Może kiedyś, ktoś zrobi konkurencję bo obecnie wg mnie nie ma w Stalowej porządnej firmy taksówkarskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 17:28  
Cytuj
Ja tez zamawiałam radio taxi do pewnego momentu...dwa miesiące temu, upalny dzień ok.18 godz. 35 stopni, chociaż zamawiałam taxi na 5 osób, podjeżdża jakiś zdezelowany osobowy, jak wsuadl pasażer z przodu to nie pozwolił mu otworzyć okna!! Ja z tylu otworzyłam i może z racji ze jestem kobieta nie zwrócił mi uwagi...oczywiście nie bylo klimatyzacji!!!! Szok!! Juz nie zamawiam radio taxi, nie ryzykuję...albo trzeba być bezczelni jak oni..tylko niestety jestem osoba empatyczną 😞 no tak, niestety...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »