NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Narkotyki-cukierki w szkołach,
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 17:52  
Cytuj
Usunięto wpisy nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 17:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 18:46  
Cytuj

Zwolennicy legalizacji tzw. medycznej marihuany, są zdania że świetnie leczy ona padaczkę. I mają rację.
Ataki padaczki wynikają ze zbyt silnych wyładowań elektrycznych w mózgu. Coś jakby pioruny. Marihuana uszkadza neuroprzekaźniki i redukuje aktywność elektryczną mózgu, a więc i leczy padaczkę.
Tylko że osoba która ma codziennie kilka ataków padaczki, i tak raczej kariery nie zrobi, więc bez szczególnego żalu można jej dać zajarać.
Natomiast w przypadku zdrowej osoby, palenie "świętej rośliny" jest prostą drogą do zostania mentalnym starcem w wieku 30 lat.
Nie mniej, w Czechach wolno posiadać do 15 gramów marihuany i właściwie można jarać do woli.
Bo można kupować do woli po 15 gramów. Aby nie mieć więcej niż 15 gramów naraz.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 19:06  
Cytuj
Narkotyk na dłuższą metę uzależnia organizm czy to chorego,czy zdrowego człowieka.Leczenie morfiną bólu chorego onkologicznie człowieka też uzależnia jego organizm

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 19:29  
Cytuj

Zależy od człowieka.
Ja mam o morfinie bardzo pozytywne zdanie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 19:30  
Cytuj
Licht - temat jest chyba o narkotykach w szkole. Chcesz dalej wypisywać te swoje wywody to załóż temat o wplywie narkotykow na zdrowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Licht - temat jest chyba o narkotykach w szkole. Chcesz dalej wypisywać te swoje wywody to załóż temat o wplywie narkotykow na zdrowie


Uważaj bo założy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 21:47  
Cytuj
Narkotyki smakują przede wszystkim moderatorom różnych portali pewnych stalowowolskich portali. Jest na temat? Jest! No i jak taki się naćpa to potem ma wizje że kobiety gwałcą facetów bez ściągania im gatek, że są jak potwory co czychają tylko na ich konto w banku i dlatego ich nienawidzą co widać, nie słychać ale czuć. Pozdrawiam.

Moderowano przez: magpie
20 za zaśmiecanie forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 22:42  
Cytuj
Mimoza postaram się to napisać najdelikatniej jak umiem... Otóż jak myślisz dlaczego w tak krótkim czasie Cię zablokowali? Jeszcze nic Ci nie świta, że tych Twoich farmazonów czytać się nie da? Że robisz chlew praktycznie w każdym temacie w jakim się pojawiasz? Nawet jak próbujesz napisać coś na temat to i tak za dwa posty dalej wszystko wraca na złych mężczyzn, księży, moderatorów, jakieś dziwne seksistowskie aluzje itd.. Zrozum, że na forum obowiązują jakieś zasady... Jest takie coś jak netykieta (poczytaj jak nie wiesz...) A jak już masz taką dziwną potrzebę dzielenia się z wszystkimi Twoimi frustracjami to przynajmniej załóż taki swój autorski temat i pisz nawet 150 postów jeden pod drugim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 22:45  
Cytuj
Dziękuję za reakcję, lepiej bym tego nie ujęła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 06:25  
Cytuj
mloteknie wiemneutralnyzaklopotanyboks Co za przemówienie😊 Zarutko będę grzeczniutka a po południu lecę się wyspowiadać i obiecać poprawę dozgonną. Akurat! Ja jestem mimoza!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
mloteknie wiemneutralnyzaklopotanyboks Co za przemówienie😊 Zarutko będę grzeczniutka a po południu lecę się wyspowiadać i obiecać poprawę dozgonną. Akurat! Ja jestem mimoza!


Czy Ty mimoza wiesz cos o narkotykach?CVzy w czasach szkolnych nie próbowałaś dopingu?A może paliłaś trawkę?Spowiadałaś się już wielokrotnie swemu Plebanowi a poprawy nie widaćumiechW takim tempie zniknie nie tylko Mimoza,paranormalna no i kawusia zbanowana w expressowym czasie.mlotekAle pławiacy są niereformowalni.Wiem coś o tym,bo tam mieszkałemgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 06:55  
Cytuj
mlotekMimoza jest zbyt dumna żeby z byle pławiakiem się zadawać. Na kolana jak chcesz pisać do mnie! A o narkotykach wiem tyle co większość ludzi czyli nic. Żeby być ekspertem trzeba ćpać. Obalisz moją teorię czy zgodzisz się z nią wielki znawco tematu narkotyków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 07:08  
Cytuj
Ja poza dobrą kawusią żadnych dragów nie zażywałemumiechA do pochodzenia pławskiego sama się przyznałaś.Chyba,że jak zwykle kłamiesz .O narkotykach wiem tyle-ile mi jest potrzebne.Pilnowałem w miare możliwości aby swoje dzieci chronic przed tym świństwem i jak sądzę udało mi się.Narkomana poznam po oczach,po śladach zastrzyków.Mimoza!czy bTwój Pleban nie wrzucił Ci do kawusi exstazy?Pozdrawiam i życzę chłodnej głowy i mniej banów.
A na kolanach pisać jest bardzo niewygodnieumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 07:31  
Cytuj
mimoza, a ty w ogóle wiesz co oznacza słowo "mimoza"??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 09:23  
Cytuj
Żeby znać się na narkotykach nie trzeba ćpać. Inaczej każdy policjant z narkotykowego musiał by być ćpunem. Trzeba szkolenie przejść odpowiednie. Można też poczytać w internecie, objawy "ćpania" są na prawdę zauważlne. Więc jeśli Wasze dziecko zacznie brać coś więcej niż tylko 1 raz to na 100% zauważycie ... o ile macie jakiś kontakt z dzieckiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Pewnie mowa o gimnazjum nr 2. Jak narazie nic nie wiadomo o rzekomych cukierkach.



dokladnie ..... brak słów. samowolka szkolna. uczniowie robią co chcą. nauczyciele co chcą. Nie maja nic do powiedzenia w kwesti wychowania zasad czy jakichkolwiek wartosci dotyczacych dzieci. ta szkoła to pomyłka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 18:59  
Cytuj
Wydaje mi się,ze tym "rewelacjom"powinna się przyjrzeć Policja.W każdym poście jest ziarnko prawdygood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 15:31  
Cytuj
Duża ilość naćpanych młodych ludzi to ja widzę w obrębie Zatorza. Chodzę na cmentarz wieczorem po pracy i wracając często napotykam dziwnie zachowujących się prawie dzieci. Tam powinna policja sprawdzić czy nie ma jakiegoś dilera co rozprowadza narkotyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 16:07  
Cytuj
Mieszkam na Zatorzu i takich maluszków naćpanych nie widzę.Moze Ty lepiej obserwujesz?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 16:28  
Cytuj
Chodzę po ulicach i nikogo nie obserwuję, to te małolaty obserwują ludzi i chyba dobrych zamiarów nie mają. Ja nawet się im nie przyglądam bo się ich po prostu boję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 18:40  
Cytuj
"Policja w Dąbrowie Tarnowskiej (woj. małopolskie) ostrzega przed silnie toksycznymi tabletkami w formie "misiów", które zawierają pochodne ekstazy i mogą być rozprowadzane w rejonie szkół powiatu dąbrowskiego. Apeluje do rodziców o zachowanie czujności."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »