NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Stalowa Wola w ruinie,
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 20:49  
Cytuj
Mam już na koncie przejechane na pewno 1 mln km, i co? I to, że moge powiedzieć, że malo w ktorym mieście parkuje mi sie tak łatwo jak w STW inie mam na myśli parkowania pod blokiem tylko na mieście w sensie zrobienia zakupów, skorzystania z biblioteki, urzędów itp. Pomijajac niektóre godziny, moge powiedzieć, że tu nie ma korków a jedynie co mnie irytuje to "czerwona fala" na JP2. Po tym mieście jeździ mi sie bardzo swobodnie a jesli mnie cos wk.rwia to raczej z winy użytkowników dróg niż winy samego miasta jako obszaru zurbanizowanego.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 20:49  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś twierdzi, że STW jest zacofana, brzydka, biedna i przeszły tedy wszystkie plagi egipskie, że to Polska b,c czy nawet ż to niech się przejedzie do kilku dowolnych miast o podobnej wielkości na zachod od linii Opole, Wrocław, Leszno, Poznań, Piła, Koszalin czy nawet nich to beda cale tzw. Ziemie odzyskane, no przecież jakby nie było to jest zachód.
Wtedy prosze sie z czystym sumieniem wypowiadać na temat estetyki, porzadku przestrzennego i dostępności różnego rodzaju atrakcji w STW.


Dokładnie! Mam też wrażenie, że ci wszyscy frustraci chyba czterech liter nie wyprowadzili poza granice Stalowej Woli. Od czasów kiedy wyjechałem stąd na studia (17lat temu) to miasto jest nie do poznania w pozytywnym sensie. Moje okolice czyli ulica Poniatowskiego bedzie wyremontowana, prawie wszystkie bloki w okolicy wyremontowane, cały ciąg pawilonów na Poniatowskiego wyremontowany, Zusy, sądy, ronda, teraz błonia mają być, galeria VIVO, place zabaw. Naprawdę nie wszędzie trawa jest bardziej zielona niż tutaj. Nawet Wrocław gdzie mieszkałem 7lat ... owszem ładne miasto ale sporo osiedli ze starymi kamienicami, blokowiskami to katastrofa. Nawet pershing przy tamtym to szczyt luksusu z zewnątrz... O korkach nawet nie wspominam...........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 23:16  
Cytuj
nasze miasto jest zajebiste i wystarczy wyjechać by to stwierdzić. Ci co uważają inaczej to pacześniaki, którzy nigdy nigdzie nie byli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 23:58  
Cytuj
Niedługo bedzie w wiekszej ruinie.Ktos podpisal wycinke drzew na ,,kokoszej gorce",napewno nie mieszkancy.Powstana miejsca parkingowe dla bogatszych z apartamentow.Bedzie wiecej betonu,a mniej zielonego,wiec to zły pomysł.Moze jakis radny tam mieszka i załatwił sobie ten parking?Teraz przedsiebiorcy maja po minimum trzy auta,dlatego brakuje miejsc.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
pelele jesteś ignorantem co udowadniasz za każdym razem.zaklopotany po to sobie wsadź. no wiesz gdzie.chytry mam daleko i po i twoje pis. a stalówka wygląda nieźle ale to nie jest zasługą nadbereżnego. większość prac wykonał Szlęzak czy się to tobie podoba czy nie.


Twoje bzdury sa tak niestrawne,że czytając je,zbiera mi się na wymioty.MAsz chyba błone na oczach i wate w uszach skoro takie bzdety wypisujesz.A to gdzie masz PO i PIS wcale mnie nie obchodzi.To może obchodzić Lichwiarzaumiech
Miasto i okolice staja coraz piękniejsze ale Ty tego nie widzisz,bo nie chcesz widzieć.Widzisz tylko nicość Szlezaka.NAdbereżny gospodaruje dobrze i kwik niedorżniętej watahy i jemu i nam nie zaszkodziumiech
Możesz wymienić te większość prac które wykonał Szlezak?Bo ja ich nie widzę nie wiem
Wiem że Ciebie interesują dokonania PZPR a nie PiS czy PO.Pod reke możesz iśc z niejakim Lichwiarzemumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 09:19  
Cytuj
Stalowa nie ma wyglądać, tylko ma się tu dobrze żyć !!! Tymczasem każdy młody człowiek, mający cokolwiek oleju w głowie wyjeżdża na studia i nie wraca tu bo nie ma do czego. Tu nie ma perspektyw dla ludzi chcących coś osiągnąć i obecna władza NIC z tym nie robi. Buduje za to świecidełka dla tych mało ambitnych, którzy tu zostają. Żeby osłodzić im tą marność. W mieście trzeba inwestycji pro rozwojowych i ściągnięcia inwestorów a nie upiększania bo upiększanie to tylko przyszłe większe koszty z utrzymania i z kredytów wziętych na to upiększanie. Nie tędy droga. Powinniśmy robić tak jak Rzeszów ... a robimy jak Kozia Wólka (nie obrażając jej jeśli taka istnieje )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 14:55  
Cytuj
Rzeszów grabi do siebie. Od wielu lat.
Dzięki temu niestety inne miasta w naszym województwie nie rozwijają się tak, jakby mogły.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 15:03  
Cytuj
Bez przesady, 12 lat intensywnego rozwoju gospodarczego, zwolnień podatkowych, koalicyjnego rządzenia PO/SLD niczego nie wniosły?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 16:53  
Cytuj
Głupoty niektórzy piszą, przenioslam się tutaj z Katowic, żyje się tutaj ok, .mąż co prawda pracuje w Rzeszowie, ja tutaj,ale stać nas było na kupno mieszkania na Magnolii, dobrego samochodu i sami to osiągnęliśmy bez kredytów i pomocy rodziców. Dodam, że mamy po 28 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 19:02  
Cytuj
CYTAT

Twoje bzdury sa tak niestrawne,że czytając je,zbiera mi się na wymioty.MAsz chyba błone na oczach i wate w uszach skoro takie bzdety wypisujesz.A to gdzie masz PO i PIS wcale mnie nie obchodzi.To może obchodzić Lichwiarzaumiech
Miasto i okolice staja coraz piękniejsze ale Ty tego nie widzisz,bo nie chcesz widzieć.Widzisz tylko nicość Szlezaka.NAdbereżny gospodaruje dobrze i kwik niedorżniętej watahy i jemu i nam nie zaszkodziumiech
Możesz wymienić te większość prac które wykonał Szlezak?Bo ja ich nie widzę nie wiem
Wiem że Ciebie interesują dokonania PZPR a nie PiS czy PO.Pod reke możesz iśc z niejakim Lichwiarzemumiech


Pelele, podziwiam Twoja odwage.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
pelele jesteś ignorantem co udowadniasz za każdym razem.zaklopotany po to sobie wsadź. no wiesz gdzie.chytry mam daleko i po i twoje pis. a stalówka wygląda nieźle ale to nie jest zasługą nadbereżnego. większość prac wykonał Szlęzak czy się to tobie podoba czy nie.


Twoje bzdury sa tak niestrawne,że czytając je,zbiera mi się na wymioty.MAsz chyba błone na oczach i wate w uszach skoro takie bzdety wypisujesz.A to gdzie masz PO i PIS wcale mnie nie obchodzi.To może obchodzić Lichwiarzaumiech
Miasto i okolice staja coraz piękniejsze ale Ty tego nie widzisz,bo nie chcesz widzieć.Widzisz tylko nicość Szlezaka.NAdbereżny gospodaruje dobrze i kwik niedorżniętej watahy i jemu i nam nie zaszkodziumiech
Możesz wymienić te większość prac które wykonał Szlezak?Bo ja ich nie widzę nie wiem
Wiem że Ciebie interesują dokonania PZPR a nie PiS czy PO.Pod reke możesz iśc z niejakim Lichwiarzemumiech


faktycznie jesteś ignorantem.sciana w sumie błaznem też. cudowna przemiana? 3 lata temu ruina w stalowej a teraz miasto mlekiem i miodem płynące?chytry szkoda więc z tobą polemizować. twoja wypowiedź o jakiejś niedorżniętej watasze to dno i 2 metry mułu ale w sumie nie ma co oczekiwać od ciebie.zaklopotany
widać lichwiarz ci spać nie daje bo cały czas o nim piszesz. a jak ci jest niedobrze to idź do kibla, nachyl się nad nim, włóż 2 palce do swojej gęby i ulżyj sobie.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Niedługo bedzie w wiekszej ruinie.Ktos podpisal wycinke drzew na ,,kokoszej gorce",napewno nie mieszkancy.Powstana miejsca parkingowe dla bogatszych z apartamentow.Bedzie wiecej betonu,a mniej zielonego,wiec to zły pomysł.Moze jakis radny tam mieszka i załatwił sobie ten parking?Teraz przedsiebiorcy maja po minimum trzy auta,dlatego brakuje miejsc.:szok:


Jakby to poszło pod budowę kościoła jak chciał Frankowski to dopiero byłoby ujadanie. (Żeby nie było, byłem i jestem przeciwny przekazaniu tego terenu Kościołowi)

Stalowa Wola to jedno z najbardziej zielonych miast jakie widziałem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:04  
Cytuj
[
Twoje bzdury sa tak niestrawne,że czytając je,zbiera mi się na wymioty.MAsz chyba błone na oczach i wate w uszach skoro takie bzdety wypisujesz.A to gdzie masz PO i PIS wcale mnie nie obchodzi.To może obchodzić Lichwiarzaumiech
Miasto i okolice staja coraz piękniejsze ale Ty tego nie widzisz,bo nie chcesz widzieć.Widzisz tylko nicość Szlezaka.NAdbereżny gospodaruje dobrze i kwik niedorżniętej watahy i jemu i nam nie zaszkodziumiech
Możesz wymienić te większość prac które wykonał Szlezak?Bo ja ich nie widzę nie wiem
Wiem że Ciebie interesują dokonania PZPR a nie PiS czy PO.Pod reke możesz iśc z niejakim Lichwiarzemumiech[/cytat]

faktycznie jesteś ignorantem.sciana w sumie błaznem też. cudowna przemiana? 3 lata temu ruina w stalowej a teraz miasto mlekiem i miodem płynące?chytry szkoda więc z tobą polemizować. twoja wypowiedź o jakiejś niedorżniętej watasze to dno i 2 metry mułu ale w sumie nie ma co oczekiwać od ciebie.zaklopotany
widać lichwiarz ci spać nie daje bo cały czas o nim piszesz. a jak ci jest niedobrze to idź do kibla, nachyl się nad nim, włóż 2 palce do swojej gęby i ulżyj sobie.ok
[/cytat]

Niedobrze mi jak widzę Twoja postkomuszą gebę,wiec zniknij głuchoniemy slepcze w swej świetlanej POstkomuszej przyszłości.Poniżej mułu 3 metry to jesteś Ty wraz ze swoim Lichwiarzem-to zona czy maz-Dla mnie jesteś forumowym flejtuchem.ujadajacym na kazdego kto ma odmienne od twoich chorych mrzonek zdanie.Szczekanie wkrótce ustanie,takie typy jak ty sa na wymarciu. Miasto mimo twoich czarnych scenariuszy ma się dobrze,bo Lucjusz dba o nie jak należy.Piszac o watasze miałem na myśli zgraje POstkomuchow których niedługo zabraknie bo zostana wraz z toba wycieci w pien.Podziwiam twój refleks....szachistyjezykMnie kazesz wkladac palce do geby a sam gdzie je wkładasz ze sa takie brazowe i cuchnące......hehehehehegoodCzyzbys popijal palcami kakao z Lichwiarzem-Z twoich wypocin widać ze nosisz onuce a do noszenia skarpet nie dorosles

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:25  
Cytuj
twoje wywody to masakra. molestował cię ktoś za młodu, że masz tak zryta psyche.co komuch widzi we wszystkich komucha aby odwrócić uwagę od siebie. widać, ze nerwy ci puszczają. marzy ci się wyciąć w pień ludzi, którzy nie klaskają uszami tak jak ty.zaklopotany powinieneś się debilu leczyć z tego lichwiarza i świństw jakie wypisujesz.sciana

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:31  
Cytuj
Wol swinstwa wypisywać niż jak ty robic.Zmien rozmiar butow bo chyba za male nosisz i uciskają ci na przysadke mozgowa.mlotekDebila znajdziesz w lustrze sfrustrowany chlopkujezykTwoja polemika polega na obrażaniu wyśmiewaniu wszystkich którzy maja inne zdanie.A miasto pod Nadbereznym pięknieje jak nigdy czy tego chcesz czy nie-I lepiej klaskac uszami niż jajami frustracie

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:53  
Cytuj
Dajcie spokój.
Taka wymiana zdań jest zupełnie niepotrzebna. Nie róbcie drugiej mimozy-kawusi.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:01  
Cytuj
Pelele, no jestem pod coraz wiekszym wrazeniem Twojej odwagi. Alez to trzeba byc wrecz bohaterem, zeby publicznie robic z siebie takiego idiote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:27  
Cytuj
goodAndzin san!Ciągniesz za sobą smrodu odorek wiec stąd pseudonim Andzin-FETOREKok

Wracajac do tematu podobne nygusy niszcza nasze miasto i piszą że jest w ruinie.Nic nie pomagają w rozbudowie miasta,tylko potrafia narzekać,opluwać i wyolbrzymiać rzeczy mało ważne.good
Będzie na pewno żle,kiedy pożyteczni idioci z przerosnieta przysadka mózgowa będą wylewać swoje frustracje na forum i zaczepiać idiotycznymi postami piszących.
Forum jest dla wszystkich i twoje prowokujące i obrażające posty wiszą mi lużno jak........ batumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
goodAndzin san!Ciągniesz za sobą smrodu odorek wiec stąd pseudonim Andzin-FETOREKok

Wracajac do tematu podobne nygusy niszcza nasze miasto i piszą że jest w ruinie.Nic nie pomagają w rozbudowie miasta,tylko potrafia narzekać,opluwać i wyolbrzymiać rzeczy mało ważne.good
Będzie na pewno żle,kiedy pożyteczni idioci z przerosnieta przysadka mózgowa będą wylewać swoje frustracje na forum i zaczepiać idiotycznymi postami piszących.
Forum jest dla wszystkich i twoje prowokujące i obrażające posty wiszą mi lużno jak........ batumiech


Wow ... drugi Mickiewicz, brawo.
A Ty Pelelek musisz byc kurdupelek. Nos nisko polozony. "Smrodu odorek" to pewnie wyziewy z mojego odbyciku, no... lawenda to to nie jest. A moze to pochodzi z Twojego idola Luca, wlazles mu przeciez do dupy w calosci.
Ja tam w kazdym razie z wyziewami sie nie powstrzymuje, ale Ty chyba tak. Przeciez wiadomo, ze jak sie bakow nie puszcza to leca one do mozgu i ma sie potem gowniane mysli ... cos jak ... no kto?

"Wracajac do tematu", haslo "w ruinie" wymyslili chyba PIS-lamisci. Maja jakies prawa autorskie zastrzezone i nie mozna go uzywac przeciwko nim? Aktualny gospodarz miasta slabo sobie radzi. Widac to chocby po ostatnim alarmie budzetowym. A swiatelka w tunelu nie widac. Zaden swiecacy labadz na rondzie tego nie zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 08:11  
Cytuj
Panie fetorek!!Caluj w zadek Bronka wyliz rowek Donka.A wtedy nasze miasto wypięknieje.Smacznych rodzynek zyczejezyk No no no!Nygus w natarciu.A miasto w ruinie to wymyślili Twoi kolesie malkontentni na wszystko co robi Nadberezny
I prosze Cie uprzejmie!!Nie narkotyzuj się swoimi odorkowo fetorkowymi wyziewami z rury wydechowej bo nie ma na forum swiezego luftu.Gdzie ty się stolujesz fetorku!!nie wiemjezyk

Hej fetorku więcej grochu
aby smrod był bardzo spory
gdy odorek puszcza gazy
nawet skunks ucieka z nory

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 14:52  
Cytuj
A może tak dla odmiany wrócicie do tematu? Ci co zapatrzeni w Lucka niech no napiszą, co takiego cudownego ten Pan uczynił (nie co planuje), że mamy go pozytywnie postrzegać.

Dla równowagi, ci wiecznie niezadowoleni i na opak, niech konkretnie powiedzą co zrobił źle (nie co planuje albo ktoś planował lepiej).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:01  
Cytuj
Nic nie napiszą poza jakimiś zmyślonymi wyssanymi z ....palca Jedrusia pseudorewelacjami bez pokrycia.Pluc do skutku a może się cos przylepi.Nadberezny dziala dobrze i to ich boli.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:01  
Cytuj
Pelele co za kultura, co za gracja w pisaniu postów. Co na to magpie? Pelele magpiuniu już widzę tą zbieżność myśli odnośnie kultury. A takie przemówienie mi napisałeś na ten temat, że aż nosek mi się ze wstydu zaczerwienił a tu proszę..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:23  
Cytuj
Proszę na temat ptaszyno bo znowu Cie jakas niespodzianka spotkagoodA tak na boku to witam Ciebie i Plebana twegookA nosek nie ze wstydu tylko od zimnej zakaski po mszalnym winku Ci się zajaral

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:43  
Cytuj
Wiem że lubisz pokrzyczeć na kościelnego, pobawić się kimś, zablokować kogoś za brak kultury mimo że sam jesteś chamski. Ja tu wchodzę tylko czytać i nie mam zamiaru więcej pisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »