NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Stalowa Wola w ruinie,
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:43  
Cytuj
Stalowa dotąd nie zginie
i nie będzie w ruinie


Kawusia się bawiła z swym wikarym bardzo
a że taką zabawą zacni ludzie gardzą
dzisiaj kazde z osobnsa winy zmazać musi
wikary płacze Bogu,a dziecię-Kawusi
parafraza słówek Boya

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:51  
Cytuj
W wielu miastach np w mazowieckim to aż czuć korupcję. W miastach nie ma nic.. gorzej jak w Rosji na zadupiu. Stalowa ma się czym pochwalić, to piękne, czyste i zadbane miasto. Brakuje tylko starówki, centrum jako centrum i więcej nic nie trzeba. Oczywiście więcej miejsc pracy aby konkurencja w te dziedzinie wymusiła większe płace. Bo ogólnie praca jako taka jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
Wiem że lubisz pokrzyczeć na kościelnego, pobawić się kimś, zablokować kogoś za brak kultury mimo że sam jesteś chamski. Ja tu wchodzę tylko czytać i nie mam zamiaru więcej pisać.


Twoje rodzinne Pławo wypiękniało,Poniatowskiego wyładniało,niedługo błonia nadsańskie ucywilizują,bedziesz tam mogła z Plebanem wypoczywać incognito

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 15:53  
Cytuj
nasze miasto sie rozwija, nikt nie ma tyle aluminium co my

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 16:01  
Cytuj
Miasto jest w ruine po rzadach w latach 90 tych.Ludzie wyjechali i nadal wyjezdzaja wiec jestesmy w ruinie.placzeDodatkowo chca wyciac lasek na ,,kokoszej gorce"Wiec zamiast ładnego widoku drzew bedzie beton i auta zamorznych z apartamentow.Ruina i nie wiadomo kto podpisal zgode.Mieszkancy maja cicho siedziec i sluchac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 21:13  
Cytuj
Do remont...
W Białymstoku jest taki Kononowicz co mówi... będzie wszystko a nawet nic nie będzie...

Lubię i szanuję ludzi Ale... mądrych bo chcą do czegoś dojść..
Co do marzeń co chcesz to każdy ma prawo marzyć jak chce i o czym chce...
Ale np. Z tą pracą... że jakaś tam jest... to znaczy nadawała cie rozkosznie ulotek czy praca za barem za 1700zl? Przy czynszu za 56m2 560zl ... Z czego się cieszyć ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 22:19  
Cytuj
Czyli widzę dalej pitolenie nie na temat króluje - serio, nikt nie ma argumentu by poprzeć swoje dyrdymały?
To z ciekawości może, niech każdy wypisze serio, co Lucek zrobił ok a co zrobił źle.
Dobre:
- kilka fajnych ścieżek rowerowych
- rozpoczęcie przebudowy stadionu
- sztuczne boisko na stadionie
- rowery miejskie

Źle:
- zablokowanie inwestycji (salon samochodowy) koło wiaduktu, miało być super park itp., a jest trawniczek gdzie pieski ...
- zabawa na kredyt
- na razie brak konkretnych inwestycji (nawet zaczętych)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 08:53  
Cytuj
Dobre
Połączenie MZK z ZMKS,zakupy małych busów i w przyszłości elektroautobusów dla miasta,ustawienie ławek przy drodze do Ambulatorium na Orzeszkowej,stacja monitoringu zanieczyszczeń powietrza.Nie wiem czyja inicjatywa jest remont ul Solidarności i Poniatowskiego ale tez je uważam za dobre,niezależnie kto w to inwestuje.

Złe

nie wiemnie wiem Czereśniakom nie spodoboa się nic co zrobi obecny Ratusz,bo rzadZi nim nie ten kogo by chcielijezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 08:58  
Cytuj
Pojawiły się nowe stacje naprawy rowerów... mała rzecz a cieszy...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Dobre
Połączenie MZK z ZMKS,zakupy małych busów i w przyszłości elektroautobusów dla miasta,ustawienie ławek przy drodze do Ambulatorium na Orzeszkowej,stacja monitoringu zanieczyszczeń powietrza.Nie wiem czyja inicjatywa jest remont ul Solidarności i Poniatowskiego ale tez je uważam za dobre,niezależnie kto w to inwestuje.

Złe

nie wiemnie wiem Czereśniakom nie spodoboa się nic co zrobi obecny Ratusz,bo rzadZi nim nie ten kogo by chcielijezyk


Połączenie MZK z ZMKS - konkretnie plus bo?

ps
obiektywny za bardzo to ty nie jesteś umiech Jak ktoś widzi wady to "czereśniak", nice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 09:25  
Cytuj
Połączenie ZMKS z MZK to jedna Dyrekcja ,jedno konto jedna ksiegowośc.Powrót do czasów kiedy MKS podlegał MPGK i był jednym z jego zakładów.
za obiektywny to ja nie jestem?Nie wiem.Sam siebie przecież nie ocenięnie wiemMogę ocenić kogoś kto mnie wyzywa na forum od idiotów,debili itpumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:11  
Cytuj
Stacje naprawy rowerów to pierwszy drobiazg prezydenta, który zaskoczył pozytywnie.

Dobrze byłoby jeszcze przebudować istniejące biedaścieżki z kostki na asfaltowe.

Remonty dróg były zaplanowane dawno i dobrze, że są robione.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2017r. 10:15  
Cytuj
Przeszlifowanie krawężników na końcach - początkach ścieżek też było miłym zaskoczeniem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »