NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Sobieraj, Nadbereżny, Zarzeczny w Chinach,
pln
pln
pln
Posty: 1
Dołączył: 15 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 19:52  
Cytuj
Lucjusz Nadbereżny wraz z Stanisławem Sobierajem i Januszem Zarzecznym pojechali na wycieczke do Shenhzen
Shenzhen (chin.: 深圳; pinyin: Shēnzhèn; wym. [ʂə́ntʂə̂n]) – miasto w południowo-wschodnich Chinach, w prowincji Guangdong, bezpośrednio graniczące z Hongkongiem. W 2010 roku liczba mieszkańców strefy zurbanizowanej wynosiła 1 370 396[1]. Zespół miejski w 2009 roku liczył 8 912 300 mieszkańców.

Wielki ośrodek gospodarczy i finansowy (giełda, banki) z rozwiniętym przemysłem informatycznym, elektronicznym, nowych materiałów, urządzeń medycznych, poligraficznym, spożywczym, chemicznym, włókienniczym i maszynowym. Duży morski port handlowy na wschód od estuarium Rzeki Perłowej[2].

Za nasze pieniądze podatników zrobili sobie wycieczke, zwłaszcza Stanisław Sobieraj, który nie ma nawet sredniego wykształcenia, a z jezyków to nawet polskiego dobrze nie zna
Co miasto 70000 może miec wspólnego z takim kolosem jak Shenzen?
Ja sie pytam kto za to płaci?
Czy staroście doświadczonemu nauczycielowi nie jest wstyd pokazywać się z Staszkiem który nie zaliczył 7 klasy szkoły podstawowej i nie uzyskał promocji do osmej. Ciekawe jaką ocene uzyskał by u pana Janusza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 19:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 12:04  
Cytuj
Płn bo w Chinach każdy Chińczyk wie, że ten pan Sobieraj nie ma odpowiedniego wykształcenia. Jestem po filologii germanskiej i angielskiej i wiem, że każdy Polak z wyjątkiem pana Sobieraj wymiata po angielsku. Mamy zdolne językowo społeczeństwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 12:13  
Cytuj
Chory z nienawiści człowieku... skończ wreszcie ze spamowaniem i wypisywaniem tych bzdur oraz zakładaniem kolejnych kont, bo nie masz honoru pisać pod jednym nickiem... Pewnie ciebie nie wybrali do Rady Miasta i jesteś chory z nienawiści i żalu, że cię nie wybrali i nie zaprosili do Chin. To miasto partnerskie Stalowej Woli, zaprosili ich to pojechali, podejrzewam że ty wielce wykształcony człowieku po chińsku umiesz jedynie pierdnąć.. bo to uniwersalny język.. A oni mają zapewne tłumacza i im nie są potrzebne znajomości wszystkich języków świata...

Rada: weź leki, włącz sobie jakiś film i nie psuj ludziom forum spamowaniem, a moderatorom nie nadawaj roboty, by ciągle musieli wycinać twoje chore, powielane treści... Już się dowiedzieliśmy, że Sobieraj nie ma matury, a ty masz i maturę i studia zaoczne umiech Musisz uszanować to, że ludzie wybrali PiS a nie PO.. tak to już bywa, raz na wozie, raz pod wozem, jak ktoś ma inne poglądy niż ty nie znaczy, że jest zły, a ty dobry... Ot takie życie... Nie narzucaj ludziom kogo mają wybierać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 12:23  
Cytuj
W cywilizowanym świecie to jest normalne ,że samorządowcy jeżdżą po całym świecie.Ciekawa jestem jakie wykształcenie mają ci co tak hejtują z zazdrości.Związkowcy po zawodówce też jeżdzili na wycieczki do Chin przed sprzedażą chińskiemu inwestorowi,i czy ktoś im zabronił.
Na miejscu pana Staszka już dawno bym Cię pozwała za oszczerstwa do sądu o zniesławienie i ciekawa jestem czy byś śmiał mu spojrzeć w oczy.Nie jesteś anonimowy w internecie!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 12:36  
Cytuj
coś mi się wydaje, że pan Sobieraj ma za dużo kultury by zajmować się takim trollem umiech To sympatyczny człowiek (nie znam go osobiście, ale oglądam czasem sesje transmitowane przez miasto, czasem bywam na uroczystościach patriotycznych przed MDK) i nie zauważyłam niczego, co by mogło tego Pana dyskredytować w oczach wyborców. Przykre jest to, że pojawi się ktoś taki, kto kwestionuje wybory wyborców i ma w sobie tyle nienawiści, by robić takie rzeczy.
Po co? Zakładasz człowieku nowe konta by takie wypisywać rzeczy? Wstyd dla ciebie i hańba. Nigdzie nie zastrzeżone że posłem, radnym senatorem ma być ktoś kto posiada takie i takie wykształcenie, to dyskryminacja!
Jesteś podelcem z najwyższej półki spamerze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 13:35  
Cytuj
Ciągle ktoś się czepia Sobieraja więc niech wystartują w wyborach samorządowych i może go zastąpi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 14:23  
Cytuj
Ciekawe jest to że tak piszecie od rzeczy... byle się obrazić. A zero merytoryki... temat jest o tym że tam pojechali... A forum o tym by podyskutować... za czym.. po co... za co i dla czego... A co ma wyksztalcenie do tego... mam kolegow 😁😂🤣 co sa po zawodowce a rządzą tymi po studiach w jednej z fabryk i tam nikogo kto nie dziwi...😁😂🤣
A tak na koniec to można przeczytać artykuł o tym jak władze miasta krytykują najazd chińczyka na miasto a teraz jadą tam do zaprzyjaźnionego miasta... dla czego nie ma formalnego artykułu o tym... tylko tak po cichu jak kot na myszy... naraża się jeden z drugim na obelgi na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »