NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6
Miłośniczka cudzych mężów,
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:23  
Cytuj
Licht powinien zostać księdzem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Licht powinien zostać księdzem!

księdzem?:szok: przecież on jest podobno ateistą.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:26  
Cytuj
To lepiej żeby był ateistą bo przynajmniej nie będzie się bal kary za pie.przenie głupot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Licht powinien zostać księdzem!


Chciałabyś chciałaumiechumiechumiech Już widzę w Twoich oczach sprośne żądze i nieczyste nadzieje.APAGE!!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:43  
Cytuj
No pewnie że bym chciała bo tylko u ateisty mogłabym się wyspowiadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Pelele - a co kogo obchodzi czyjaś orientacja seksualna? Chciałbyś żeby ludzie widząc ciebie pytali czy lubisz chłopców czy dziewczynki zamiast dzień dobry?



Ja tylko dywaguje o jego zainteresowaniach.Nie obchodzi mnie czy jest koniochlastem,pederasta,pedofilem,zoofilem,nekrofilem czy tez tranwestytą.Mój organ to nie parobek i służy mi wtedy,kiedy ja uznaję że jest mi potrzebny.jezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:46  
Cytuj
No dobrze, dobrze. Teraz przerwa bo paranormalna musi iść do kościółka. Trzeba moherom zepsuć dzień moim strojem kusym a proboszczowi podnieść ciśnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
No dobrze, dobrze. Teraz przerwa bo paranormalna musi iść do kościółka. Trzeba moherom zepsuć dzień moim strojem kusym a proboszczowi podnieść ciśnienie.



Podejrzewam Mimoza,ze na widok Twoich podwiędłych wdzięków nawet pleban już się nie ślini,a zakrystian z organista patrza w inna stronęumiechmówiąc co ten staruszek w mini reprezentuje?Czy to stary Szkot?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 12:39  
Cytuj
Rozmowy dość mocno odbiegły od tematu. Proszę powrócić do tematu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 13:04  
Cytuj
Pelele ja żartowałam też że mam 65 lat. Mam trochę mniej a nawet wiele mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Rozmowy dość mocno odbiegły od tematu. Proszę powrócić do tematu...
A jak nie to co? Blokada?

Moderowano przez: magpie
To upomnienie plus punkty za nabijanie postów mimo upomnień. Swoje wypowiedzi można edytować dodając "złotą myśl", którą się zapomniało wpisać wyżej. U ciebie to wygląda tak, że nawet po 5 razy wklejasz post jeden pod drugim... Radzę zapoznać się z regulaminem i stosować do upomnień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 13:50  
Cytuj

@ magpie

Cześć Magpie. Co tam u ciebie ?

Moim zdaniem, to naturalne że czasami ktoś zmienia partnera / partnerkę. Stąd też małżeństwo bardzo komplikuje sprawy, bo wypada wziąć rozwód, a wiadomo że to wymaga sprawy w sądzie.
A sprawy w sądzie i się wloką, i są drogie.
Stąd też, jeżeli ktoś już decyduje się na związek, to najlepiej na związek nieformalny.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 13:55  
Cytuj
CYTAT

@ magpie

Cześć Magpie. Co tam u ciebie ?

Moim zdaniem, to naturalne że czasami ktoś zmienia partnera / partnerkę. Stąd też małżeństwo bardzo komplikuje sprawy, bo wypada wziąć rozwód, a wiadomo że to wymaga sprawy w sądzie.
A sprawy w sądzie i się wloką, i są drogie.
Stąd też, jeżeli ktoś już decyduje się na związek, to najlepiej na związek nieformalny.



Dlatego tak cieszy że ty jesteś w związku z samym sobą

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 13:59  
Cytuj

I wyobraź sobie, że wcale nie gryzie mnie samotność.
To jest sztuka: być całe życie samemu, i za nikim nie tęsknić.
Spróbuj mnie przeskoczyć.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 14:01  
Cytuj
Proszę powrócić do tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Proszę powrócić do tematu

Temat był o zidentyfikowaniu pewnej pani. Sama autorka tematu wycofała się z pomysłu i prosiła o jego zamknięcie. Jak wg. Ciebie można wrócić do tematu, którego autor nie chce kontynuować, a Ty sama ingerowałaś w jego treść w taki sposób, że w zasadzie jego sedno zostało utopione i wątek stał się jałowym polem do nie związanych z panią M. dyskusji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 14:16  
Cytuj
Temat zamykam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2017r. 14:33  
Cytuj
Licht - tylko tak ci się wydaje że nie tęsknisz za nikim. Samo to że piszesz co piszesz mówi mi że przeraźliwie chciałbyś z normalnymi ludźmi mieć kontakt ale chyba nie potrafisz ich znaleźć. Ci co cię otaczają wielbią cię i tak tylko za to że skreślisz kilka krzyżyków na niebie i równo złożysz rączki. Chcesz żebyśmy cię podziwiali za to jaki jesteś samodzielny, samowystarczalny, nie potrzebujący pomocy? Ja ci współczuję i wiem że tęsknisz za kimś normalnym. Nie przejmuj się ja też takich szukam ale trudno o nich w tym zwariowanym świecie jak o diamenty. Chcesz tego co samo nie przyjdzie a tobie nie chce się szukać. Lepiej udać że się jest szczęśliwym, a niech mi zazdroszczą!? Coraz więcej takich ludzi spotykam co za wszelką cenę chcą żeby im zazdrościć. Te minki z dzióbkiem na IG, te sztuczne pozy żeby nie było widać nadwagi, te foty z pudełkami firmowymi po różnych produktach, ciuchy zmetką Hilfilger, perfumy też, buty z Nike, torebka MK, tylko po co? Żeby inni zazdrościli że ich nie stać. Samopoczucie się poprawia jak ktoś w zachwycie napisze......cudownie wyglądasz, oh jak pięknie, oh, ah, uh....a tak naprawdę siedzi laska smutna, samotna, zamknięta w świecie wirtualnym. Kontakty ze światem ogranicza do przechadzki po galerii w celu zakupienia kolejnego produktu z którym się sfotografuje. Oto współczesna, szczęśliwa kobieta. Ty Licht jesteś też taki tylko jeszcze nie zdałeś sobie z tego sprawy. Zły człowiek z ciebie, podstępny, zaborczy i zarozumiały który najlepiej czuje się sam ze sobą i nie chce słyszeć że jest sam bo nikt z nim nie może wytrzymać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »