NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sukienki, Sklepy
Posty: 83
Dołączył: 22 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 10:28  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli znajdę sklepy z sukienkami ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 10:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 11:22  
Cytuj
Sukienki są w większości sieciówek z ciuchami. Jeżeli szukasz sukienki wizytowej to polecam Vissavi w Centrum na Niezłomnych. Poza tym sklepy z sukienkami są też: w galerii VIVO (Pretty Woman, De Facto, Monnari, Quiosque), w Centrum 4, na tzw białych domach (trzy sklepy), za halą targową, w budynku Cechu Rzemieślników.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 22 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 12:29  
Cytuj
Podziękował ślicznie 😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2017r. 06:21  
Cytuj
O masakra zaraz może ktoś spyta gdzie znajdę sklep z majtkami bo tak ciężko samemu pomyśleć gdzie są sukienki.ludzie ogarnijcie się .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2017r. 06:25  
Cytuj
Dodam jeszcze City park,sklep na piętrze i jakies pojedyncze rzeczy na parterze.Nie polecam zaś białych domów,nie ze względu na asortyment,a na obsługę.Panie znudzone i niechętne klientom.Jedna na każde pytanie odpowiada,że to nie ryneczek a butik.Traktuje klientki z góry,jakby była pewna,że brak im pieniędzy na zakup czegokolwiek w jej sklepie.Druga przysypia gdzieś pod ladą i nie będzie zadowolona gdy zbudzisz.Jeśli nie znajdziesz,tego czego szukasz panie okażą niezadowolenie.Powinny iść na emeryturę a w sklepach zatrudnić miłe,uśmiechnięte dziewczyny.Znam wiele osób,które nie wchodzą do tych sklepów ze względu na obsługę,wiele moich znajomych, kobiet niebiednych zostało wręcz obrażonych przez starszą panią.Dziwnie to w dzisiejszych czasach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2017r. 07:20  
Cytuj
zawsze zostaje jeszcze sobotni rynek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2017r. 09:00  
Cytuj
W vivo jest trochę kiecek (weselnych) ale okropnie drogie poniżej 200zł znikoma ilość :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 10:30  
Cytuj
Ja to mam takie szczęście że jak nie potrzebuję nic kupować to jak chodzę po sklepach to są fajne kiecki - ale jak potrzeba kupić to ... nic fajnego nie ma :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Ja to mam takie szczęście że jak nie potrzebuję nic kupować to jak chodzę po sklepach to są fajne kiecki - ale jak potrzeba kupić to ... nic fajnego nie ma :(


Dokładnie to samo mam 😠
Tak jak by to robili specjalnie 😏

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »