NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Zanieczyszczenie powietrza !!!, poziom pyłów zawieszonych na podstawie stacji AIR24
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 12:38  
Cytuj
Faktycznie hałas jakoś się nasilił, ale za to smrodziarze jakby mniej pyłów wypuszczali no chyba że kierunek wiatru nie pozwala na pomiar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 12:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 08:11  
Cytuj
Widzę że temat ostygł ... czyli niech będzie tak jak było....
a dzisiaj znowu 10 razy przekroczone normy na pyły i to pomimo deszczu który powinien je "spłukać" z powietrza

Krew mnie zalewa z bezsilności !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 15:27  
Cytuj
Nie tylko Ciebie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 15:39  
Cytuj
Widzisz że pisiorom nie przeszkadza. Olej to. Kolega sprzedaje maski z ładnymi wzorami, idealne na nasze powietrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:36  
Cytuj
Stacja znów stanęła 17 września z wynikiem grubo powyżej normy.

Ktoś może wyjaśnić skąd te przestoje?

Czy może to wina "poprzedników"?

No i zastanawiające jest to, że są ludzie którzy tego bronią. Nie mieszkają tu czy są tak zaślepieni? By nie powiedzieć, że to zwykłe qrwy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:50  
Cytuj
Towarzystwo wzajemnej adoracji dostało instrukcje, żeby podgrzewać temat. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 07:54  
Cytuj
Temat podgrzewa stacja monitoringu jakości powietrza.

Jak będzie wykazywała pyły i hałas w normie to temat umrze.

Ciekawe, że tobie nie przeszkadza taki stan zapylenia?

Głupota czy interes?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 09:56  
Cytuj
Mirek 3x7 - widzę że masz tylko tyle rozumu za ile podziękowałeś Bogu w wieczornej modlitwie - zgodnie z Twoim mottem
Przeglądając Twoje wpisy (nabite na wszystkich możliwych tematach -jako ekspert i wyrocznia od wszystkiego) to raczej Ty jesteś jakimś opłacanym trolem i działasz pod czyjeś dyktando.
Jeśli nie przeszkadza Ci że w powietrzu jest syf, to po co się interesujesz tematem? Przypomnij sobie swoje motto, swój podpis i żyj zgodnie z nim jako pierwszy sprawiedliwy - potem zacznij pouczać i rzucać oceny na innych.

Tyle mam do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 10:47  
Cytuj
Niedługo wybory. Więc władza sama podejmie temat. Pogadają, obiecają i znowu do kolejnych wyborów ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 10:58  
Cytuj
Nocny - problem smogu podrzucił "ciamajdaniarzom" nowy temat który pozwałaby ewentualnie za cokolwiek atakować PiS.

Nie widzę żadnej różnicy jakości powietrza na przestrzeni ostatnich 10 lat. Za to często bywam na śląsku - tam czuć, że oddycha się syfem. Ale ludzie tam żyją i mówią, że teraz powietrze mają jak w uzdrowisku w porównaniu z tym co było 15-20 lat temu.

Powietrze im się polepszyło i od razu zrobiło się biedniej i gorzej z pracą.

Jest coś za coś. Albo przemysł, praca i powietrze gorsze, albo brak przemysłu, bieda i czyste powietrze. Takie są realia.

Wszelkiego rodzaju pier...olenie, że obiecany monitoring, że władza nie dba o mieszkańców to nieporozumienie i oderwanie od rzeczywistości. Jeśli jakiś zakład truje przekraczając dopuszczalne normy to trzeba go ukarać. Jaki problem zebrać podpisy, udać się na sesję, umówić do Nadbereżnego? Nie wiem, czy to jest w jego kompetencjach, żeby wymusić kontrole w okolicznych zakładach. Malkontenci którzy tu piszą chcą jedynie narobić smrodu a nie coś zmienić.

Piszę, bo lubię. Nikt mi nie płaci. Gdyby po zmianie włądzy na tym portalu niektóre gwiazdeczki nie dostały banów, to dziś miałyby po 10 - 12 tyś wpisów.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 14:25  
Cytuj
mirek 3x7.... teraz i w tym temacie jesteś ekspertem - opiniodawcą - wyrocznią ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 14:56  
Cytuj
Po co wklejasz to samo kilka razy?
Raz by wystarczyło. ok

Odnieś się do tego co napisałem. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 18:26  
Cytuj
Ja sie odniosę ekspercie.

Mirku, z jakiego powodu na Śląsku mają gorzej z pracą (a i tak lepiej niż u nas w Stalowej Woli) i dlaczego mają czyściejsze powietrze?

Nie martw się o pytanie do Lucjusza. Zapytam na spotkaniu gdy sie takie odbędzie na moim osiedlu. Do jego biura nie dam rady dojść bo ten pracuje w takich samych godzinach jak ja.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:08  
Cytuj
NA Śląsku Górnym z powodów zamykania zakładów zanieczyszczających atmosferę,likwidacji nierentownych czy wyeksploatowanych kopalń urosło bezrobocie,ale przez to samo zmniejszyło się zanieczyszczenie atmosfery.Na Dolnym Sląsku likwidowano kopalnie w Wałbrzychu i Nowej Rudzie.W Nowej Rudzie zamorski inwestor chciał uruchomić wydobycie/Chyba z Australii/ale nie wiem czy ta inwestycja ruszyła.Tam wcześniej wydobywano wegiel znakomitej jakosci.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:37  
Cytuj
czyli likwidacja była związana z nierentownością a nie walką z zanieczyszczeniem?

Jak to się ma do stalowej woli?

nijak.

Czy pasuje wam taki stan rzeczy jak w stalowej woli?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:48  
Cytuj
Nie było odpowiedzi z centrali co na to pisać, więc musisz poczekać. I Szlęzak i Lucek zaniechali interwencji i pozwolili na zbyt wiele zakładom. Patrząc na spotkanie na Piaskach to na większe powodzenie Andrzej nie licz, obietnice poganiają obietnice a ludzie coraz głośniej mówią co z ich realizacją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:51  
Cytuj
Czytaj calosc a jak nie rozumiesz to nie komentujsciana

CYTAT
NA Śląsku Górnym z powodów zamykania zakładów zanieczyszczających atmosferę


Andrzejek!Umiesz czytac czy nie chcesz.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 20:09  
Cytuj
To podaj nazwy tych zakładów które zostały zamknięte ze względu na zanieczyszczenie. Poszukam info na ich temat. Chętnie poczytam. Bo powiem szczerze że ja nie słyszałem o takich sytuacjach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 20:13  
Cytuj
Kpisz,czy o droge pytasz.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Kpisz,czy o droge pytasz.


Jestem zwyczajnie ciekawy jak to sie odbywało, że zamknięto zakład tylko ze względu na zanieczyszczenie środowiska. Nic nie mogę znaleźć w necie a jestem bardzo ciekawy.

Może Mirosław ekspert ci pomoże?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:41  
Cytuj
:-(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 23:36  
Cytuj
Andrzej odpuść. Grunt, że ludzie zaczęli się tym interesować i widzą bierność władz. Ziaro zostało zasiane przed sezonem grzewczym, więc nie ma wymówek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 06:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kpisz,czy o droge pytasz.


Jestem zwyczajnie ciekawy jak to sie odbywało, że zamknięto zakład tylko ze względu na zanieczyszczenie środowiska. Nic nie mogę znaleźć w necie a jestem bardzo ciekawy.

Może Mirosław ekspert ci pomoże?


Tobie już nic nie pomoże.Czy ja jestem Twoim parobkiem?Szukaj na Ślasku o zamkniętych cynkowniach,galwanizerniach,zakładach koksowniczych.
Nie szukaj w TFUJ=N czy Gazetce Koszernej ale na portalach Gornego Slaska Popros grzecznie Nachto Lichta czy kawusie to może ci pomogajezyk


A może potrzebujesz SWIATKA jak piszesz.Znajdziesz go w swoim posciejezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 07:07  
Cytuj
czyli jednak nie wiesz. Nie masz pojęcia więc pływasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 12:42  
Cytuj
Czołowy pływak forum,to niejaki JędruśumiechJa wiem gdzie ale ci nie podpowiem.Szukaj nawet u swego mentora Szechtera w GW może Aj waj ci podpowie./NA gornym Slasku jest wiele miejsc niebezpiecznych dla srodowiska,ktore sa sukcesywnie likwidowane.Koksownie,cynkownie galwanizernie skladowiska odpadow .Czy ty nie umiesz czytac czy udajesz.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »