NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Zanieczyszczenie powietrza !!!, poziom pyłów zawieszonych na podstawie stacji AIR24
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2017r. 19:09  
Cytuj
Poskromię ale jako drugi ;-)

Idiotyczne jest przytaczanie innych miast, że tam się nie da, i do tego odnosiłem swoją wypowiedź.
Pytam po raz kolejny po co nam taki prezydent, który w kampanii pompuje baloniki i "walczy" z hałasem i zanieczyszczeniem a jak już ma koryto to nie robi nic.

Ty i Magdalena oraz Mirek chcielibyście by temat na tym zakończyć. Niestety dla was temat sie zakończy gdy skończy się hałas i syf w powietrzu. Przycichnę jak zobaczę faktyczne działania prezydenta.

Opozycja powinna? Oni nie rządzą. Po co nam takie władze, które żądają dziań od opozycji ;-)

Co dziwne za nicnierobieniem są tylko zwolennicy obecnej władzy ;-)


Przypadek? Totalny?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2017r. 19:09  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2017r. 19:22  
Cytuj
Jędrek, temat jest istotny, sa kontrybutorzy istotnych informacji, ale szczekasz na złe drzewo. Wielka szansa dla opozycji, to jest tip za darmo całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2017r. 19:25  
Cytuj
To wy totalni obrońcy obecnej sytuacji szczekacie. Ludzie widzą i gwarantuję ci że jak będzie kampania wyborcza to Lucjusz wspaniałomyślnie wróci do tematu ;-) Wtedy zapewne obieca walkę ;-) Wtedy będzie można pokazać ten i kilka innych tematów jako historyczny dowód na jego działania.
Skoro prezydent z takimi kontaktami w centralnej władzy nic nie może to co poradzi opozycja?

Totalna porażka, totalnej władzy

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2017r. 19:31  
Cytuj
Nie wiem co będzie, nie kreuje polityki w mieście, a na co czeka Renata w takim razie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2017r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem co będzie, nie kreuje polityki w mieście, a na co czeka Renata w takim razie?


Zapytaj Renatę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2017r. 08:51  
Cytuj
Dziś kolejny dzień puszczania pyłów.

(PM 2,5) 255 norma do 12 czyli przekroczenie? 21 krotne.
(PM 10) 269 norma do 20 czyli przekroczenie? 13 krotne


Od 5 do 8 rano dziś zobaczymy jak sie zmieni po 9.

Pomiar natężenia hałasu praktycznie stanął wczoraj na 6 rano.

http://www.air24.pl/


Co robi Prezydent w tym temacie? Naprawdę nie jest w stanie nic zrobić tak jak to twierdzą jego zwolennicy na tym forum? Może jakiś oficjalny komunikat?

StaloweMiasto może zrobicie wywiad z Prezydentem w tej sprawie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2017r. 09:17  
Cytuj
Andrzej liczysz, że nadbereżny wypowie się.good masz poczucie humoru. przecież to populista. już niedługo dni COP-u i tu będzie "ognista" mowa do ludu jak to mamy piękne tradycje, dumę i inne chwytne hasełka chłopca, który nie ma pojęcia o życiu bo został wychowany na łonie partii. znów ukaże Stalówkę jako prężnie rozwijający się ośrodek przemysłowy a mieszkańców licznie zgromadzonych na stadionie jako dumnych z jego rządów, którym została już tylko zabawa bo wszystko inne zostało załatwione. a hałas i zanieczyszczenie? to mało ważne, bawmy się.chytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2017r. 19:23  
Cytuj
a na weekend ciszej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 07:22  
Cytuj
Wcale nie ciszej. Normy w zasadzie zawsze przekroczone.

piket wypowie się, wypowie. W kampanii wyborczej będzie cuda opowiadał. Dobrze będzie go wtedy zapytać co robił przez całą kadencję. ,


PS. Po wczorajszych przekroczeniach pomiary pyłów stanęły. Ostatni pomiar z niedzieli 9 rano. Czyżby to metoda zbitego termometra?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 08:41  
Cytuj
Hałas i zanieczyszczenie powietrza był za POprzedników na takim samym poziomie jak teraz,ale wtedy nikt nie szczekał na Szlezaka jak dziś.Moze dlatego,że wtedy nie było możliwości pomiarów tego syfu.Nie staram się bronić Nadbereżnego i też uważam,że należy żądać wyjasnień z UM w tej sprawie.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 09:00  
Cytuj
Szczekał Lucjusz i Weber. ALE WTEDY BYŁO INACZEJ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 10:21  
Cytuj
Dzisiaj pada deszcz a i tak nie zdołał "zdjąć" pyłów z powietrza - chyba trzeba do tego przywyknąć i dać sobie spokój bo i tak to władzę mają gdzieś i właśnie liczą na samoistne wygaszenie tematu. No chyba że jak się zacznie sezon grzewczy będą gadać z uporem maniak że to od pieców C.O. Na PANÓW Posła i Prezydenta nie ma co liczyć na razie są przy władzy... czas płynie idą kolejne wybory....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 10:24  
Cytuj
A kto i kiedy spowodował zaistalowanie Stacji Pomiarów zanieczyszczeń powietrza i hałasów?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Hałas i zanieczyszczenie powietrza był za POprzedników na takim samym poziomie jak teraz,ale wtedy nikt nie szczekał na Szlezaka jak dziś.Moze dlatego,że wtedy nie było możliwości pomiarów tego syfu.Nie staram się bronić Nadbereżnego i też uważam,że należy żądać wyjasnień z UM w tej sprawie.


Co ty Pele opowiadasz. Gdzie ty byłeś jak Lucjusz pompował baloniki? Gdzie byłeś jak gość w nocy latał z miernikiem i mierzył poziom hałasu? Były wątki i artykuły na SM, artykuły w Sztafecie.
W jakim celu piszesz te głupoty?

Nocny ja uważam, że nie wolno przemilczeć. Na to własnie liczą ci specjaliści od rozmywania tematu i wymienione przez Ciebie persony.

Pele, no Lucjusz zainstalował. Nie pamiętasz ile czasu trwało "kalibrowanie". Ile trwało upublicznienie wyników tych pomiarów. No i co z nich wynika? Co dalej robi z tym Prezydent i pan Poseł od baloników?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hałas i zanieczyszczenie powietrza był za POprzedników na takim samym poziomie jak teraz,ale wtedy nikt nie szczekał na Szlezaka jak dziś.Moze dlatego,że wtedy nie było możliwości pomiarów tego syfu.Nie staram się bronić Nadbereżnego i też uważam,że należy żądać wyjasnień z UM w tej sprawie.


Co ty Pele opowiadasz. Gdzie ty byłeś jak Lucjusz pompował baloniki? Gdzie byłeś jak gość w nocy latał z miernikiem i mierzył poziom hałasu? Były wątki i artykuły na SM, artykuły w Sztafecie.
W jakim celu piszesz te głupoty?

Nocny ja uważam, że nie wolno przemilczeć. Na to własnie liczą ci specjaliści od rozmywania tematu i wymienione przez Ciebie persony.

Pele, no Lucjusz zainstalował. Nie pamiętasz ile czasu trwało "kalibrowanie". Ile trwało upublicznienie wyników tych pomiarów. No i co z nich wynika? Co dalej robi z tym Prezydent i pan Poseł od baloników?


Głupoty piszę po to,abyś Ty dolal wody do tematu.Widzę,że Ty czytasz tylko SM i Sztafete.Ja mam troche szersze perspektywy na swiat,a nie tylko na swoje podwórko.Chyba masz Towarzyszu niestrawnośc po legitce czerwonej i po "skalibrowaniu"przez jakiegoś członka Nowoczesnej czy KODerastę.;Ja nie muszę wiedzieć wszystkiego a moje pytania nie powinny w Tobie rodzic szyderstwa i złości.Przecież kto pyta-nie błądzi.A zastanawiający jest fakt,że zanieczyszczenie za SZlęzaka było takie samo i hałas też,ale ty o tym słowka nie napisałeś z wrodzonej skromności czy ze strachu?Widać jak boli Ciebie te 20 banów które dosrtałeś po dyskusji ze mną za niewyparzona japęumiechMiałeś moich postów nie komentować a wpier....lasz się do nich jak miedzy wódke a zakaske.TA "kalibracja"jak widać nie wyszła Ci na zdrowie.mlotekjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Moderowano przez: magpie
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi, takie teksty "Chyba masz Towarzyszu niestrawnośc po legitce czerwonej i po "skalibrowaniu"przez jakiegoś członka Nowoczesnej czy KODerastę." nie służą dyskusji, a obrażanie innych takimi słowami nie powinno mieć miejsca. Można wyrazić swoją opinie bez tego typu słów

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 14:14  
Cytuj
Postaram się nie dać prowokować.ok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 14:30  
Cytuj
Pele uspokój emocje. Ty masz 60 banów ;-) Za kulturę wypowiedzi ;-)

Teraz mam pisać, że za Szreka był hałas i zanieczyszczenie? Pisałem jak rządził. Teraz mamy nowego wodza, który wtedy też walczył z tym zanieczyszczeniem i hałasem. Dostał koryto i zamilkł.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 14:45  
Cytuj
Jedruś!!Uspokój się!Ja te 60 banów mam za Ciebiejezyk powiedz mi dlaczego donosisz?Z obowiązku,przyzwyczajenia czy ze złości?jezykA może z przyjemnościgoodgoodgoodgoodO kulturze nie rozmawiam bo znowu doniesiesz i zablokuje mi konto magpie,przez co nie będę mogl napawać się Twoimi kulturalnymi postamigood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 15:35  
Cytuj
Panowie, emocje wyciszamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 15:55  
Cytuj
Bez emocji.ZA SZREKA NA TEN TEMAT BYLO CICHUTKO.Przeciez nic zlego na Jedrulka nie napisalemnie wiem

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 16:33  
Cytuj
pelele nic nie było cicho. Lucjusz zainstalował stacje i koniec jego pracy. Naobiecywał i nie dotrzymał słowa. Temat hałasu był poruszany od momentu uruchomienia maszyny do biomasy w elektrowni więc 4-5 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 16:43  
Cytuj
A co obiecał oprócz stacji i monitorowania,bo nie pamiętam?Szrek o ile wiem nic nie robił w sprawie aluminiowych firm względem zanieczyszczania przez te firmy powietrza.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 17:50  
Cytuj
Wpisz w google Nadbereźny Hałas Stalowa Wola i masz kilkanaście artykułów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 17:59  
Cytuj
OK Dziekiok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Mirek mieszkałem na śląsku prawie pół roku i to w czasach gdy normami nikt się nie przejmował aż tak jak teraz. Rano nie słyszałem huku odrzutowca. Obecnie zabronili palić węglem i w zimie jest naprawdę przyjemnie. Jak chcesz porównanie norm powietrza to proponuje jednak ci Nową hutę w krakowie. Tam mają podobnie.



jacusiu....

Bywam tam często i powietrze jest wielokrotnie gorsze niż u nas.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »