NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kara dla Legii,
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 22:13  
Cytuj
Patryk Jaki z Kukiz15 napisał na swoim profilu FB

"Dziady z UEFA nałożyły karę na Legie za prawdę historyczną o niemieckich zbrodniach na Polakach. Pokażmy solidarność. Ja wpłaciłem. Mocno polecam!‬

Jak nie możemy wpłacić sami - to podajmy dalej!"

http://pomagam.pl/Powstanie1944



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 22:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 22:14  
Cytuj
Ludzie piszcie po polsku poprawnie ! Kara dla Legii !!!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 22:30  
Cytuj
To tylko literówka, ale masz racje zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 22:59  
Cytuj
Patryk Jaki jest w Kukiz'15?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Patryk Jaki z Kukiz15 napisał na swoim profilu FB

"Dziady z UEFA nałożyły karę na Legie za prawdę historyczną o niemieckich zbrodniach na Polakach. Pokażmy solidarność. Ja wpłaciłem. Mocno polecam!‬

Jak nie możemy wpłacić sami - to podajmy dalej!"

http://pomagam.pl/Powstanie1944




Patryk Jaki nie jest z KUKIZ 15.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 07:02  
Cytuj
Kara w wysokości 35 tys ojro została nałożona za niedrożne przejścia na trybunach a za ten olbrzymi plakat nie ośmielili się karac.Za przejście niech płaci Mioduski.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 07:19  
Cytuj
Ciekawe czy pele ma racje. w linku jest potrzeba 400 tysięcy. Naiwniaków nie brakuje to wpłacają. Jeśli okazałoby sie to oszustwem to nie ciekawie wyjdzie na tym tle niejaki Jaki ;-)

PS.

No i faktycznie, Jaki promuje naciąganie ludzi ;-)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,uefa-nalozyla-grzywne-na-legie-kara-jedynie-za-niedrozne-przejscia,artykul,807294,1,721.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe czy pele ma racje. w linku jest potrzeba 400 tysięcy. Naiwniaków nie brakuje to wpłacają. Jeśli okazałoby sie to oszustwem to nie ciekawie wyjdzie na tym tle niejaki Jaki ;-)

PS.

No i faktycznie, Jaki promuje naciąganie ludzi ;-)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,uefa-nalozyla-grzywne-na-legie-kara-jedynie-za-niedrozne-przejscia,artykul,807294,1,721.html


I tak zaraz się pojawią teorie, że to kara zastępcza itp. - a dla jasności, to już akurat jest recydywa (jak większość kar w przypadku Legii) w Legii z tymi nie drożnymi przejściami, 2 lub 3 taka kara w jakimś tam odstępie czasu. Za wczorajszą oprawę znów dostaną karę, znowu ta świnia oraz racowisko (a więc piękny pokaz idiotyzmu, bo znów recydywa i to jak na dłoni).

Co do oprawy - zdecydowanie oprawa wg. mnie nie była żadnym hołdem dla powstańców, ot po prostu teraz moda jest na ostry atak na niemiaszków - zdecydowanie stadion to nie miejsce na takie sprawy (ps. Legia miała już fajne oprawy które NAPRAWDĘ służyły upamiętnianiu poległych, ta wg. mnie taka nie była).
Inna sprawa, że mimo iż kontrowersyjna (no mało politycznie poprawna - dziecko z pistoletem przy głowie to zdecydowanie za duże granie na emocjach) to pokazywała po prostu fakt historyczny, więc kary Fifa za to dać oczywiście nie mogła.

Co do Legii, to niech się zajmą tym od czego są, czyli grania i reprezentowania nas w Europie, bo wczoraj z pasterzami z Mołdawii pokazali pięknie gdzie spadła nasza piłka klubowa, tragedia...

Ps
Dziwi mnie jednak dalej, że i kibice i inni dalej wolą upamiętniać porażki, zamiast pokazywać zwycięstwa - czekam na jakieś oprawy co do Bitwy Warszawskiej (idealny okres na to przecież, w dodatku nie lada sukces), tym powinniśmy się pochwalić przed światem, a nie tylko pokazywać smutne okresy naszej historii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 10:44  
Cytuj
Po kiego grzyba na forum Stalowej pisać o Legii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 10:57  
Cytuj
No wlasnie kogo obchodza te cwele?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 11:57  
Cytuj
....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ciekawe czy ten głupek pele ma racje. w linku jest potrzeba 400 tysięcy. Naiwniaków nie brakuje to wpłacają. Jeśli okazałoby sie to oszustwem to nie ciekawie wyjdzie na tym tle niejaki Jaki ;-)

PS.

No i faktycznie, Jaki promuje naciąganie ludzi ;-)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,uefa-nalozyla-grzywne-na-legie-kara-jedynie-za-niedrozne-przejscia,artykul,807294,1,721.html


I tak zaraz się pojawią teorie, że to kara zastępcza itp. - a dla jasności, to już akurat jest recydywa (jak większość kar w przypadku Legii) w Legii z tymi nie drożnymi przejściami, 2 lub 3 taka kara w jakimś tam odstępie czasu. Za wczorajszą oprawę znów dostaną karę, znowu ta świnia oraz racowisko (a więc piękny pokaz idiotyzmu, bo znów recydywa i to jak na dłoni).

Co do oprawy - zdecydowanie oprawa wg. mnie nie była żadnym hołdem dla powstańców, ot po prostu teraz moda jest na ostry atak na niemiaszków - zdecydowanie stadion to nie miejsce na takie sprawy (ps. Legia miała już fajne oprawy które NAPRAWDĘ służyły upamiętnianiu poległych, ta wg. mnie taka nie była).
Inna sprawa, że mimo iż kontrowersyjna (no mało politycznie poprawna - dziecko z pistoletem przy głowie to zdecydowanie za duże granie na emocjach) to pokazywała po prostu fakt historyczny, więc kary Fifa za to dać oczywiście nie mogła.

Co do Legii, to niech się zajmą tym od czego są, czyli grania i reprezentowania nas w Europie, bo wczoraj z pasterzami z Mołdawii pokazali pięknie gdzie spadła nasza piłka klubowa, tragedia...

Ps
Dziwi mnie jednak dalej, że i kibice i inni dalej wolą upamiętniać porażki, zamiast pokazywać zwycięstwa - czekam na jakieś oprawy co do Bitwy Warszawskiej (idealny okres na to przecież, w dodatku nie lada sukces), tym powinniśmy się pochwalić przed światem, a nie tylko pokazywać smutne okresy naszej historii.
. wg mnie oprawa była dobra. Odkłamywała tzw. Polskie obozy. Dzięki wzmiankach w gazetach w całej Europie wielu sie zainteresowało. Oprawa nie podobała sie Wyborczej, Lisowi, TVN czyli była propolska. To nie miejsce na takie rzeczy ? A banery na Borussi "welcome refugees ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe czy pele ma racje. w linku jest potrzeba 400 tysięcy. Naiwniaków nie brakuje to wpłacają. Jeśli okazałoby sie to oszustwem to nie ciekawie wyjdzie na tym tle niejaki Jaki ;-)

PS.

No i faktycznie, Jaki promuje naciąganie ludzi ;-)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,uefa-nalozyla-grzywne-na-legie-kara-jedynie-za-niedrozne-przejscia,artykul,807294,1,721.html


Jeśli słuchać tego krętacza z loczkami/Mioduski,to jednak nie mam racnji.Odwołał swoje wpisy na Tweecie twierdząc, że kara jest też za plakat.Śmiem twierdzić,że dopóki nie zobaczę oryginału pisma UEFY za co Legła została ukarana-nic na ten temat nie napiszę

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ciekawe czy pele ma racje. w linku jest potrzeba 400 tysięcy. Naiwniaków nie brakuje to wpłacają. Jeśli okazałoby sie to oszustwem to nie ciekawie wyjdzie na tym tle niejaki Jaki ;-)

PS.

No i faktycznie, Jaki promuje naciąganie ludzi ;-)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,uefa-nalozyla-grzywne-na-legie-kara-jedynie-za-niedrozne-przejscia,artykul,807294,1,721.html


I tak zaraz się pojawią teorie, że to kara zastępcza itp. - a dla jasności, to już akurat jest recydywa (jak większość kar w przypadku Legii) w Legii z tymi nie drożnymi przejściami, 2 lub 3 taka kara w jakimś tam odstępie czasu. Za wczorajszą oprawę znów dostaną karę, znowu ta świnia oraz racowisko (a więc piękny pokaz idiotyzmu, bo znów recydywa i to jak na dłoni).

Co do oprawy - zdecydowanie oprawa wg. mnie nie była żadnym hołdem dla powstańców, ot po prostu teraz moda jest na ostry atak na niemiaszków - zdecydowanie stadion to nie miejsce na takie sprawy (ps. Legia miała już fajne oprawy które NAPRAWDĘ służyły upamiętnianiu poległych, ta wg. mnie taka nie była).
Inna sprawa, że mimo iż kontrowersyjna (no mało politycznie poprawna - dziecko z pistoletem przy głowie to zdecydowanie za duże granie na emocjach) to pokazywała po prostu fakt historyczny, więc kary Fifa za to dać oczywiście nie mogła.

Co do Legii, to niech się zajmą tym od czego są, czyli grania i reprezentowania nas w Europie, bo wczoraj z pasterzami z Mołdawii pokazali pięknie gdzie spadła nasza piłka klubowa, tragedia...

Ps
Dziwi mnie jednak dalej, że jestem idiotą i kibice i inni dalej wolą upamiętniać porażki, zamiast pokazywać zwycięstwa - czekam na jakieś oprawy co do Bitwy Warszawskiej (idealny okres na to przecież, w dodatku nie lada sukces), tym powinniśmy się pochwalić przed światem, a nie tylko pokazywać smutne okresy naszej historii np.mój życiorys bałwanaumiech



No no no,ale samokrytyka.Nawet w PZPR takiej nie byłoumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 15:44  
Cytuj
CYTAT

No no no,ale samokrytyka.Nawet w PZPR takiej nie byłoumiech


Ty widzę dalej nic więcej niż jakieś bzdety (gdzieś ty tam samokrytykę wynalazł, może sprawdź znaczenie słowa jeszcze raz) albo psuedodocinki nie jesteś w stanie wypocić, ehhh.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 16:20  
Cytuj

Teraz jest moda na poprawność polityczną, a nie na prawdę.
Teraz na topie jest tolerancja, czyli de facto obojętność na wszystko.
Jak ktoś się za bardzo czymś przejmuje, to w Niemczech wysyłają go do szpitala psychiatrycznego, żeby był bardziej w tylu zombie. Bardziej stępiony, i niczym się nie przejmujący.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 16:37  
Cytuj
CYTAT

Teraz jest moda na poprawność polityczną, a nie na prawdę.
Teraz na topie jest tolerancja, czyli de facto obojętność na wszystko.
Jak ktoś się za bardzo czymś przejmuje, to w Niemczech wysyłają go do szpitala psychiatrycznego, żeby był bardziej w tylu zombie. Bardziej stępiony, i niczym się nie przejmujący.



Tego się dowiedziałeś będąc na dworcu w Hamburgu (poprzez google map) umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 16:52  
Cytuj
Szkoda ,zdegustowany ze nie mozna wypalowac członkow UEFA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

No no no,ale samokrytyka.Nawet w PZPR takiej nie byłoumiech


Ty widzę dalej nic więcej niż jakieś bzdety (gdzieś ty tam samokrytykę wynalazł, może sprawdź znaczenie słowa jeszcze raz) albo psuedodocinki nie jesteś w stanie wypocić, ehhh.



Ja sam na siebie bym nie napisał że jestem idiotą.Ty mnie nazywasz głupkiem?A w temacie to cała dyskusja na temat warszawskich kibiców nam jest niepotrzebna.Mamy własna drużynę która spisała się pięknie na 1:4 w ostatnim, meczu i ich trzeba wspierać lub lekceważyć.Łazienkowska daleko-Hutnicza blisko.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 17:32  
Cytuj
Naśmiewasz się Vielitz z Tomasza, a jak tak czytam twoje wpisy to mam wrażenie że Licht jest bardziej ogarnięty od Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 17:55  
Cytuj
Naśmiewa się nie tylko z Lichta Innych posty też wyszydza.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
Naśmiewasz się Vielitz z Tomasza, a jak tak czytam twoje wpisy to mam wrażenie że Licht jest bardziej ogarnięty od Ciebie.


Ojej, no skoro ty tak myślisz, to pewnie to prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Naśmiewa się nie tylko z Lichta Innych posty też wyszydza.


Wyszydzam? Jak już to piętnuję tylko idiotyzmy, w których ty przodujesz, Lichta/Nachta zwykle nie ruszałem (nawet się nie wypowiadałem chociaż inni mu nie szczędzili "kopów"), bo każdy widzi jakie teksty on pisze (zwykle nie groźne i czasami zabawne), ale tym razem delikatnie i z niego zażartowałem (zdecydowanie jednak go nie wyszydzałem).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Naśmiewa się nie tylko z Lichta Innych posty też wyszydza.


Wyszydzam? Jak już to piętnuję tylko idiotyzmy, w których ty przodujesz, Lichta/Nachta zwykle nie ruszałem (nawet się nie wypowiadałem chociaż inni mu nie szczędzili "kopów"), bo każdy widzi jakie teksty on pisze (zwykle nie groźne i czasami zabawne), ale tym razem delikatnie i z niego zażartowałem (zdecydowanie jednak go nie wyszydzałem).


Vielitz wszystkich zabawia-raz puści bąka-raz pawiaumiechOto Twoje idiotyzmy cwany gapo.Wydaje Ci się że jesteś bezkarny i super?jESTEŚ ŚMIESZNY biedaku i żałosny w swoim wyszydzaniu i nabijaniu się z cudzych postów.Nasmiewanie się z cudzych przekonań,określeń,idiotyzmów jak piszesz świadczy o tym,że w ciemie Cie bito za młodu,lub żelazko spadło Ci na główke.Współczuję otoczeniumlotek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2017r. 20:52  
Cytuj
CYTAT


Vielitz wszystkich zabawia-raz puści bąka-raz pawiaumiechOto Twoje idiotyzmy cwany gapo.Wydaje Ci się że jesteś bezkarny i super?jESTEŚ ŚMIESZNY biedaku i żałosny w swoim wyszydzaniu i nabijaniu się z cudzych postów.Nasmiewanie się z cudzych przekonań,określeń,idiotyzmów jak piszesz świadczy o tym,że w ciemie Cie bito za młodu,lub żelazko spadło Ci na główke.Współczuję otoczeniumlotek


Wiem, że z takimi jak ty nie powinno się zaczynać, bo to trzeba mieć z 5-6 lat i praktykę w wyzywaniu się rodem z piaskownicy. Jakbym robił coś nie tak, to pewnie już dostał bym jakieś "pkt" a ich nie mam, a konto na tym forum mam od wielu wielu lat, ty zaś widać trochę nazbierałeś, więc widać jasno, kto jaki jest.
To, że nabijam się z twoich idiotycznych wypocin (bo chyba jesteś naprawdę jedynym ostatnio którego ośmieszam za te bzdury i farmazony, i zwykle poza wyzywaniem nic w odpowiedzi nie otrzymuję od ciebie - zero argumentów, zero faktów, nic, pustynia), cóż, no nie jestem w stanie czasami przejść obok takich bzdetów bez reakcji, no nie da się, walka z wiatrakami może, ale czasami trzeba, no ktoś musi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »