NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Kominek,
Posty: 8
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 18:28  
Cytuj
Mam zamiar zrobić kominek w domu na wsi chciałabym zapytać jaki to jest ewentualne koszt i kogo polecacie kto nie zedrze skóry że mnie. Kominek ma służyć tylko do ogrzania pokoju nie całego domu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 18:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 12:56  
Cytuj
W takim przypadku nie pchaj się w kominek tylko kup wolnostojąca kozę. Wychodzi duuuuzo taniej niż kominek, kupujesz i podłączasz, nie ma prac murarskich.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
Mam zamiar zrobić kominek w domu na wsi chciałabym zapytać jaki to jest ewentualne koszt i kogo polecacie kto nie zedrze skóry że mnie. Kominek ma służyć tylko do ogrzania pokoju nie całego domu .


Paleń, jego mogę Ci polecić, ja za swój z nadmuchami zapłaciłem ok 9000 jakieś 3 lata temu.
W tym roku wymieniłem turbinę, z 600W na 800W + baypass.
Co mogę powiedzieć: warto zastanowić się nadmuchy , płaszcz wodny czy żadne z tych obu ? jak już robisz to pewnie na lata ...
Poczytaj fora tematyczne,dobry fachowiec też na pewno doradzi co i jak,.
Jeśli to tylko na 1 pokój i nie trzeba rewolucji z kominem robić to praktycznie cena wkładu+zabudowa i powinieneś mieć jeszcze przed zima zrobione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »