NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Pusta kasa miasta Stalowa Wola,
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 14:50  
Cytuj
Wierzysz we wszystko co obiecuje polityk?
ok

Ja jestem realistą. Głosowałem na niego wiedząc co jest realne do zrealizowania a co nie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 14:50  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
żeby było czysto i bezpiecznie

Ja mam całkiem inne zdanie jaqk Ty. Według mnie nie jest ani czysto ani bezpiecznie. Wandalizm w bardzo dużej skali, na każdym osiedlu skupiska żuli straszących ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
Wierzysz we wszystko co obiecuje polityk?
ok

Ja jestem realistą. Głosowałem na niego wiedząc co jest realne do zrealizowania a co nie.

o czym ty piszesz???co pisząc tak zgadzasz się na ich kłamstwa i usprawiedliwiasz ich. czas z tym skończyć. trzeba im przypominać, że my pamiętamy. czas rozliczyć tych, którzy kłamią prosto w oczy i myślą, ze "ciemny lud" o tym zapomni i nie będzie się domagał złożonych obietnic wyborczych.
ale to dowodzi, że nadbereżny nie ma honoru ani przyzwoitości względem ludzi. liczy się partia i koryto dla siebie. ty jak chcesz to udawaj, że nic nie obiecywał lub, że można obiecywać i później śmiać się z wyborców. ale są i tacy, którzy nie godzą się na to.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 15:14  
Cytuj
CYTAT

Byłem w Stalowej Woli wczoraj, przez 3 godziny umiech
Nic ciekawego. Bieda, porozbijane butelki po alkoholu...



A w Jarosławiu to co, kraina miodem i mlekiem płynąca ?
Czy ty masz ludzi za idiotów ? Może Jarosław jest pięknym starym miastem ale bieda jeszcze większa. Porozbijane butelki po alkoholu też się znajdą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Byłem w Stalowej Woli wczoraj, przez 3 godziny umiech
Nic ciekawego. Bieda, porozbijane butelki po alkoholu...



A w Jarosławiu to co, kraina miodem i mlekiem płynąca ?
Czy ty masz ludzi za idiotów ? Może Jarosław jest pięknym starym miastem ale bieda jeszcze większa. Porozbijane butelki po alkoholu też się znajdą...


Spotkaliście kiedyś w życiu uczciwego polityka , tego co się dorobił kasy z nikad i jeszcze mu mało....
Każdy ale to każdy człowiek takich pokojów czy pokorii ma za nic ciebie i tego co będzie dobre dla ogółu
Liczy się tylko żeby on nie stracił a jeszcze zyskał , pieniądze robią z ludzi szmaty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem realistą. Głosowałem na niego wiedząc co jest realne do zrealizowania a co nie.


Właśnie punkt 1 może zrealizować (lub zacząć realizować, tylko po co?), ma za sobą wszystkie urzędy. Nie będę pisał kto to powiedział, aby pozyskać teren na inwestycje trzeba ciąć las lub łączyć miejscowości.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 19:53  
Cytuj
Polityk to nie przedsiębiorca. Już byli tacy co zatrudniali.... znajomych, rodzinę..... teraz bardzo chcą wrócić do koryta.

Polityk ma tworzyć warunki do rozwoju biznesu.
W tej chwili wielki kwik o fabrykę silników w Jaworznie....

Taka jest reakcja na tworzenie miejsc pracy. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Polityk to nie przedsiębiorca. Już byli tacy co zatrudniali.... znajomych, rodzinę..... teraz bardzo chcą wrócić do koryta.

Polityk ma tworzyć warunki do rozwoju biznesu.
W tej chwili wielki kwik o fabrykę silników w Jaworznie....

Taka jest reakcja na tworzenie miejsc pracy. ok


Chcesz powiedzieć, że obecna władza czy to w pl czy w samej STW to nie zatrudnia "swoich"??? No bez jaj umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 20:28  
Cytuj

Ja dzisiaj byłem na hali targowej w Jarosławiu.
Kupiłem se nową koszulkę za 20 zł, i nowe spodnie typu bojówki za 80 zł (+ parciany pasek gratis).
Zostało mi jeszcze 2920 zł umiech
Widziałem ogłoszenie, że w lokalnym sklepie "Piotruś jakiś tam" poszukują sprzedawcy. Ale ja się nie znam na kasie fiskalnej, a na magazynie to trochę za ciężka robota (wiem bo kiedyś pracowałem jako magazynier, ale dałem se siana po 3 tygodniach).
No i nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
A jakie jest wasze zdanie ?
W Stalowej Woli jest o tyle lżej, że sklepy są blisko.
A tutaj w Szówsku muszę się czaić na samochód z chlebem, który przyjeżdża o 07:00. Jak przegapię, to najbliższy sklep mam 2 kilometry od domu i trza jechać rowerem (bo pieszo mi się nie chce iść).


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 20:39  
Cytuj
CYTAT

Ja dzisiaj byłem na hali targowej w Jarosławiu.
Kupiłem se nową koszulkę za 20 zł, i nowe spodnie typu bojówki za 80 zł (+ parciany pasek gratis).
Zostało mi jeszcze 2920 zł umiech
Widziałem ogłoszenie, że w lokalnym sklepie "Piotruś jakiś tam" poszukują sprzedawcy. Ale ja się nie znam na kasie fiskalnej, a na magazynie to trochę za ciężka robota (wiem bo kiedyś pracowałem jako magazynier, ale dałem se siana po 3 tygodniach).
No i nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
A jakie jest wasze zdanie ?
W Stalowej Woli jest o tyle lżej, że sklepy są blisko.
A tutaj w Szówsku muszę się czaić na samochód z chlebem, który przyjeżdża o 07:00. Jak przegapię, to najbliższy sklep mam 2 kilometry od domu i trza jechać rowerem (bo pieszo mi się nie chce iść).





Nikogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 20:48  
Cytuj
A mi go żal. Nieszczęśliwy człowiek.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Polityk ma tworzyć warunki do rozwoju biznesu.
W tej chwili wielki kwik o fabrykę silników w Jaworznie....

Gwarantuję, że gdyby taki zakład w Stalowej Woli stawiali to żadnego kwiku by nie było (oczywiście w Stalowej Woli).
A kwik jest o ulgi, które jak przyznawało PO/PSL to była dyskryminacja polskiego biznesu. A teraz skąd to oburzenie, bo pisowi wolno ?
Gdzie podatki od marketów, skąd handel w niedziele, nawet abonamentu nie mogą ściągnąć na swoją tubę propagandową smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Polityk to nie przedsiębiorca. Już byli tacy co zatrudniali.... znajomych, rodzinę..... teraz bardzo chcą wrócić do koryta.

Polityk ma tworzyć warunki do rozwoju biznesu.
W tej chwili wielki kwik o fabrykę silników w Jaworznie....

Taka jest reakcja na tworzenie miejsc pracy. ok


To nie kwik, rechoczę gdy sobie przypomnę co wypisywali pisowcy gdy poprzednicy dawali ulgi;-) Taka sprawiedliwość Kalego. No ale wyborca pisowski nigdy do uczciwych i mądrych nie należał, to czego się spodziewać ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
To nie kwik, rechoczę gdy sobie przypomnę co wypisywali pisowcy gdy poprzednicy dawali ulgi;-) Taka sprawiedliwość Kalego. No ale wyborca pisowski nigdy do uczciwych i mądrych nie należał, to czego się spodziewać ;-)


To poczytaj o rzutkim biznesmenie z dobrej zmiany smiech2

https://wiadomosci.wp.pl/wiadomosci-tvp-wlasnie-zbankrutowaly-tak-prosza-o-reklamy-6152942736307841a

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2017r. 22:20  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 17:33  
Cytuj

"Dobra zmiana" ist nur der name.

PiS naprawiało po SLD, PO naprawiała po PiS-ie, PiS naprawia po PO, a potem ktoś będzie naprawiał po PiS-ie... same dobre zmiany.
Co rząd, to lepsze zmiany.
A tymczasem coraz więcej Polaków przykrywa się gazetami, śpiąc na ławce.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2017r. 21:41  
Cytuj
CYTAT

Gdzie podatki od marketów, skąd handel w niedziele, nawet abonamentu nie mogą ściągnąć na swoją tubę propagandową smiech2


Zapytaj tuska i makrelę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Gdzie podatki od marketów, skąd handel w niedziele, nawet abonamentu nie mogą ściągnąć na swoją tubę propagandową smiech2


Zapytaj tuska i makrelę.


handel w niedzielę, podatki od marketów i ściągalność abonamentu są blokowane przez Tuska?

2 lata dobrej zmiany a i tak wszystkiemu winien Tusk? Nieźle ci zryto berecik ;-) Propagandyści mogą być dumni ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 07:24  
Cytuj
CYTAT

2 lata dobrej zmiany a i tak wszystkiemu winien Tusk? Nieźle ci zryto berecik ;-) Propagandyści mogą być dumni ;-)


Pis pewnie drugą kadencję dostanie (bo zdecydowanie przeciwnika godnego zaufania brak), ale i tak będzie za każdy problem obwiniał Tuska, gorzej, że ludzie dalej będą w to wierzyć i to łykać i takie usprawiedliwienie będą przyjmować - jak piszesz, propaganda robi swoje. Oby ten rozłam doszedł do skutku i oby z tego pisu urodziło się jednak coś ciekawego i perspektywicznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 08:10  
Cytuj
Stało się , rządy Pana Nadbereżnego sięgają dna. Widzimy że mimo swoich buńczucznych zapewnień król jest nagizarumieniony.placze Niech to będzie przestrogą dla innych i da do myślenia wyborcom.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 10:01  
Cytuj
Noooo - anarchia, smród, brud, ubóstwo, płonące opony i hałdy śmieci.zaklopotany

Rzeczywiście dno potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Noooo - anarchia, smród, brud, ubóstwo, płonące opony i hałdy śmieci.zaklopotany

Rzeczywiście dno potluczony


Sposób zarządzania to dno.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 14:53  
Cytuj
Cel życiowy lewaków....

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Cel życiowy lewaków....

Obrazek


To chyba dewiza Lucka tylko po co gęba Michnika? Bal trwa w najlepsze. Szkoda że za nasze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:17  
Cytuj
Liberalizm lewicy to tzw. odmienne stany świadomości chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »