NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie wybielić zęby w Stalowej Woli/okolicach?,
Posty: 1
Dołączył: 29 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 12:56  
Cytuj
Tak jak w tytule, myślę o wybieleniu zębów, tylko nie wiem gdzie najlepiej - gdzie byłoby to zrobione dobrze i w jeszcze w miarę przyzwoitej cenie. Jeśli ktoś miał z tym styczność, to proszę o opinię i namiary ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 12:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 15:41  
Cytuj
wybielałam w Dentes, ponieważ odpowiadała mi w miarę cena i lokalizacja. Wtedy zapłaciłam około 500-600? 3x20 minut taki żel na zęby + lampa. Zabieg mega nudny. Mogli by chociaż jakiś tv na suficie zamontować. good

Przez pierwsze 20 minut spoko.
Drugie 20 minut od czasu do czasu czułam jakby mi prąd przechodził przez zęby. Przy trzecim tak samo.

Po powrocie do domu wolałam się nie odzywać nic nie mówić. Bo strasznie nieprzyjemnie mi było. Czułam ból, jakieś prądy. Masakra. Od razu tabletka i woda niegazowana. Przez cały zabieg Pani naście razy potarzała mi co jeść, czego nie, jak zachowywać się po zabiegu. Oczywiście zostałam poinformowana, że nie u wszystkich efekt jest mega widoczny i długotrwały, ponieważ zależy to od naszych zębów. Oczywiście u siebie efekt widziałam, ale czy był on długotrwały? Nie sądzę.

Na pewno jeszcze kiedyś zabieg powtórzę.

Wiadomo interesowałam się Rzeszowem, ale po kalkulacji zdecydowałam się na Dentes. (chyba tylko ze względu na wybielanie mogę ich polecić, bo leczenie niekoniecznie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »