NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Zapalenie pęcherza?, zapalenie pęcherza
Posty: 6
Dołączył: 15 Maja 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 20:59  
Cytuj
Co nalezy stosowac na zapalenie pęcherza, ból i pieczneie jets nie do zniesienia, profilaktycznie jem czasmai żurawinę i czosnek, bo podobno dobrze wspomaga pęcherz,a le widac to nie pomaga. Czy w aptece coś mi poradzą dobrego, co warto kupić, co szybko pomoże ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 20:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 21:20  
Cytuj
Z apteki tabletki z furaginą a do tego należy pić dużo wody z cytryną. Może też być herbatka żurawinowa.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 23:08  
Cytuj
Bardzo dużo pic,zeby wyplukiwac drogi moczowe i furagina w aptece bez recepty,a jak nie pomoze to do lekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 23:43  
Cytuj
Bardzo dobry jest Urosept, polecam mi szybko pomaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 07:37  
Cytuj
Furagina jeżeli masz zdrowe nerki czyli kreatinina jest w normie to możesz brać tak jak w ulotce ale najlepiej do lekarza i zrobić badania moczu ,kreatininy z GFR .Urosept też jest dobry i dużo pić wody niskosodowej mineralnej ~`2l dziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 07:58  
Cytuj
Zacznij od furaginy, jak po 7-8dniach nie przejdzie to np dilab- badanie moczu/posiew, groszowe sprawy a wynik tego samego dnia (na posiew czeka sie kilka dni). Jak wyjdzie bakteria z to wynikiem do urologa albo rodzinnego i przepisze antybiotyk- tu polecam cipronex, stary, dobry i sprawdzony. Bez wynikow moczu nie ma co isc do lekarza bo i tak cie wysle na takie badania zanim cokolwiek przepisze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2017r. 22:46  
Cytuj
urofuraginum max jest dobre, trzeba brać tydzień bez przerw, ale na szcżeście tabletek nie ma dużo i da się przeżyć, na pewno trzeba dużo pić, żeby wypłukać bakterie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2017r. 19:51  
Cytuj
Monural 1 saszetka przed spaniem i po problemie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2017r. 10:17  
Cytuj
Podpisuję się pod postami powyżej (FURAGINUM - 2 tabletki 3 x dziennie, potem zmniejszyć dawkę, profilaktycznie UROSEPT).

Do tego dodam od siebie, NO-SPA MAX- bez recepty 3x1 oraz dobrze jest brać DEBELIZYNĘ. Łyżeczka pasty do zmieszania z 0,5 szkl. wody - syfiasta w smaku potluczony, ale bardzo skuteczna i całkowicie naturlna ok

Aha, najważniejsze!
Miałam kamienie w obu nerkach i wszelkie z tym związane "przyjemności". Poszłam do sklepu zielarskiego, obok "WZORCOWEGO" Społem. Pani przygotowała dla mnie mieszankę ziół, piłam wg wskazań i po kamieniach nie ma śladu. good ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 21:06  
Cytuj
Z domowych sposobów można spróbować pić wodę z soda, rumianek, można nawet sobie z tym rumiankiem kąpiele robić on m ajakieś przeciwzapalne działanie, chociaż to raczej metody łagodzące niż leczące

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »