NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dron zamiast anioła stróża, Turbia ma fajowego proboszcza
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Ksiądz powinien być otwarty na wszystko co dobre. ok
Ksiądz powinien zamiast drona wpłacić jakiemuś choremu dziecku na konto za które zakupiono by leki nie refundowane przez NFZ. Dzieci umierają z braku pieniędzy na leczenie a ten dronem zabawia ministrantów. Wstyd, po prostu wstyd nazywać was duszpasterzami bo jesteście dupopasterzami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
paranormalna takie mam pytanko . Skąd wiesz za czyje ksiądz kupił tego drona ?? Może akurat nie za parafialne a za swoje prywatne . Zresztą gdyby kupił za parafialne to musiałby dostać na to zgodę rady parafialnej , o ile taka istnieje w Turbii . Ale to spora parafia więc zapewne istnieje .
Takie czasy nastały ze aby młodych przyciągnąć do kościoła to trzeba ich czymś zachęcić . Ten ksiądz miał taki pomysł, inni mają inne pomysły . Dobrze że wogóle mu się chce a nie tylko odbębni Mszę i zamyka się na plebani i liczy kasę z tacy .
Mariuszku mzm takie pytanko: skąd wiesz czy nie za parafialne kupił tego drona? Ksiądz ma żyć skromnie a jak chce przyciągnąć mnie do kościoła to niech stanie na uszach i zaklaska skrzydłami - to nic nie kosztuje. Nie wiem jak wy księża myślicie ale według mnie czas uwielbiania księży za to że jest księdzem minął bezpowrotnie. Czas stanąć realnie na ziemi i przestać myśleć o sobie jak o Bóg wie jakim nadczłowieku który może nasrać a wszyscy przytakną że fiołkami pachnie. Zejdźcie ma ziemię półbogowie.


Ty i ja nie wiemy za czyje kupił tego drona ale to Ty od razu postawiłaś tezę że zmarnotrawił pieniądze parafialne . Ja daleki jestem od uwielbienia księży . I to właśnie Ty zejdz na ziemię bo to nie te czasy że wiernych, a szczególnie młodych przyciągnie się klepaniem zdrowasiek .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 23:46  
Cytuj
To urzadzenie do inwigiliacji polakow to trzeba jak najszybciej zestrzelic albo przejac sygnal urzadzenia i pobserwowac ksiedza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2017r. 07:51  
Cytuj
"Bo każdy pijak to złodziej".......potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2017r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
"Bo każdy pijak to złodziej".......potluczony
Każdy pijak to niebieski ptak a każdy ksiądz to zbok.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2017r. 13:32  
Cytuj
Biedna mimoza.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »