NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Kaczyński do psychiatryka?,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 19:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 19:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 19:44  
Cytuj
chory zaburzony człowiek, pragnący zemsty na niewinnych ludziach.....po to mu władza absolutna, dziś sądy, jutro szkolnictwo, media, za chwilę kara śmierci i niezwisłe "wyroki" sądowe !!! wyborcy piss-u nie wstyd wam ??? ręka Kaczyńskiego i tak was prędzej czy później dosięgnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 20:04  
Cytuj
Rewolucja zjada swoje dzieci umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 20:23  
Cytuj
Pewnie bierze leki o 19 przed spaniem, a z uwagi na to, ze długo siedział w sejmie, opóźniła się godzina przyjęcia tabletek. Biedny, chory człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 21:01  
Cytuj
Autor tego tematu do psychiatryka?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 21:57  
Cytuj
Mirku.... z racji że zajmuję się zawodowo muzyką kompletnie nie w głowie mi polityka, ale bacznie się nią interesuje i obserwuje poczynania partii,, politycznych po i pis'' i widzę ból jednych jak i drugich aby tą władzę utrzymać a u drugich wyrwać. Do niczego dobrego to nie prowadzi jest nędza, a najbardziej przykre jest to że prawie wszyscy lub wszyscy to osoby wykształceni minimum magister. To że wielu wykształciło się dzięki czasom komuny (jedni też zagrali w filmie) nie wiem to poziom polityczny ich wszystkich jest na samym dnie szamba - mówię o wszystkich tych niby wykształconych z wszystkich partii bo myślę że normalny inteligentny człowiek tak jak np. p.prezes nie powinien się zachować. To jest kary godne że takie,, njułsy''w świat idą. Jest to przykre dla Polski jest to przykre dla wiernych wyborców którzy widzą a dalej brną w niepoprawny sposób prowadzenia polityki. Po objęciu,, władzy '' bo można tak napisać przez,, polityków pis''myślałem że wreszcie coś będzie dobrego szło w imię lepszego życia Polaków. Ja jestem rozczarowany i dodam że nigdy nie byłem za,, partią po''a po poczynaniach,, prezesa''nie byłem, nie jestem i nie będę za tą partią. Nic mi nie zaoferowała - wręcz przeciwnie nie wiem jaka będzie moja przyszłość i mojej rodziny. Mam nadzieję że znajdą się NORMALNI POLITYCY-LUDZIE znający problemy i zaczną,, orać '' ten kraj i może za 50 lat coś będzie z tego dobrego. Stan faktycznej sfery politycznej, intelektualnej, inteligentnej mogę nazwać jednymi słowemi TRAGEDIA I WSTYD!!! i niestety taki sam jest stan wyborców którzy idą za hasłami obietnicami (jedną obietnicę spełnili, ale czy to tak wiele?) i pewnie będą szli bo się następne pewnie obietnice będą szykować bo wybory już niedługo. A temat jak temat - musi być bo są i głupsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 2 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 22:32  
Cytuj
Nie głosowałem na Pis,w ogóle nie brałem udziału w wyborach,ale teraz dwoma rękoma bym zagłosował.Kim ty jesteś,że masz prawo oceniać kto ma iść do psychiatryka podejrzewam,że ty sam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2017r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Rewolucja zjada swoje dzieci umiech


Obrazek



Lubią tłusto i do syta. Nie lękajcie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 07:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 08:36  
Cytuj
Wczoraj po cotygodniowym posiedzeniu Komisji Europejskiej, jej wiceprzewodniczący Frans Timmermans stwierdził, że przyjęte niedawno w Polsce środki (miał na myśli uchwalone przez parlament ustawy o KRS i o sądach powszechnych, a także ciągle procedowaną ustawę o Sądzie Najwyższym), pogłębiają zagrożenie dla rządów prawa w Polsce - pisze Zbigniew Kuźmiuk.

Wprawdzie na pytanie dziennikarzy z Polski, które konkretnie przepisy takie zagrożenie stwarzają, odpowiedział z rozbrajającą szczerością, że KE nie ma jeszcze analiz ustaw uchwalonych przez polski Sejm. Nie zapytał jeszcze Jędrusia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 09:42  
Cytuj
W naszej kulturze chrześcijańskiej nie czepiamy się zmarłych, taka jest nasza kultura. A Kaczyński od 7 lat słyszy teksty typu: jesteś winny śmierci brata, dzwoniłeś do brata żeby zmusił pilotów do lądowania itp, itd. I w końcu miał słabszy dzień i nie wytrzymał. Zresztą po jego wystąpieniu było słychać:brawo, udało się. Posłowie chcą go sprowokować żeby w świat poszła informacja, że Kaczyński jest chory z nienawiści. Sam autor tego tematu padł ofiarą tej intrygi. To są metody SB:jak nie można znaleźć haków na Kaczyńskiego to trzeba obniżyć jego wiarygodność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2017r. 09:58  
Cytuj
Rock - opisałeś się człowieku. I powiem tyle - albo niezbyt dokładnie śledzisz poczynania polityków, albo robisz to od niedawna, albo jesteś bardzo wybiórczy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »