NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Park Handlowy w Nisku,
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 19:45  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=40541

Czy w sierpniu zacznie działać? Wątpię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 19:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 20:59  
Cytuj
jechałam dzisiaj koło tego parku handlowego i zaawansowanie prac wkazuje na to, że otwarcie w sierpniu jest bardzo prawdopodbne.

jeden z najemców - pepco - szuka pracowników smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2017r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
jechałam dzisiaj koło tego parku handlowego i zaawansowanie prac wkazuje na to, że otwarcie w sierpniu jest bardzo prawdopodbne.

Rzeczywiście, już się instalują sklepy.

Obrazek Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 09:42  
Cytuj
Jakie macie wrażenia po otwarciu tej małej galerii? Ja byłem, poszukiwałem kilku rzeczy do domu. W Neonecie niby miały być promocje, ale jakoś ich ich nie zauważyłem. niby miało być taniej a wcale tak nie było, ceny takie same jak przed otwarciem a może nawet i wyższe. Poszedłem do Partner AGD RTV na ulicy Wolności i kupiłem te same rzeczy (cała zabudowa do kuchni) dużo taniej. Można negocjować ceny i to bez promocji. Trochę ściema z tymi promocjami. Ludzie jak widzą napis promocja to od razu myślą, że jest taniej a ceny są sztucznie zawyżone a później obniżone aby nabić klienta w butelkę. Ja mam takie odczucia. A Wy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 15:48  
Cytuj
Totalna ściema... Ceny takie same jak na ich stronce. Upatrzyłem sobie lodówkę, która miała przywieszkę "-15%" a w środku karteczka przecena. Pytając się ekspedienta o tą karteczkę odpowiedział mi "PROMOCJE nie łączą się" smiech2 a ja do niego. że ta przecena jest pewnie dlatego, że lodówka jest z boku wgnieciona a On mi odpowiedział, że jak chce to zamówią mi lodówkę bez wgniecenia. Patrzcie uważnie co kupujecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 09:44  
Cytuj
Ale przecież NeoNet czy Rossmann to sklepy które zostały przeniesione więc to żadne wielkie otwarcie, Pepco, CCC to są nowo otwarte i prędzej w nich o promocje z okazji otwarcia

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »