NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Parkujący pod Tesco, i innymi tzw. marketami
Posty: 86
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 21:13  
Cytuj
Może by ktoś w końcu pogonił parkujących pod Tesco ( i pod innymi tzw. marketami) na chodnikach, przejściach dla pieszych tudzież obszarach wyłączonych z ruchu całkowicie tym samym zasłaniających widoczność i utrudniających wyjazd? Zdaję sobie sprawę, że oni sami tego nie pojmą, bo dla nich liczy się byle zaparkować bliżej drzwi wejściowych, jakby mogli to by wjechali do środka byle dupy nie ruszyć z bolidu - ale może sygnał z zewnątrz dotrze? zaklopotany

Moderowano przez: magpie
A co to za słownictwo? Nieco zmoderowano....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 21:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2017r. 21:38  
Cytuj
Najlepsze jest to, że głównie parkują ci co ledwo tyłki wpychają do samochodów. Ciężko przejść 20 m a w sklepie za produktem z gazetki potrafią kilometry nabić.....a po za tym prostactwa i tzw cwaniakowatości nie wyleczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 23 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2017r. 01:42  
Cytuj
Nie tylko pod Tesco jest problem z parkowaniem, ale fakt w miejscach "zakreskowanych" nie powinno się parkować, ponieważ utrudnia to widocznosc - moim zdaniem wystarczyłoby postawić dwa betonowe słupki i byłby problem z głowy, bo najwidoczniej znaki poziome są mało zrozumiałe.
Ludzie są na tyle leniwi, że stają nawet pod SAMYM wejsciem, na przejsciu dla pieszych, obok obecnej budki z lodami... Jakby nie można było postawić auta tak jak reszta ludzi - na miejscach przeznaczonych do parkowania...
Ulica Okulickiego, w stronę szkoły nr 7 też pozostawia wiele do życzenia... Ludzie parkują na chodnikach, również zasłaniają wyjazd z osiedla - żeby wyglądnąć trzeba trochę podjechać a wtedy można natrafić na innego kierowce, który klnie Cię przez szybę i puka się po głowie....
Swojego czasu policja zajęła się tą sprawą i wlepiała mandaty tym, którzy parkują na chodnikach, ale jak widać nie pomogło ;)
Kiedys byłam nawet swiadkiem tego, jak Pan pod VIVO mało co mnie nie rozjechał, parkując centralnie na chodniku, tuż pod wejsciem do galerii - gdy zwróciłam mu uwagę, to z pretensją zapytał, o co mi chodzi i, że on tu tylko na chwilę...
Szkoda słów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2017r. 05:19  
Cytuj
Trzeba nosic ze soba kilka naklejek z karnym kut.... i naklejac go na przednia szybe smiech2 narobiloby to troche wstydu jak bede go zdrapywac, moze sie naucza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2017r. 11:17  
Cytuj
Telefon pod 997 zostawia informacje za szybka samochodu o zgłoszeniu się na komisariat...
Będzie mandacik , Nie potrzeba płaczu na forum, ludzie się nie naucza do póki nie zaczną za błędy placic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2017r. 15:27  
Cytuj
A nie jest przypadkiem tak że na prywatnym placu policja interweniuje dopiero po zgłoszeniu właściciela??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2017r. 17:42  
Cytuj
No może i tak jest ale taki przykład spółdzielnia mieszkaniowa jest właścicielem terenu i parkingu ktos stawia na trawniku skądinąd dzwoni przyjeżdzają mandat... niby teren prywatny a mandat był, ewentualnie można nie przyjąć tylko skąd będzie wiadomo kto zgłosił...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 23 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2017r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
spółdzielnia mieszkaniowa jest właścicielem terenu i parkingu ktos stawia na trawniku skądinąd dzwoni przyjeżdzają mandat...

Tak, tylko Tesco to nie spółdzielnia mieszkaniowa, a zakreskowane miejsce tuż obok miejsc parkingowych to nie trawnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Cze 2017r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
Telefon pod 997 zostawia informacje za szybka samochodu o zgłoszeniu się na komisariat...
Będzie mandacik , Nie potrzeba płaczu na forum, ludzie się nie naucza do póki nie zaczną za błędy placic


Ktoś reaguje na takie "karteczki" za szybą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2017r. 14:11  
Cytuj
Osobiście raz taka dostałem , udałem sie na komisariat i mówię ze karteczka , a pan policjant mówi ze będzie mandat za zatrzymanie się w miejscu niedozwolonym , ja mówię ze ma racje. I zapałce ten mandat
Pytam a co się dzieje jeśli bym nie przyszedł z ta karteczka, policjant mówi ze idzie to do sądu później i mandat dużo większy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2017r. 14:37  
Cytuj
Ja parkuje jak najblizej altany z koszykami, bo jak wracam to i tak musze isc ten koszuk odprowadzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »