NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Miejskie Powitanie Wakacji - food truck'i, Food Trucki
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 22:38  
Cytuj
Z ciekawości, ktoś się wybieraumiech? Ciekawi mnie jak to w STW jest popularne i czy przyciągnie to ludzi, w końcu się doczekałem, że dotrze to i do naszej mieścinyumiech Wreszcie coś ciekawego do spróbowania, a nie tylko kebab i pizza...

http://stalo(...)&id=3245

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2017r. 22:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 09:13  
Cytuj
Oooooo w końcu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 09:33  
Cytuj
Super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 10:11  
Cytuj
Szkoda, że tak słabo to rozreklamowane znowu jest, musiałem sam szukać info o tym, a nie że info znalazło mnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 16:53  
Cytuj
Na Facebooku było już głośno w maju
Niestety nasze portale zawsze na szarym końcu😂
PiS,a zawsze po....😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
Na Facebooku było już głośno w maju
Niestety nasze portale zawsze na szarym końcu😂
PiS,a zawsze po....😀


No pewnie nie kapnęli kasą za promocję, to cisza, szkoda, bo widać, że impreza ciekawa się zapowiada, sporo atrakcji, a brak info, to znowu będzie pustawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 18:10  
Cytuj
Halo!!!
Zmieniono mi post
Pisałam że zwykle nasze portale są daleko w tyle😂
Zazwyczaj piszą o tym co się już wydarzyło!!!!😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 20:47  
Cytuj
Skoro jest informacja w wydarzeniach o tej imprezie znaczy ze jednak mozna zleźć o tym info. Nie przesadzacie, co wy w dżungli mieszkacie, że nie wiecie o żadnej imprezie? Wystarczy wchodzić na wydarzenia umiech
A co do fb to ja też widziała o tym informacje już kilka tygodni temu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Skoro jest informacja w wydarzeniach o tej imprezie znaczy ze jednak mozna zleźć o tym info. Nie przesadzacie, co wy w dżungli mieszkacie, że nie wiecie o żadnej imprezie? Wystarczy wchodzić na wydarzenia umiech
A co do fb to ja też widziała o tym informacje już kilka tygodni temu umiech


Koleżanko, te wydarzenia to dobrze wiesz, że mało kto przegląda, jak nie będzie plakatów albo info w mediach to takie atrakcje po prostu przejdą bez echa i tyle, nie ma tutaj co tego faktu jakoś wyśmiewać. To, że gdzieś tam były wzmianki to jedno, ale fakt jest taki, że jak sami tego nie nagłośnimy za organizatorów, to znowu będzie marudzenie, że ludzi mało, że nikt nie wiedział i takie tam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Koleżanko, te wydarzenia to dobrze wiesz, że mało kto przegląda, jak nie będzie plakatów albo info w mediach to takie atrakcje po prostu przejdą bez echa i tyle, nie ma tutaj co tego faktu jakoś wyśmiewać. To, że gdzieś tam były wzmianki to jedno, ale fakt jest taki, że jak sami tego nie nagłośnimy za organizatorów, to znowu będzie marudzenie, że ludzi mało, że nikt nie wiedział i takie tam...

Nie raz i nie dwa było tak, że dopiero po interwencji któregoś z użytkowników na forum administratorzy dodawali info o imprezie w zakładce "wydarzenia" mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 22:41  
Cytuj
Fajna sprawa. trzeba się wybrać z dzieciakami.good

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 10:09  
Cytuj
vielitz jak nawet pojawia sie informacja i tak jest lament ze ktos nie zobaczył umiech Ludzie by chyba chcieli zeby im na maila przychodził news o każdej imprezie i wtedy może na coś pójdą. Irytuja mnie takie wpisy, że ojej ja nie wiedziałem, że coś takiego sie działo.

Wy może nie zaglądacie na dół strony do wydarzeń, ja akurat je śledzę i zawsze wiem co ciekawego w mieście sie dzieje. Nie rozumiem tekstów typu mało kto zagląda tam, to może niech zacznie umiech To nic trudnego nawet na klawiaturze macie klawisz, który was pokieruje na dół strony : ]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
vielitz jak nawet pojawia sie informacja i tak jest lament ze ktos nie zobaczył umiech Ludzie by chyba chcieli zeby im na maila przychodził news o każdej imprezie i wtedy może na coś pójdą. Irytuja mnie takie wpisy, że ojej ja nie wiedziałem, że coś takiego sie działo.

Wy może nie zaglądacie na dół strony do wydarzeń, ja akurat je śledzę i zawsze wiem co ciekawego w mieście sie dzieje. Nie rozumiem tekstów typu mało kto zagląda tam, to może niech zacznie umiech To nic trudnego nawet na klawiaturze macie klawisz, który was pokieruje na dół strony : ]


Przesadzasz moim zdaniem i upraszczasz za bardzo - ja mam inne sprawy na głowie, więc nie myślę o tym, by sprawdzać codziennie "wydarzenia", jak coś samo na mnie nie wpadnie albo ktoś mi nie powie o czymś, to przegapię temat i tyle (i pewnie wielu tak ma). Ten temat z miesiąc temu ktoś mi zagaił, że gdzieś coś przeczytał, i teraz po prostu szukałem po necie co z tematem (bo mnie to interesuje), a tak być nie powinno.
Także fajnie, że nie masz innych zmartwień i bawi Cię śledzenie "kalendarzyka", ale dla mnie to nie działa i tyle - jak ktoś organizuje imprezę, to by zapewnić frekwencję, musi to nagłośniać i tyle, prosty temat.
A to jak wielu ludzi przegapia jakieś fajne imprezki właśnie widać po komentach, a tacy jak ty dalej się temu dziwią, to "róbcie" dalej imprezy dla "swoich", a potem się dziwcie, że mało ludzi przyszło...

ps
o tym temacie nie było nigdzie w mediach wzmianki, wczoraj dopiero znalazłem coś w "echudnia" i na konkurencyjnych, ale mniej popularnych miejskich portalach (dziwne?). A jak widać po komentarzach, dopiero jak dodałem temat, to parę osób w ogóle się o tym dowiedziało, to chyba najlepszy dowód, że "kalendarzyk" to lipa i tyle (ale nie mówię, że jest nie potrzebny, po prostu to jest tylko dodatek).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kkz
kkz
kkz
Posty: 21
Dołączył: 19 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 11:01  
Cytuj
Ja się właśnie dowiedziałam z forum, że będą food trucki smiech2
I to jakoś dopiero wczoraj, także dobrze, że nie przegapiłam bo fajna sprawa.

A w wydarzenia też rzadko kiedy zaglądam. Super jakby przy fajniejszych imprezach plakat na głownej był ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 11:12  
Cytuj
Pół miasta jest wytapetowane plakatami ale oczywiście jak zwykle nikt nic nie widział...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 24 Marz 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 15:15  
Cytuj
Tak sobie czytam wasze komentarze i każdy ma po trochu racji. Nie trzeba codziennie zaglądać do kalendarza wydarzeń, jak co jakiś czas rzucisz okiem będziesz na bieżąco. Jak jest informacja na stronie głównej to po 2 dniach jest już na dole strony bo są dodawane nowe informacje więc dla wielu osób jest nie to zauważalne. Było tak np z piknikiem kapucyńskim, że była zapowiedz i to przed samą imprezą 2 dni ale wiele osób potem pisało ze oczywiście nic nie wiedzieli. My z rodziną się tam wybraliśmy więc mi to jakoś w pamięci utkwiło.

A co do samej imprezy to zastanawia mnie czy organizatorzy jakikolwiek trud włożyli w to żeby ktoś z mediów o tym pisał? Gdzie są loga mediów? Są loga to są patronaty medialne. Dla normalnych osób to nie ma znaczenia ale jeśli ktoś weźmie imprezę pod patronat to też informacje się pojawiają na stronach/telewizji. Zobaczcie na plakat jest miasto i mdk. Pewnie mnie zaraz skrytykujecie, że i tak wszyscy o tym powinni pisać, coż imprezy odbywają się niemal codziennie, a to w piknik w szkole, a to w przedszkolu, są jakieś zabawy, jakieś koncerty i inne wydarzenia dla jednych fajne dla innych nie. Logiczne jest to ze media "mówią" o tych z kim współpracują, kto ich o to poprosił przez patronat medialny umiech

Dobrze, że jest forum to się kolejne osoby dowiedziały ;-) Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 19:11  
Cytuj
Szkoda po prostu, że dla niektórych wszystko to biznes, a jako portale miejskie powinny po prostu informować o wszystkim co się dzieje i będzie działo, takie moje zdanie - piszą o pierdołach jak "kotek na drzewie", a o takich tematach cisza (mimo, że jak widać zainteresowanie jest - a obawiam się tylko, że przez małe nagłośnienie będzie mała frekwencja i imprez tego typu nikt potem nie zorganizuje u nas), wzmianka o tym dzień przed wydarzeniem nikogo chyba by nie "zabolała" (jedni pamiętają by zerkać w wydarzenia, inni nie, i co z tym zrobicieumiech?).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
Szkoda po prostu, że dla niektórych wszystko to biznes, a jako portale miejskie powinny po prostu informować o wszystkim co się dzieje i będzie działo, takie moje zdanie - piszą o pierdołach jak "kotek na drzewie", a o takich tematach cisza (mimo, że jak widać zainteresowanie jest - a obawiam się tylko, że przez małe nagłośnienie będzie mała frekwencja i imprez tego typu nikt potem nie zorganizuje u nas), wzmianka o tym dzień przed wydarzeniem nikogo chyba by nie "zabolała" (jedni pamiętają by zerkać w wydarzenia, inni nie, i co z tym zrobicieumiech?).


Załóż własny portal i niebiznesowo pisz o wszystkich imprezach w mieście. Pozdrawiam ;-)

A może niech miasto do każdego mieszkańca miasta wysyła pisemne powiadomienie o każdej imprezie jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 08:15  
Cytuj
Relacje z imprezy pewnie zdadzą, ale poinformować o niej już jest ciężko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 08:34  
Cytuj
Zapraszamy do działu wydarzeń, skoro wszyscy korzystają z forum codziennie, warto zjechać w dół przy okazji i rzucić okiem co się dzieje w mieście...

Parada Foodtrucków ulicami Stalowej Woli 23 czerwca 2017

Start: Rynek w Rozwadowie (zajezdnia autobusowa) godz. 9:00, piątek
Następnie przejazd: Al. Jana Pawła II → ul. Czarnieckiego →
ul. Żwirki i Wigury → ul. Staszica → ul. Popiełuszki →
ul. Okulickiego → ul. Wojska Polskiego → ul. K.E.N →
ul. Ofiar Katynia → ul. Popiełuszki →
Meta: ul. 1 Sierpnia – Plac Piłsudskiego

http://stalo(...)id=41864

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 10:05  
Cytuj
CYTAT


Załóż własny portal i niebiznesowo pisz o wszystkich imprezach w mieście. Pozdrawiam ;-)

A może niech miasto do każdego mieszkańca miasta wysyła pisemne powiadomienie o każdej imprezie jezyk


Z całym szacunkiem, komentarz "z dupy".
To jest wydarzenie miejskie, nie prywatne - nikt nie mówi o reklamowaniu tego, ale jak piszą o pierdołach, to mogli by też napisać coś ciekawego, tylko tyle czy może aż tyle? To jest ciekawszy i ważniejszy news niż kotek na drzewie, czy może się mylę? Pewnie tutaj jednak jest nacisk by ktoś jednak zapłacił za napisanie o tym, no szkoda.

ps
Nie mam do nikogo urazy, bo wiem jak ten świat działa, szacun dla SM, że w ogóle jest to kalendarium (które będę się starał częściej przeglądać), ale naprawdę, jakaś tam wzmianka o wydarzeniu miejskim nikogo chyba nie zabije, a pomoże nam wszystkim (bo więcej ludzi będzie mogło skorzystać, impreza może zostanie powtórzona jak się przyjmie itp itd).
ps2
Bardzo zabawne z tym wysyłaniem zaproszeń, przedni żart...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Zapraszamy do działu wydarzeń, skoro wszyscy korzystają z forum codziennie, warto zjechać w dół przy okazji i rzucić okiem co się dzieje w mieście...

Parada Foodtrucków ulicami Stalowej Woli 23 czerwca 2017

Start: Rynek w Rozwadowie (zajezdnia autobusowa) godz. 9:00, piątek
Następnie przejazd: Al. Jana Pawła II → ul. Czarnieckiego →
ul. Żwirki i Wigury → ul. Staszica → ul. Popiełuszki →
ul. Okulickiego → ul. Wojska Polskiego → ul. K.E.N →
ul. Ofiar Katynia → ul. Popiełuszki →
Meta: ul. 1 Sierpnia – Plac Piłsudskiego

http://stalo(...)id=41864


O tym właśnie mówiłem, szacun za artykuł i szybką akcję.
Jak pisałem, osobiście będę do kalendarium zaglądał częściej (postaram się) i zachęcam do tego innych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 10:36  
Cytuj
Rozumiem, że koło 11 dzisiaj będę mogła juz cos wszamać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 11:57  
Cytuj
Dobre mają to jedzenie z tych foodtrucków, dawno nie jadłem tak tłustych rzeczy smiech2. Najbardziej bałem się cen, a tu całkiem przyzwoicie umiech

"Istniejemy póki ktoś o nas pamięta." - księgowa Kraków
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2017r. 14:43  
Cytuj
Mam nadzieję że wcześniejszy deszcz nikogo nie zniechęcił i impreza kręci się dalej. Może ktoś napisze jak wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »