NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jak popadłem w niełaskę,
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 07:02  
Cytuj
Na dzień dzisiejszy wygląda to na zwykłe pomówienie, a Ty PRL nie zajmuj się plotkami, chyba że ma jakieś dowody na to co piszesz. Nawet gdyby miał dyplom zrobiony na UA to co w tym złego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 07:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 09:13  
Cytuj
Co do dyplomu to się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o rzetelność, to wystarczy poszukać opinii w innych wątkach na forum na ten temat i sprawa jest jasna.
Ja jestem byłą pacjentką i żebym miała sobie zęby młotkiem wybijać, to więcej tam nie pójdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
Moi mili to że nie usunęli postu to już sukces i zaskoczenie, czego innego się spodziewałem. Czyżby SM dostało od klienta egocentryczne żądania których nie są w stanie spełnić?
Mariusz to coś takiego jak: skąd wiadomo że Steczkowska nie jest z Wrocławia? Bo ściemniać to można w programie u Mana a nie w takiej wiosce w której mieszkamy.
Nostryfikacja, czyli robisz dyplom za granicami i uprawomocniasz go w Polsce za pieniądze, na jakiejś uczelni. Medyczne mają specjalne komórki na każdym wydziale, cóż takie czasy. Wystarczy mieć pieniądze. Doktorat– tu też jest wybór albo prowadzisz zajęcia ze studentami i jesteś przodupasem jakiegoś prof. Albo wyciągasz z kieszeni 5000 rocznie za zwolnienie z tego obowiązku itd. i takie potem elity mamy... To nie są ludzie którzy mogliby za przekonania zginąć w Katyniu, prędzej tam wypchną Ciebie albo mnie, jeśli wiesz co mam na myśli.


Nie usunęli tematu bo teraz reklamuje się na konkurencyjnym portalu gdzie nie ma forumumiech Komentarz niby można wysłać ale po weryfikacji przez administratora i tak się nie pokazuje smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2017r. 11:17  
Cytuj
Na Fb można (jeszcze) komentować potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11557
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 20:59  
Cytuj
Chyba że napiszesz tam "Bóg Honor Ojczyzna" cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2017r. 22:09  
Cytuj
[cytat]Na Fb można (jeszcze) komentować potluczony[/cytat
Taa napiszesz komentarz a za 2 godziny już nie ma po nim śladuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »