NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Ekspert od kompa,
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 09:59  
Cytuj
Witam

Proszę o info na temat dobrego eksperta do komputerów ( chodzi o instalowanie gier)

Dzieki

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 09:59  
Cytuj

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Witam

Proszę o info na temat dobrego eksperta do komputerów ( chodzi o instalowanie gier)

Dzieki


Ekspert od instalowania gier umiechumiechumiechumiechumiechumiech?
Przecież teraz instalacja gry to klikanie dalej i dalej umiech Teraz użytkownik naprawdę nie wiele musi wiedzieć...

Nie to co kiedyś na Commodore, regulacja ścieżki śrubokrętem (kto pamięta te czasy jeszcze ;)).

Serio, dla mojej ciekawości, co ten ekspert ma ogarniać? Chyba, że szukasz kogoś do instalowania gier oryginalnych "inaczej"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 11:18  
Cytuj
lewe instaluje się jeszcze prościej, bo zabezpieczenia nie utrudniają instalacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
lewe instaluje się jeszcze prościej, bo zabezpieczenia nie utrudniają instalacji.


No jasne, ale jak już ktoś tą grę "złamał", bo zabezpieczenia gier coraz wymyślniejsze robią akurat - tak słyszałem od znajomego znajomego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam

Proszę o info na temat dobrego eksperta do komputerów ( chodzi o instalowanie gier)

Dzieki


Ekspert od instalowania gier umiechumiechumiechumiechumiechumiech?
Przecież teraz instalacja gry to klikanie dalej i dalej umiech Teraz użytkownik naprawdę nie wiele musi wiedzieć...

Nie to co kiedyś na Commodore, regulacja ścieżki śrubokrętem (kto pamięta te czasy jeszcze ;)).

Serio, dla mojej ciekawości, co ten ekspert ma ogarniać? Chyba, że szukasz kogoś do instalowania gier oryginalnych "inaczej"?



Człowieku temat był konkret jak znacz to daj znac a jak nie to na h.. się dusisz . Zamknij d... i spadaj z tego tematu.

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam

Proszę o info na temat dobrego eksperta do komputerów ( chodzi o instalowanie gier)

Dzieki


Ekspert od instalowania gier umiechumiechumiechumiechumiechumiech?
Przecież teraz instalacja gry to klikanie dalej i dalej umiech Teraz użytkownik naprawdę nie wiele musi wiedzieć...

Nie to co kiedyś na Commodore, regulacja ścieżki śrubokrętem (kto pamięta te czasy jeszcze ;)).

Serio, dla mojej ciekawości, co ten ekspert ma ogarniać? Chyba, że szukasz kogoś do instalowania gier oryginalnych "inaczej"?



Człowieku temat był konkret jak znacz to daj znac a jak nie to na h.. się dusisz . Zamknij d... i spadaj z tego tematu.


Człowieku, to ja tobie zadałem konkret pytanie, bo ty zapytałeś tak, że nikt nic nie wie co ci trzeba i się nie spinaj - do instalowania gier mogę ci polecić 6 letniego sąsiada, pasi?
Więc jak chcesz pomocy, to napisz co ci trzeba konkretnie, bo na razie to tylko wywołałeś uśmiech na twarzy, a potem pokazałeś, że nie masz poczucia humoru, alboś po prostu cham. Napisz w czym problem, to ci pewnie da się pomóc na forum, bo instalowanie gier to nie filozofia, i żaden informatyk nie potrzebny do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »