NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole państwowe,
Posty: 16
Dołączył: 23 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:24  
Cytuj
Czy orientujecie się czy coś wiadomo na temat dzieci nie przyjętych do przedszkoli miała być jakaś decyzja do końca maja i cisza ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:38  
Cytuj
A jaka miala byc decyzja w sprawie nieprzyjetych z tego co wiem listy byly 21 maja wiec teraz tylko czekac czy bkizej wrzesnia sie jakies miejsce zwolni a w jakim przedszkolu nieprzyjeli ci dziecka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 09:22  
Cytuj
Witam mój syn w lipcu skończy 3 latka w przedszkolu w Rozwadowie się nie dostał choć oboje pracujemy (w pierwszej kolejności idą samotne matki, mopsowcy itp) czekam na decyzje czy utworzą oddział przedszkolny w podstawówce. Po za tym miały wejść przepisy ze każdemu 3 latkowi gmina ma zapewnić miejsce w przedszkolu zobaczymy.

jaaa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 17:12  
Cytuj
Jeśli miasto nie jest w stanie zapewnić przedszkola to powinno finansować taki pobyt w prywatnym przedszkolu. No chyba, że nawet tam brakuje miejsc.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 23 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 18:19  
Cytuj
Jak było losowanie "trzech" wolnych miejsc w przedszkolu pani dyroktor zapewniała że miasto ma utworzyć dla tych nie przyjętych miejsca stąd moje pytanie a jeśli chodzi o kryteria przyjęć to bez komentarza... przy listach przyjętych powinna być podana liczba uzyskanych punktów wtedy może byłoby to sprawiedliwa rekrutacja!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »