NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Gdzie pracuje były Prezydent Stalowej Woli A.S.?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 07:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To niech wprowadzi te ulgi w życie umiech


Szrek wprowadził ulgi podatkowe i wydawnicze :-)


Madzia, uspokój się. Lucjusz ma jeszcze czas i nikt go nie odwoła. Szrek nie jest w tym momencie zagrożeniem dla twoich interesów ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 07:43  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 16:51  
Cytuj
Jeśli ktoś tęskni za szrekiem - to znaczy że jest wyborcą idealnym - pamięć resetuje się mu po 2 latach.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:01  
Cytuj
wiesz jak to się kończy,,,

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś tęskni za szrekiem - to znaczy że jest wyborcą idealnym - pamięć resetuje się mu po 2 latach.....


To przypomnij Mireczku te złe uczynki byłego prezia. Przypominaj by nie zapomnieli.

Madzia przecież ty razem z mężem zmienicie front jak odejdzie dobra zmiana i będziecie przykładnymi propagandystami nowej władzy. Przecież już raz to zrobiłaś. Dziewicą nie jesteś ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:52  
Cytuj
To mnie bezimienna wyzywa od relatywistów, a sama w takie rzeczy umoczona smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 18:11  
Cytuj
Co jak ex prezydent był z niewyparzona gęba , ale ja uważam to za plus w dobie tej wszechobecnej poprawności politycznej , lania wody , mówienia tego co lud chce usłyszeć , myślenia oczu , kłaniania i mówienia ze białe jest czarne i odwrotnie .duzo więcej synionimow można by znaleźć
Ale przynamniej za czasów szeroka było co widać ze się robi , ze stoi ,ze jest
A teraz co ?? Stoją ale ławki i każda z innej parafii po 10 sztuk...., kontenery każdy inny ale co , to jest przecież osiągniecie na miarę prezydenta obcego, dużo by piać ale to wszytko zostało już kiedyś napisane powtórzone i przepisane , nie ma sensu bo jak jest każdy widzi po 2 latach a co będzie za kolejne 2 lata ??
To sobie tylko możemy wyobrazić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 18:17  
Cytuj
No cóż, wyborcy lubią raz poważne sprawy, a raz pofantazjować, nie może być nudno umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
To mnie bezimienna wyzywa od relatywistów, a sama w takie rzeczy umoczona smiech2


Nikogo nie wyzywam, ja komplementuje i stymuluje Robercie. Zmieniłam rybce wodę w akwarium, znowu dobry uczynek.
A propo, czy ujawnił się już kandydat poprzedniej koalicji w magistracie? Temat trąci zapachem wyborczym co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 18:51  
Cytuj
Obijasz się z lewa na prawo, później pływasz poobijana w wodzie z dodatkiem nadmanganianu potasu umiech
A jaki kandydat poprzedniej koalicji, o co chodzi co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 19:30  
Cytuj
No właśnie, są juz kontrkandydaci opozycji? Obserwujemy wielokrotne pojawianie się wpisu antyfaszystowskiego. Apeluję o ponowme wklejenie. Jest szansa że opozycja rozwinie myśl na przygotowanym odżywczym agarze demokracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 22:13  
Cytuj
Nie źle. Cenzura na maxa ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 22:33  
Cytuj
Nie wiem po co Ci takie wiadomości. Z tego co wiem AS żyje swoim życiem i nie prosi o jałmużnę. "Jakie imię ma Twój kot", "gdzie pracuje AS" co takie tematy wnoszą do naszego życia? Jak nie masz o czym pisać to po co się wysilać? A może jakie imię ma Twój chomik, jaki numer butów nosisz,jaki głos ma Twoja świnka morska, jaki kolor ma miseczka z której pije piesek. To są naprawdę ważne i twórcze tematy.

Bogdanm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 00:36  
Cytuj
Jest tu taki jeden nadpobudliwy od wklejania pytan nie wiem a drugi od tematów religioznawczych. Nie zauważyliście? To musi byc przypadek albo sonda uliczna. Kak wyszła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »