NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Prezydent czy jest dobrym gospodarzem? , Stalowej Woli
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 17:38  
Cytuj
jest honorowy, po żadne euro rąk nie wyciaga

czy dobrze robi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 17:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 19:26  
Cytuj
Na potrzeby elit 500+ jak i bezrobotnych dofinansowanie z UE raczej nie jest potrzebme

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
jest honorowy, po żadne euro rąk nie wyciaga

czy dobrze robi?


honorowy??? żarcik prawda???good beznadziejny gospodarz. super lanser i hipokryta udający, że rozwija miastomlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 20:33  
Cytuj
Oczywiście, ze po euro ręce wyciąga. Sama byłam na spotkaniu w sprawie, która prezydent moze załatwić jedynie przez otrzymanie euro umiech w sumie euro łatwiej wymówić, bo pan prezydent ma problem z odmiana naszej polskiej waluty, np. tysiąc złoty - notorycznie. Wstyd!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 21:39  
Cytuj
nie no bez jaj nie łączmy wady wymowy z prezydenturą.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 21:40  
Cytuj
Gigantycznie zadłuża miasto. Robi niepotrzebne inwestycje,nie ma pomysłu na miasto. Numerem jeden jest bywanie, w warszawie, mediach, spotkaniach...Zapowiadał się sensownie a wyszło jak zwykle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
nie no bez jaj nie łączmy wady wymowy z prezydenturą.......


To nie jest wada wymowy, to jest elementarna wiedza, ktorej w tym przypadku brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 21:54  
Cytuj
Ja myślę, ze i tak wygra ponownie, bo dla zwykłego Kowalskiego jest cacy.... Zmienia miasto na lepsze.... Dla przedsiębiorców i rozwoju miasta, to raczej kula u nogisciana W tym temacie leżymy i kwiczymy..... Ale to mniejszość i o jego wyborze nie zadecyduje... Niestetysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 5 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 15:01  
Cytuj
W czym jest dobry ten nasz Prezydent? Co takiego zrobił dla miasta? Imprezkę urządził? Wydał Nasze pieniądze? Ja tez to potrafię !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 15:03  
Cytuj
Delta, zgodzę się, ale jaką mamy alternatywę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Ja myślę, ze i tak wygra ponownie, bo dla zwykłego Kowalskiego jest cacy.... Zmienia miasto na lepsze.... Dla przedsiębiorców i rozwoju miasta, to raczej kula u nogisciana W tym temacie leżymy i kwiczymy..... Ale to mniejszość i o jego wyborze nie zadecyduje... Niestetysciana


A ja wątpię, żeby kandydował....
Po prostu będzie chciał pójść wyżej....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 19:04  
Cytuj
Pan Andrzej Szlęzak był antysocjal, to lubię, owszem są ludzie małozarani, takim trzeba pomóc a nie złodziejom i pijakom którzy zdolni do pracy wymuszają z instytucji pomocowych środki na chlanie gdy z 500 zabraknie.....dlatego nadbereznemu stanowcze NIE !!! całe szczęście tych ludzi jest dużo mniej, niż ludzi ceniących pracę i z tego co pamiętam Szlęzak przegrał z Nadbereżnym raptem ok 700 głosami, gdzie ludzie jak co niektórzy twierdzą z deszczu pod rynne....PANIE ANDRZEJU ratuj Pan to miasto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
A ja wątpię, żeby kandydował....
Po prostu będzie chciał pójść wyżej....

a gdzie lokalny patriotyzm nadbereżnego. tak pięknie mówi o "miłości" do stalowej, tak mu zależy na naszym mieście? zadłuży, zniszczy i na koniec ku uciesze gawiedzi ładnie się do fotografii uśmiechnie i pójdzie dalej. ma nas i stalowa w d..pie. liczy się tylko jego ego. ale to typowe dla ludzi bez honoru, dla których najważniejsza jest władza i kariera. pokazał już co jest wart kandydując na prezydenta i jednocześnie do sejmiku. przez niego nie mamy tam człowieka sciana
dla mnie zawsze był, jest i będzie tylko partyjnym karierowiczem.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 22:09  
Cytuj
Szlęzak miałby uratować miasto? zaklopotany A coś dzieje się złego?
Pojedź na Śląsk - zobaczysz upadające miasta.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
Szlęzak miałby uratować miasto? zaklopotany A coś dzieje się złego?
Pojedź na Śląsk - zobaczysz upadające miasta.


Nie trzeba na Śląsk jechać, wystarczy na Tarnobrzeg popatrzeć. To jest wzorcowy przykład jak można zepsuć miasto, jeśli się bezmyślnie pieniądze wydaje.

U nas jest szansa na duży krok w przód, ale wymaga to żelaznej dyscypliny finansowej i inwestowania, a nie tylko wydawania pieniędzy. Trzeba postawić na zwiększanie kwalifikacji pracowników, bo inaczej pensji nie zwiększymy.

To jest taki polski paradoks, że najwybitniejszymi prezydentami miast byli obcokrajowi zarządcy w czasie zaborów. Starynkiewicz w Warszawie, Dietl i Leo w Krakowie. Obecnie skuteczni, samodzielni samorządowcy są zwalczani przez kolejne rządy, który na ich miejsce chcą upchnąć swoje partyjne marionetki. Zgodnie z zasadą: "bierny, mierny, ale wierny". Startujący z własnych komitetów, o ile te nie są przykrywkami, stanowią zagrożenie dla kandydatów przewożonych w teczkach.

Może kiedyś mieszkańcy Stalowej Woli się ogarną i nie będą głosować na tego, kto więcej obieca.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 06:36  
Cytuj
Ja chciałbym żeby obecny Prezydent wygrał następna kadencję. Wtedy będę pewien że jego kariera polityczna skończy sie definitywnie. Po prostu pod jego rządami miasto zbankrutuje, bedzie nius na całą Polskę jak pana Lucjusza mieszkańcy wywożą z urzędu na teczkach a jego miejsce zajmuje zarząd komisaryczyn. jezyk

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Ja chciałbym żeby obecny Prezydent wygrał następna kadencję. Wtedy będę pewien że jego kariera polityczna skończy sie definitywnie. Po prostu pod jego rządami miasto zbankrutuje, bedzie nius na całą Polskę jak pana Lucjusza mieszkańcy wywożą z urzędu na teczkach a jego miejsce zajmuje zarząd komisaryczyn. jezyk


A ja nie życzyłbym sobie tak źle. Życzę Lucjuszowi by dostał się do parlamentu i wyjechał ze Stalowej Woli. Mam nadzieję, że w następnych wyborach moi lokalni rodacy wybiorą mądrze. Podobnie jak pisze manukun nie wybiorą tego co więcej obieca wydać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 11:22  
Cytuj
moim zdaniem pan prezydent robi male rzeczy a nie duze inwestycje ale robi tyle szumu dookolo tego ze ludziom sie wydaje ze robi inwestycje nie wiaodmo jakie ale bardzo mily grzeczny czlowiek w porownaniu do tamtego prezydenta no i pan lucjusz dba zeby ludzie w miescie sie nie nudzili umiech co troche organizuje jakies imprezy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
moim zdaniem pan prezydent robi male rzeczy a nie duze inwestycje ale robi tyle szumu dookolo tego ze ludziom sie wydaje ze robi inwestycje nie wiaodmo jakie ale bardzo mily grzeczny czlowiek w porownaniu do tamtego prezydenta no i pan lucjusz dba zeby ludzie w miescie sie nie nudzili umiech co troche organizuje jakies imprezy


Miły i grzeczny czy skuteczny?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 14:18  
Cytuj
skuteczny jest w swoich inwestycjach tylko ze to nie sa duze i bardzo liczace sie inwestycje dla miasta

jest mily i grzeczny a to tez ma znaczenie - nie jest taki gburowaty jak poprzednik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 14:33  
Cytuj
czy cos robi aby mlodzi ludzie tu chcieli zostac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
moim zdaniem pan prezydent robi male rzeczy a nie duze inwestycje ale robi tyle szumu dookolo tego ze ludziom sie wydaje ze robi inwestycje nie wiaodmo jakie ale bardzo mily grzeczny czlowiek w porownaniu do tamtego prezydenta no i pan lucjusz dba zeby ludzie w miescie sie nie nudzili umiech co troche organizuje jakies imprezy


Kwintesencja elektoratu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 14:41  
Cytuj
no wlasnie nie robi nic zeby mlodzi chceieli tu zostac dlatego pisze ze robi male inwestycje zamiast zajac sie czym duzym co polepszylo by byt ludzi mieszkajacych tu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja chciałbym żeby obecny Prezydent wygrał następna kadencję. Wtedy będę pewien że jego kariera polityczna skończy sie definitywnie. Po prostu pod jego rządami miasto zbankrutuje, bedzie nius na całą Polskę jak pana Lucjusza mieszkańcy wywożą z urzędu na teczkach a jego miejsce zajmuje zarząd komisaryczyn. jezyk


A ja nie życzyłbym sobie tak źle. Życzę Lucjuszowi by dostał się do parlamentu i wyjechał ze Stalowej Woli. Mam nadzieję, że w następnych wyborach moi lokalni rodacy wybiorą mądrze. Podobnie jak pisze manukun nie wybiorą tego co więcej obieca wydać.



Ja życzę Panu prezydentowi...by dostał się do samej Brukseli :-)
Wyjedzie, odda władzę komuś kompetentniejszemu...a my pozbędziemy się tych debilnych, jego pomysłów.

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2017r. 20:02  
Cytuj
Masz jakiegoś kandydata?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »