NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wiara katolicka, Nawracanie sie komuszków na łożu smierci
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 09:19  
Cytuj
Dlaczego starzy ateiści i apostaci na łożu śmierci nawracają się na wiare katolicka?Czy dlatego że się boją?Czy dlatego że byli ochrzczeni.A może boją się niewiadomego po śmierci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 09:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 09:31  
Cytuj
Nie wszyscy, Religa np. nie.
Stuhr z Kutzem tez wątpię czy się nawrócą.
Ale Leon Niemczyk tak zrobił i leży w poświęconej ziemiumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
Nie wszyscy, Religa np. nie.
Stuhr z Kutzem tez wątpię czy się nawrócą.
Ale Leon Niemczyk tak zrobił i leży w poświęconej ziemiumiech.
Żyd to żyd więc jak się ma przechrzcić?Gmina by go wyklęła i nazwała mechesem/po naszemu przechrztą/Stuhr przecież to Josek Feingold.A Kuc to może być ewangelikiem.Ja nie twierdzę że wszyscy ale wiekszosc tak.Wołają księdza przed smiercią lub tak jak mój znajomy pozostawiają kwestię pochówku żonie lub dzieciom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 12:11  
Cytuj
PlebanMimozy - jakże to tak modlić się do Jezusa, króla żydowskiego?!?!?!?!?! A pfu!!!! Nie jesteś konsekwentny w sowich poglądachgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
PlebanMimozy - jakże to tak modlić się do Jezusa, króla żydowskiego?!?!?!?!?! A pfu!!!! Nie jesteś konsekwentny w sowich poglądachgood
Chyba Rabin żle Cie poinformował.Jezus nie był Żydem.Czytaj w jednej z Ewangelii"Drzwi były zamknięte w obawie przed Żydami"A po drugie ja mogę się modlić nawet do spróchniałego pnia a postronnemu nic do tego.Pozdrawiam i pytamCzy przypadkiem nie jesteś jednym z Chazarów przesladujacych Aramejczyków?Czy nie jesteś przypadkiem obrzezany Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 13:06  
Cytuj
Jezus nie był żydem, tak, jak Hitler faszystą, pewnieumiechumiechumiech Zawiodę Cię, obrzezany nie jestem, ale stronię od takich, co całą winę tego świata zwalają na żydów... Mam małą nadzieję, że Ty do nich nie należysz umiechumiechumiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 13:30  
Cytuj
CYTAT (Plebanmimozy)
Chyba Rabin żle Cie poinformował.Jezus nie był Żydem.

Nie wiem, kto informował Ciebie, ale też się nie popisał. Czytaj w jednej Ewangelii: "Rodowód Jezusa Chrystusa, syna Dawidowego, syna Abrahamowego". Czytaj w jednym z listów Pawła: "Wiadomo bowiem, że Pan nasz pochodził z plemienia Judy". Jakbyś tak jeszcze poczytał to byś się dowiedział, że Jezus obchodził żydowskie święta, ubierał się jak Żydzi, regularnie odwiedzał synagogę i wchodził do świątyni, do której mogli wchodzić tylko Żydzi umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 13:33  
Cytuj
Poczytaj a może się dokształcisz.Hitler nie był faszysta tylko nazistą i mordercą .A ja należę do tych,którzy uważają,że Żydów z UB,Sadów i Prokuratur/lata 1945-1956/za morderstwa na Plakach-patriotach nie rozliczono.Wróć do tematu początkowego i nie skacz po bokach.Jaki temat obrabiamy?Zyda,Jezusa,Hitlera czy komucha lub ateusza zmieniającego światopogląd przed śmiercia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Plebanmimozy)
Chyba Rabin żle Cie poinformował.Jezus nie był Żydem.

Nie wiem, kto informował Ciebie, ale też się nie popisał. Czytaj w jednej Ewangelii: "Rodowód Jezusa Chrystusa, syna Dawidowego, syna Abrahamowego". Czytaj w jednym z listów Pawła: "Wiadomo bowiem, że Pan nasz pochodził z plemienia Judy". Jakbyś tak jeszcze poczytał to byś się dowiedział, że Jezus obchodził żydowskie święta, ubierał się jak Żydzi, regularnie odwiedzał synagogę i wchodził do świątyni, do której mogli wchodzić tylko Żydzi umiech
Nie świadfczy to o tym że był z bandyckiego plemienia Chazarów.Był ARAMEJCZYKIEM.Dlaczego jak pisałem wyżej w jednej z Ewangelii było napisane"Drzwi były zamknięte w obawie mprzed ŻYDAMI"? Informacje Twe nie sa do końca ani ścisłe ani prawdziwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 14:11  
Cytuj
Czy Bóg ma obywatelstwo lub narodowość?umiech
Co do Jezusa na ziemi wielokrotnie zarzucano mu nie stosowanie się do żydowskiego prawa, nie zachowywanie szabasu, nie omywanie się przed jedzeniem.
Bardzo często z tym prawem polemizował, aż w końcu go zabili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 14:13  
Cytuj
Mój plebanie sfiksowałeś na punkcie Biblii? No ale czym Ty biedaku miałbyś się zając jak nie bajkami? Może okna umyj na plebanii bo to dobry uczynek względem gosposi będzie? Chcesz do nieba iść to sutannę na wieszaczek i do roboty.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 14:15  
Cytuj
Już mi na plebana złość przeszła bo Maggie też mu ostrzeżenie dała.:szok:

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 14:36  
Cytuj
CYTAT (Plebanmimozy)
Informacje Twe nie sa do końca ani ścisłe ani prawdziwe.

To nie są moje informacje, tylko informacje zawarte w takiej grubej książce pt. "Biblia". Na podstawie Twoich wypowiedzi założyłam, że jesteś katolikiem, widzę jednak, że się pomyliłam. Katolik raczej nie stwierdziłby, że informacje podane w w/w książce, uważanej przez chrześcijan za "natchnioną przez Boga", są nieprawdziwe. Zwłaszcza w kontekście tego co jest zapisane w jej ostatnich kilku zdaniach.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 15:48  
Cytuj
Obywatele RP spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Plebanmimozy)
Informacje Twe nie sa do końca ani ścisłe ani prawdziwe.

To nie są moje informacje, tylko informacje zawarte w takiej grubej książce pt. "Biblia". Na podstawie Twoich wypowiedzi założyłam, że jesteś katolikiem, widzę jednak, że się pomyliłam. Katolik raczej nie stwierdziłby, że informacje podane w w/w książce, uważanej przez chrześcijan za "natchnioną przez Boga", są nieprawdziwe. Zwłaszcza w kontekście tego co jest zapisane w jej ostatnich kilku zdaniach.
Powtarzam.Jezus nie był żydem.Rzymianie go nazywali królem zydowskim co nie jest prawdą o jego pochodzeniu.Przeczytaj Biblie jeszcze raz,a raczej Pismo Świete Starego i Nowego Testamentu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
Obywatele RP spi
To zgraja byłych ubeków i zaprzańców zmieniających się jak chorągiewki na wietrze.Niby nie wierżą ale jak ich bieda przyciśnie to Boga o pomoc prosza.gooda NA KOPNIĘCIA OSŁA MIMOZA NIE REAGUJĘgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 16:23  
Cytuj
Do tragicznego wydarzenia doszło w poniedziałek wieczorem podczas Mszy św. w mieście Meksyk. Napastnik, pod koniec nabożeństwa, podszedł do księdza i wbił mu nóż w gardło. Został zatrzymany przez policję. Ksiądz, w stanie ciężkim, ale stabilnym, przebywa w szpitalu.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 16:40  
Cytuj

@ Art

Barack Obama określił takich ludzi jako "chore dusze knujące w mieszkaniach i piwnicach".


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 17:05  
Cytuj
CYTAT

@ Art

Barack Obama określił takich ludzi jako "chore dusze knujące w mieszkaniach i piwnicach".

To ludzie bez duszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obywatele RP spi
To zgraja byłych ubeków i zaprzańców zmieniających się jak chorągiewki na wietrze.Niby nie wierżą ale jak ich bieda przyciśnie to Boga o pomoc prosza.gooda NA KOPNIĘCIA OSŁA MIMOZA NIE REAGUJĘgood
Osła? O Ty capie jeden!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

@ Art

Barack Obama określił takich ludzi jako "chore dusze knujące w mieszkaniach i piwnicach".

To ludzie bez duszy
To religia ich tak ukształtowała. Ludzie rodzą się czyści jak biała kartka papiru a tacy jak pleban mimozy zapisują tą kartkę manipulując tym młodym człowiekiem.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
Mój plebanie sfiksowałeś na punkcie Biblii? No ale czym Ty biedaku miałbyś się zając jak nie bajkami? Może okna umyj na plebanii bo to dobry uczynek względem gosposi będzie? Chcesz do nieba iść to sutannę na wieszaczek i do roboty.
Mogę Ciebie wykąpać.Zastanawiam się w czym....może w wodzie swieconej + lewatywa z zimnej wody i namaszczenie podogonia terpentynagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2017r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mój plebanie sfiksowałeś na punkcie Biblii? No ale czym Ty biedaku miałbyś się zając jak nie bajkami? Może okna umyj na plebanii bo to dobry uczynek względem gosposi będzie? Chcesz do nieba iść to sutannę na wieszaczek i do roboty.
Mogę Ciebie wykąpać.Zastanawiam się w czym....może w wodzie swieconej + lewatywa z zimnej wody i namaszczenie podogonia terpentynagood
Ale Ty mnie wkurzasz! Najlepiej nie piszmy już do siebie bo inaczej całkowicie mnie Maggie zablokuje. Działasz na mnie jak czerwona płachta na byka.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mój plebanie sfiksowałeś na punkcie Biblii? No ale czym Ty biedaku miałbyś się zając jak nie bajkami? Może okna umyj na plebanii bo to dobry uczynek względem gosposi będzie? Chcesz do nieba iść to sutannę na wieszaczek i do roboty.
Mogę Ciebie wykąpać.Zastanawiam się w czym....może w wodzie swieconej + lewatywa z zimnej wody i namaszczenie podogonia terpentynagood
Ale Ty mnie wkurzasz! Najlepiej nie piszmy już do siebie bo inaczej całkowicie mnie Maggie zablokuje. Działasz na mnie jak czerwona płachta na byka.
Mogę jeszcze jako ostatniego argumentu użyć swego grzechomierza apostatkookgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2017r. 06:51  
Cytuj
Dziękuję ojcze za twą troskę i takie zaangażowanie w pomiarach mojej grzeszności ale muszę odmówić z troski o Twoje życie bezgrzeszne jakie bez wątpienia prowadzisz po to aby wszyscy we wspólnocie brali z Ciebie przykład. Sumienie nie pozwoliłoby mi żyć gdybym tak czcigodnego kapłana na złą drogę sprowadzała.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »