NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6
Wyludnianie się Stalowej Woli,
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2017r. 22:20  
Cytuj
Getta w Stalowej?
zaklopotany

Fakt - o normalnie płatną pracę trudno. Szczególnie dla kobiet.
Ale wy chyba nigdy nie widzieliście biednych dzielnic.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2017r. 22:20  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 05:00  
Cytuj
Mirek777
Nie ma czegosbtakiego jak... cieszmy się że... że co? Nie mieszkamy w Etiopii czy na kamczatce.
Patrz oczami realista. Znaczy... Jest potencjał... Jest możliwość... A jest bieda!!!
Nie broń proszę władzy która nic poza obsadzaniem swoich na wysokich stołkach nic nie robi.
Podoba Ci się to że sekretarka prezydenta będzie w PZU i brać 90t.
To musi być przekręt skoro lansuje ja prezydent co zarabia 20t
Wszystko robią by się zabezpieczyć przed przegrana wyborami... co akurat mają na pewno..ze wygrają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 05:57  
Cytuj
Dlatego też partie polityczne nie mogą być finansowane przez Państwo.Likwidacja senatu,zmniejszenie liczby posłów do Sejmu zmniejszy wydatki na bezproduktywnych walczących o władze urzędasów.Nie piszesz nic co przez 8 lat robiła PO zwiększając aparat urzędniczy do wielkich rozmiarów,nie piszesz nic o PSL który w Min Rolnictwa i ARiMR stworzyło sitwy rodzinne.A miasta takie jak Stalowa będą się wyludniać,bo o pracę tu trudno a żyć trzeba za coś.Nazywanie osiedli gettami to gruba przesada a do totalnej biedy jeszcze troche brakuje.Nie podoba mi się ani to,jak PO robiło przekręty ani to że kluczowe stanowiska sa obsadzane swoimi ludzmi po linii partyjnej.Ale to przecież cały czas trwa a tylko my na tym tracimy.Czemu nie krzyczałeś jak PO to robiła?Jak w Warszawce ratusz przekręcał kamienice?To też wina polityków utrzymywanych za nasze pieniądze budżetowe.

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 06:50  
Cytuj
Kolego z Kukiz15
Po pierwsze to likwidacja senatu sejmu czy prezydenckiego stołka nic nie da jak policjant będzie zarabiał 2200 a kobieta co na niczym się nie zna 90t
Mieliśmy Misiewicz i nadal nic się nie zmienia.. za kasa to ludzie idą jak mucha do lepu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Kolego z Kukiz15
Po pierwsze to likwidacja senatu sejmu czy prezydenckiego stołka nic nie da jak policjant będzie zarabiał 2200 a kobieta co na niczym się nie zna 90t
Mieliśmy Misiewicz i nadal nic się nie zmienia.. za kasa to ludzie idą jak mucha do lepu
Dlaczego uwypuklasz te 90 tysiakow_Skad takie wiadomości chyba wprost od Szechtera lub od Lisa,Likwidacja Senatu i zmiejszenie liczby posw w Sejmie oraz likwidacja melin rodzinnych poselskich daje wymierne korzyści FINANSOWE!!Policjant powinien odbywać piesze patrole a nie tylko jezdzic samochodem po osiedlach patrząc na nie znudzonym i zaspanym okiem.Na więcej trzeba zarobić.A kobieta która obrazasz mowiac ze na niczym się nie zna ma takie wyksztalcenie i doświadczenie managerskie o jakim Twoi Kopacze i Klapacze mogą tylko marzyc.90 tysi to bujda wyssana z palca banana lub piketa.Odpowiedz mi Panie PO ile zarabial niejaki Pan GRAD dyrektor NIEISTNIEJACEJ elektrowni jadrowej!!Wiem ze więcej niż 100 tysi.I nie jestem z KUKIZ.Jestem bezstronnym człowiekiem patrzącym REALNIE bo nie jestem głuchoniemym ślepcem.Nie naleze do zadnej partii politycznej jestem jedynie zwolennikiem porządku

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
to bujda wyssana z palca banana lub piketa.

miałem cię za mądrego gościa ale widać się myliłem. jakie koleś bujdy. co nieudolność twojego prezia jest porażająca i to jest faktem. a gdzie ja pisałem o czymś wyssanym??? konteneroławki czy ławka dla zakochanych są wymyślone???zaklopotany
zero nowych terenów pod inwestycje, zero inwestorów, zadłużanie miasta na igrzyska. kupienie budynku po hucie i dróg hucianych uważasz za mądre??
więcej pytań nie mam.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:18  
Cytuj
Wychodzi na to, że jak prezydent miasta tworzy miejsca pracy w urzędzie (bo realnie tylko tam może) - to źle - a jak nie tworzy to też źle.....zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
Wychodzi na to, że jak prezydent miasta tworzy miejsca pracy w urzędzie (bo realnie tylko tam może) - to źle - a jak nie tworzy to też źle.....zaklopotany

no nie mirku. przed wyborami miał możliwość a po wyborach już nie??
czyli kłamałchytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:24  
Cytuj
Wiesz.... glosując na kogoś zawsze porównuj ile kto realnych kiełbasek wyborczych głosi.

Czasami wybiera się człowieka wiedząc lepiej od niego, że części obietnic nie wypełni.potluczony

Wybory to zawsze realne obietnice przeplatane pustymi hasłami.

Ja tam głosuję na człowieka a nie na jego obietnice. Zagłosowałem na Lucka z pełną świadomością jego realnych możliwości.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:30  
Cytuj
co nie znaczy że nie mamy punktować jego kłamstw wyborczych. nic nie mówiąc dajemy takim ludziom przyzwolenie na okłamywanie nas.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:33  
Cytuj
Oczywiście.
Tylko, że obietnica staje się kłamstwem wyborczym, gdy nie zostanie zrealizowana po upływie kadencji.

Mówienie, że ktoś jest kłamcą wyborczym, bo w rok - dwa nie zrealizował wszystkiego .... jest niepoważne.

Niemniej trzeba Luckowi przypominać co obiecał i ile czasu na realizację mu zostało.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:59  
Cytuj
Pafnucy
Nie jesteś bezstronny bo obrażasz PO
Bronisz PIS i przeczysz sam sobie.
Nawet tvp1 mówi o tej pani co ma zarabiać 90t
Wykształcenie jakieś ma każdy Ale do rządzenia trzeba mieć doświadczenie.
Studia to wędka. A doświadczenie to haczyk

Po raz setny żądam pytanie...
Dla czego tak bronisz dojna władza PiS a szydzisz z poprzedniej PO
Pani może zarabiać 90t bo Grad zarabiał tyle samo... bez s3nsu argument...heeee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście.
Tylko, że obietnica staje się kłamstwem wyborczym, gdy nie zostanie zrealizowana po upływie kadencji.

Mówienie, że ktoś jest kłamcą wyborczym, bo w rok - dwa nie zrealizował wszystkiego .... jest niepoważne.

Niemniej trzeba Luckowi przypominać co obiecał i ile czasu na realizację mu zostało.ok


A ile czasu trzeba by wybudować coś porzyteczn3ho ...
Ja myślę że idac na zmianę trzecią po dwóch dniach nieobecności tobie woec3j niż poprzednik przez ostatnie dwa dni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 07:45  
Cytuj
Kiedy nowy projekt do przegłosowania? Kiedy nowe obietnice?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 14:34  
Cytuj
W odlewniach aluminium płacą słabo, czy po prostu kilku Polaków-cebulaków dostało funkcję brygadzisty i wyżywa się na swoich krajanach?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10487
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 16:23  
Cytuj
W tartaku dobrze płacą, dobre ubezpieczenie? Szwedzi u siebie to wyjątkowo socjalny naród, najlepszy w Europie bez dwóch zdań. Spełniają każdą zachciankę imigrantów.
Czy IKEA-Polska jest po Szwedzku czy Po Niemiecku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
W tartaku dobrze płacą, dobre ubezpieczenie? Szwedzi u siebie to wyjątkowo socjalny naród, najlepszy w Europie bez dwóch zdań. Spełniają każdą zachciankę imigrantów.
Czy IKEA-Polska jest po Szwedzku czy Po Niemiecku?


Z tego co wiem to mają bardzo zautomatyzowaną produkcję i tam stawki godzinowe są chyba najwyższe w Stalowej. Nie słyszałem o narzekaniu i rotacji w IKEA.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 20:25  
Cytuj
Ja tez, po szwedzku nie po niemiecku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 20:34  
Cytuj

@ mirek777

To są krypto-getta.
Zamiast spalonych samochodów, piękne kwietniki i ogródki.
Ale ludzie ledwo wiążą koniec z końcem, przeważnie ciężko pracując dla zapewnienia sobie nawet tego minimum.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »