NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Wyludnianie się Stalowej Woli,
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 08:21  
Cytuj

Bez kitu. Ja w Piątek kupuję bilet na bus'a i wyjeżdżam w Poniedziałek do Hamburga za lepszym życiem.

Tymczasem jest 08:00, więc otworzyłem już butelkę "Stock'a" (200 ml) umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 08:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 19:38  
Cytuj
Good Luck Licht
Albo raczej Gluck....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 00:06  
Cytuj

Dzięki Miro.

Rozejrzę się w terenie. Może coś znajdę.
Skoro te 60 tysięcy imigrantów którzy przypłynęli na pontonach od początku 2017 roku, tak może, to dlaczego nie ja ?
Przecież oni nie umieją pisać ani czytać nawet w swoich ojczystych językach...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 07:46  
Cytuj
No właśnie ty będziesz na nich ewentualnie pracował.
Może zrzeczenie się obywatelstwa polskiego i przyjęcie libijskiego czy syryjskiego co by się dało zrobić za parę dolarów to nie był zły pomysł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 10:48  
Cytuj
Najlepiej daj się obrzezać załóż jarmułke i zapuść pejsy.Każda Gmina wyznaniowa Żydowska Ci pomoże.Nie musisz udawać arabusa uchodzcy.Przed wyjazdem natrzyj się dokładnie czosnkiem.Powodzenia Licht czy Nacht!!Arbeit Nacht tfu Macht Lichtgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 11:44  
Cytuj

Prawda jest taka, że większość stalowowolskich blokowisk to getta, w których dla młodych ludzi nie ma żadnej przyszłości.
To takie same getta tak jak te we Francji czy w Niemczech, tylko że tam w gettach mieszkają imigranci, a w Polsce Polacy.
Ale to takie same getta.
Tylko że tam mówi się na to wprost - "getto", a w Polsce mówi się na to "normalność".


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 14:29  
Cytuj
A my umiemy pisać i czytać i trzymano nas jak koniki polskie przed wpuszczeniem na soczyste łąki europejskie, bez stajni i pełnego żłobu. Słabego mieliśmy koniuszego.

ObrazekObrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 19:45  
Cytuj

@ cdn

I pewnie się to nie zmieni.
Teraz PiS przez 8 lat będzie "naprawiał" po PO, a potem przez 8 lat ktoś będzie "naprawiał" po PiS-ie...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 07:43  
Cytuj
Raczej interesuje nas zmiana w kraju żeby nie wyjeżdżać po pasze na zachód. To dużo pracy i wiele lat przed nami. Pasze należy sprowadzać, to nowa jakość myślenia obca poprzedniej ekipie. Niech się uda bo naprawdę zasługujemy, zawsze można wyjechać na łąkę gdyby następny pucz czy mord polityczny się udał. Nie dostrzegam niczego po stronie opozycji, co wskazywałoby na świeże pomysły no i na emancypacje od Niemiec. Slogan ze władzę odbierzemy jakoś mnie zraża, bo jest adresowany do zbyt wąskiej grupy społecznej, praktycznie poprzednich elit władzy, administracji i szemranego biznesu.

Sukces wytworzenia rdzennie polskiej przeciwwagi medialnej dla wszechobecnych polskojęzycznych zachodnich centrów medialnych praktycznie uniemożliwił hodowle lemingów na tak masową skale. To nie tylko to ze opozycja nie ma realnego planu oraz pomijając spektakularną wpadkę jak niemiecka elekcja Tuska, oficjalne przyjecie opozycji parlamentarnej w niemieckiej ambasadzie, otwarte ataki na rząd polski przez KE/PE, udział wysokiego proniemieckiego urzędnika unijnego Tuska w przygotowaniu puczu oraz skandaliczne przykłady skorumpowania na całym przekroju funkcjonowania państwa. To problem innej natury, ich plan nie będzie miał wystarczająco szerokiego poparcia bez lemingów. Leminga już nie potrafi zahipnotyzować terapia zakompleksiania, a mianowicie; ze jest dlatego biedny bo jest głupi, ale przynajmniej jest mądry bo wybiera "postęp" i "demokracje". To towar przeterminowany :-/
Na wymianę polityków platformy nikt nie liczy. Powiedzmy szczerze, najnowsze "nowotwory polityczne" z ich tymczasowymi "liderami" to nie konkurencja dla PO a tylko polityczny przymus utrzymania kontroli nad skrajnymi poglądami różnego marginesu, dodatkowe głosy wyborcze.

W wymiarze szerszej polityki światowej, sytuacja jest nieokreślona, własnie zaczyna się rozwijać po zmianie administracji Białego Domu. Postawa Niemiec będzie zaskoczeniem, to wydaje się być pewne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 08:07  
Cytuj
Niemcy podnoszą głowę, cesarzowa Angela traktuje Europę jako niemiecką strefę wpływów.
Jest cierpliwa i będzie potrafiła wykorzystać słabą pozycję Trumpa oraz dążenie Rosji do wyrwania się z izolacji.
Niestety my stoimy na jej drodze.
No ale to nic nowego, czyż nie tak było przez ostatnie 1000 lat?
Budowanie silnej gospodarczo Polski i nowoczesnej armii to podstawowe zadanie na następne kilkadziesiąt lat.
Nie po to aby samodzielnie z kimś wygrać wojnę, ale aby stać się liczącym sojusznikiem dla innych i nie dać się zepchnąć do roli państwa wasalnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 09:45  
Cytuj
Musicie chłopaki kupę kasy zarabiać, ewentualnie mieć zapewnione zbawienie, za pisanie takich głupot smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 12:09  
Cytuj
Mam jakies ciche przeczucie, że to ty dużo kasy zarabiasz Bob i że szerzenie jakiejś pisowskiej sprawiedliwości społecznej jest ci niepotrzebne.
Myślę. że nie należysz do tych ludzi, którym 500 zl ratuje budżet domowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 16:34  
Cytuj
Robercie, Donald Tusk Strasse wazne

Julia Trojanowska wzięła udział w posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży. To, co powiedziała z sejmowej ulicy, zachwyciło wielu. "Ulice będą nosiły imiona krewnych Kaczyńskiego".


,,kogo miała na myśli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 19:14  
Cytuj

Byłem dzisiaj kupić bilet.
Jadę z "Sindbadem-Eurobusem", 5 czerwca o 12:15.
Dałem za bilet 225 zł.
Desant następnego dnia o 06:00 na Zentral Omnibus Bahnhof Hamburg (PKS Hamburg).
Następnie "przedarcie się" do Behorde fur Arbeit (coś jak PUP Hamburg) na ulicy Hamburger 47.
Jeżeli będą miał tam internet, to będę wam na bieżąco "streamował" przebieg operacji.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Mam jakies ciche przeczucie, że to ty dużo kasy zarabiasz Bob i że szerzenie jakiejś pisowskiej sprawiedliwości społecznej jest ci niepotrzebne.
Myślę. że nie należysz do tych ludzi, którym 500 zl ratuje budżet domowy...


Ja nie napisałem nic o pisie i 500+, tylko propagandzie uprawianej w postach wyżej, rodem z PRLu smiech2

Zapewne, kopiuj wklej smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam jakies ciche przeczucie, że to ty dużo kasy zarabiasz Bob i że szerzenie jakiejś pisowskiej sprawiedliwości społecznej jest ci niepotrzebne.
Myślę. że nie należysz do tych ludzi, którym 500 zl ratuje budżet domowy...


Ja nie napisałem nic o pisie i 500+, tylko propagandzie uprawianej w postach wyżej, rodem z PRLu smiech2

Zapewne, kopiuj wklej smiech2


No ale skoro się odezwałeś to zostałeś potraktowany jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 19:54  
Cytuj
Oj wy dwa pokrzywdzone biedactwa.
Jakby nie było to jednak Bob przewyższa Andrzejka kulturą.
Ale kto wie, może jakoś się dogadacieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 20:04  
Cytuj
Kto nie z nami ten przeciwko...

Taki mały PRL umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
Oj wy dwa pokrzywdzone biedactwa.
Jakby nie było to jednak Bob przewyższa Andrzejka kulturą.
Ale kto wie, może jakoś się dogadacieumiech



Pokrzywdzone biedactwa? Uspokój się. Chyba pomyliłeś pliki instrukcji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 20:17  
Cytuj
CYTAT

Byłem dzisiaj kupić bilet.
Jadę z "Sindbadem-Eurobusem", 5 czerwca o 12:15.
Dałem za bilet 225 zł.
Desant następnego dnia o 06:00 na Zentral Omnibus Bahnhof Hamburg (PKS Hamburg).
Następnie "przedarcie się" do Behorde fur Arbeit (coś jak PUP Hamburg) na ulicy Hamburger 47.
Jeżeli będą miał tam internet, to będę wam na bieżąco "streamował" przebieg operacji.

A Banana,Andrzejka nie zabierasz ze soba?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 20:18  
Cytuj
Licht wyjeżdża z Polski tak jak sójka za morze się wybierała....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 21:03  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2017r. 15:26  
Cytuj
Temat: wyludnianie się Stalowej Woli
A wy we dwóch jak zwykle... pierdzielenie od rzeczy i nie na temat... jak przystało ma pislamistów zresztą...
Nigdy... Ale to nigdy nie odpowiadają na temat tylko zawsze zaczynają... bo przez 8 lat lub... jak PO zrobili.... to nikt wówczas nie krzyczał...
Ale chłopy fajne... piszcie na temat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd: ST WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2017r. 21:54  
Cytuj
CYTAT

Prawda jest taka, że większość stalowowolskich blokowisk to getta, w których dla młodych ludzi nie ma żadnej przyszłości.
To takie same getta tak jak te we Francji czy w Niemczech, tylko że tam w gettach mieszkają imigranci, a w Polsce Polacy.
Ale to takie same getta.
Tylko że tam mówi się na to wprost - "getto", a w Polsce mówi się na to "normalność".



100% racji masz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2017r. 00:23  
Cytuj
Jakie getto możesz kupić za normalną płace 1,500PLN netto?
smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »