NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Szpital oddział dziecięcy,
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 13:19  
Cytuj
Tam jeszcze gorzej, leżałam z małym jakiś czas temu na neurologii, syf wszędzie, wszystko stare ;/ nie polecam Lwowskiej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 13:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 14:15  
Cytuj

@ joawa

Ty chyba zostaje już tylko Warszawa...

Ale temu szpital dziecięcy w Warszawie, ludzie też oceniają średnio (4 z minusem w skali 1-5).


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 20:08  
Cytuj
Leżałam z 1,5-roczną córką miesiąc temu w Stalowej. Dziecko z silnymi wymiotami i biegunką (okazało się, że to rotawirus). Początkowo leżałyśmy na sali, w której było łóżeczko dziecięce i rozkładany fotel dla rodzica (bezpłatnie). Potem jak się okazało, że córka ma rota, zostałyśmy przeniesione na dział "biegunkowy" - tam już miałam dla siebie normalne łóżko (płatne 20 zł/dobę). Warunki ok, nie narzekam, pielęgniarki przesympatyczne, lekarze też w porządku. Łazienki są po generalnym remoncie, czysto i świeżo. Dzieci z rotawirusami są na osobnym oddziale i ani dzieci ani rodzice nie mogą korzystać z łazienek ogólnych więc ryzyko zarażenia się wirusem przez inne dzieci jest niewielkie. Jedyne zastrzeżenie miałam co do diety - bardzo ciężko było się doprosić o jedzenie dla alergika. Gdyby nie prowiant z domu to by mi dziecko padło z głodu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »