NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kaczyśnki Jarosław nie otrzymał promocji,
Posty: 7
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:43  
Cytuj
Jarosław Kaczyński nie otrzymał promocji do 11. klasy (niegdyś tak liczono kolejne etapy edukacji). W związku z tym jego matura oraz otrzymanie uczelnianego indeksu, a później magisterium budzą spore wątpliwości. Nawet u samego prezesa PiS...Sam Jarosław twierdzi: Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli - pisze w swej książce. Nie precyzuje specjalnie, co to znaczy "odkręcić niezdaną klasę" i pozostawia czytelnika z pewnymi wątpliwościami, które można wyartykułować pytaniem: kto, u licha, dał mu maturę?No cóż, prezes, już chyba sam nie wie, jak to się wszystko stało. Przyznaje jednocześnie, że sprawa jego promocji do następnej klasy wygląda na... nielegalną. - Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę
Czyli całe wykształcenie Jarosława Kaczyńskiego jest nielegalne zarówno średnie i wyzsza, legalnie ma tylko podstawowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:45  
Cytuj
Dwóje jarosław Kaczyńki w 11 klasie miał aż z trzech przedmiotów: przysposobienia wojskowego, polskiego i angielskiego, przyszły lider PiS musiał opuścić słynne warszawskie liceum Lelewela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:22  
Cytuj
:szok:

To już koniec pisu......zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »