NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Duda,
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Uważaj z tymi wyzwiskami prezydenta Polski, bo stalowka nie chce mieć problemów a i ty pewnie też nie.


Jeszcze jest chyba wolnosc słowa, chociaz patrzac na tvp to mam pewne watpliwosci.
Obrażanie glowy Państwa jest karalne a wolnośc słowa tego nie obejmujemlotek


Karalne? Pokaż mi paragraf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 18:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 19:23  
Cytuj
§ lub § lub §

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Uważaj z tymi wyzwiskami prezydenta Polski, bo stalowka nie chce mieć problemów a i ty pewnie też nie.


Jeszcze jest chyba wolnosc słowa, chociaz patrzac na tvp to mam pewne watpliwosci.
Obrażanie glowy Państwa jest karalne a wolnośc słowa tego nie obejmujemlotek


Karalne? Pokaż mi paragraf
Nie przeginaj ogryzku bo się doczekasz/nakarmiony dzinglami dzidziusiu

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat]Uważaj z tymi wyzwiskami prezydenta Polski, bo stalowka nie chce mieć problemów a i ty pewnie też nie.


Jeszcze jest chyba wolnosc słowa, chociaz patrzac na tvp to mam pewne watpliwosci.
Obrażanie glowy Państwa jest karalne a wolnośc słowa tego nie obejmujemlotek


Karalne? Pokaż mi paragraf
Nie przeginaj ogryzku bo się doczekasz/nakarmiony dzinglami dzidziusiu[/cytat


CZekam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:49  
Cytuj
Jarosław Kaczyński nie otrzymał promocji do 11. klasy (niegdyś tak liczono kolejne etapy edukacji). W związku z tym jego matura oraz otrzymanie uczelnianego indeksu, a później magisterium budzą spore wątpliwości. Nawet u samego prezesa PiS...Sam Jarosław twierdzi: Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli - pisze w swej książce. Nie precyzuje specjalnie, co to znaczy "odkręcić niezdaną klasę" i pozostawia czytelnika z pewnymi wątpliwościami, które można wyartykułować pytaniem: kto, u licha, dał mu maturę?No cóż, prezes, już chyba sam nie wie, jak to się wszystko stało. Przyznaje jednocześnie, że sprawa jego promocji do następnej klasy wygląda na... nielegalną. - Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę
Czyli całe wykształcenie Jarosława Kaczyńskiego jest nielegalne zarówno średnie i wyzsza, legalnie ma tylko podstawowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:04  
Cytuj
Dwóje jarosław Kaczyńki w 11 klasie miał aż z trzech przedmiotów: przysposobienia wojskowego, polskiego i angielskiego, przyszły lider PiS musiał opuścić słynne warszawskie liceum Lelewela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:43  
Cytuj

Wynik


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:54  
Cytuj
CYTAT

Wynik


Obrazek



Wow, a co mnie obchodzą ch^^^ z po?

Logika pisuarów, ktoś nie lubi pisu musi byc za po. żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 22:02  
Cytuj
Tam jest napisane o co chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Tam jest napisane o co chodzi.


Gdzie jest napisane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 23:02  
Cytuj
Nie widzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
Nie widzisz?


Nie

Poza tym, po chu^ wklejasz jakiś obrazek zjebów z platformy? co to ma wspolnego z tematem? chcialas sie dowartosciowac czy co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 00:02  
Cytuj
kornhauser... nie mam więcej pytań, zwolennicy chazarskich popisów spierajcie się dalej która z partii jest lepsza, robią wam niezły mind control w bani, niczym w usraelu mason drump'f i żydówa clintonspi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:17  
Cytuj
aktywacja - skoro PiS to kontrola umysłów, to twoim zdaniem jaka jest poważna i realna alternatywa dla Polski?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie widzisz?


Nie

Poza tym, po chu^ wklejasz jakiś obrazek zjebów z platformy? co to ma wspolnego z tematem? chcialas sie dowartosciowac czy co?


To jej koledzy, w tym momencie byli koledzy bo wiatr wieje z innej strony. No ale gdyby wiatr sie zmienił to jak znalazł taka fotka. Tacy żeglarze jak Magdalena muszą być czujni .-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
aktywacja - skoro PiS to kontrola umysłów, to twoim zdaniem jaka jest poważna i realna alternatywa dla Polski?


Miruś ja Ci odpowiem. Kukiz'15.


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 09:26  
Cytuj
Widać ichwiarz,ze jesteś po "spotkaniu i akrobacjach "z el.bananem.Rozum Ci napędził przez.....uchoumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 09:32  
Cytuj
Nie - on myśli, że marionetka służb, facet który ot tak zdradził "zmielonych" jest "realną alternatywą" zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 10:32  
Cytuj
Haha, nasz Andrzejek się wyrabia, na druga kadencje to już będzie jak talala.
A Szwedzi niech się arabskiego ucza, żeby rozumieli o czym ten imam będzie się im darl co ranoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:29  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:30  
Cytuj
Kto się boi mocniejszego przemówienia naszego Prezydenta Polski Andrzeja Dudy, to musi cos mieć na sumieniu ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:30  
Cytuj
Kto się boi mocniejszego przemówienia naszego Prezydenta Polski Andrzeja Dudy, to musi cos mieć na sumieniu ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 11:51  
Cytuj
Woleli aferzystę i sługusa WSI.
Dobrego w bigosowaniu w wchodzeniu na krzesła.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 13:29  
Cytuj
Jarosław Kaczyński nie otrzymał promocji do 11. klasy (niegdyś tak liczono kolejne etapy edukacji). W związku z tym jego matura oraz otrzymanie uczelnianego indeksu, a później magisterium budzą spore wątpliwości. Nawet u samego prezesa PiS...Sam Jarosław twierdzi: Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli - pisze w swej książce. Nie precyzuje specjalnie, co to znaczy "odkręcić niezdaną klasę" i pozostawia czytelnika z pewnymi wątpliwościami, które można wyartykułować pytaniem: kto, u licha, dał mu maturę?No cóż, prezes, już chyba sam nie wie, jak to się wszystko stało. Przyznaje jednocześnie, że sprawa jego promocji do następnej klasy wygląda na... nielegalną. - Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę
Czyli całe wykształcenie Jarosława Kaczyńskiego jest nielegalne zarówno średnie i wyzsza, legalnie ma tylko podstawowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2017r. 13:29  
Cytuj
Jarosław Kaczyński nie otrzymał promocji do 11. klasy (niegdyś tak liczono kolejne etapy edukacji). W związku z tym jego matura oraz otrzymanie uczelnianego indeksu, a później magisterium budzą spore wątpliwości. Nawet u samego prezesa PiS...Sam Jarosław twierdzi: Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli - pisze w swej książce. Nie precyzuje specjalnie, co to znaczy "odkręcić niezdaną klasę" i pozostawia czytelnika z pewnymi wątpliwościami, które można wyartykułować pytaniem: kto, u licha, dał mu maturę?No cóż, prezes, już chyba sam nie wie, jak to się wszystko stało. Przyznaje jednocześnie, że sprawa jego promocji do następnej klasy wygląda na... nielegalną. - Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę
Czyli całe wykształcenie Jarosława Kaczyńskiego jest nielegalne zarówno średnie i wyzsza, legalnie ma tylko podstawowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »