NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Matura po latach,
Posty: 94
Dołączył: 20 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 16:40  
Cytuj
Witam.Jeden z moich znajomych +10 lat temu nie zdał matury z jednego przedmiotu i nie przystąpił do egzaminu poprawkowego.Jak najszybciej zdać maturę? Zrobić maturę eksternistycznie czy istnieje opcja egzaminu poprawkowego po tylu latach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 16:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 03:03  
Cytuj
z tego co się orientuję to mu te zdane egzaminy maturalne przepadły, bo one są ważne tylko 5 lat. Będzie musiał od nowa wszystko pozdawać- najlepiej niech podejdzie np do CKU do sekretariatu i spyta, albo zadzwoni do OKE w Krakowie. Ale raczej jest tak jak Ci piszę na 99%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 12:06  
Cytuj
u sadrakułły w Tarnobrzegu idzie za kase zrobić papier

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 12:22  
Cytuj
mark30 napisz mi coś więcej na priv, jestem zainteresowany tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 20 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 00:12  
Cytuj
mark30 dzięki za informacje.Zapewne nie jedna osoba chciałaby podnieść swoje kwalifikacje(popelniajacy takie właśnie błędy w zyciu) ale dla nie których jest to temat tabu.Bardzo proszę Cię na priv o coś więcej typu np telefon lub adres.Jesteśmy zainteresowani.Bo szkole z maturą można zrobić w 2 lata(teraz)ale skoro liceum ukończone to tylko matura interesujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 13:24  
Cytuj
ja tam nie kończyłem, robiłem jak ustawa przewidziała 4 lata ekonomika + studia na politechnice dzienne, ale wiem że w tbg w pół roku idzie ją zrobić ze zdawalnością 100%, system nauki zaonczy nawet możliwe że co 2 weekend, a co do danych teleadresowych wszystko jest w gogle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 20:50  
Cytuj
Jarosław Kaczyński nie otrzymał promocji do 11. klasy (niegdyś tak liczono kolejne etapy edukacji). W związku z tym jego matura oraz otrzymanie uczelnianego indeksu, a później magisterium budzą spore wątpliwości. Nawet u samego prezesa PiS...Sam Jarosław twierdzi: Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli - pisze w swej książce. Nie precyzuje specjalnie, co to znaczy "odkręcić niezdaną klasę" i pozostawia czytelnika z pewnymi wątpliwościami, które można wyartykułować pytaniem: kto, u licha, dał mu maturę?No cóż, prezes, już chyba sam nie wie, jak to się wszystko stało. Przyznaje jednocześnie, że sprawa jego promocji do następnej klasy wygląda na... nielegalną. - Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę
Czyli całe wykształcenie Jarosława Kaczyńskiego jest nielegalne zarówno średnie i wyzsza, legalnie ma tylko podstawowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:03  
Cytuj
Dwóje jarosław Kaczyńki w 11 klasie miał aż z trzech przedmiotów: przysposobienia wojskowego, polskiego i angielskiego, przyszły lider PiS musiał opuścić słynne warszawskie liceum Lelewela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2017r. 21:47  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »