NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ogrody działkowe do likwidacji,
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 22:26  
Cytuj
Witam,

Wie ktoś może, które numery działek przeznaczone są do likwidacji w ramach budowy obwodnicy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 22:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 22:28  
Cytuj
W Urzedzie Miasta możesz sprawdzić. Są mapki do wglądu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 22:54  
Cytuj
Do likwidacji jest 250 działek, jak podejdziesz do domu działkowca to panowie też ci pokażą mapkę lub jak pisał przedmówca UM (budynek po starej prokuraturze)

Weź pod uwagę, że nawet jak nie pójdzie działka do likwidacji, może się stykać z nasypem 6 metrowym, na którym będzie droga i będą jechać samochody, z wielu działek będzie widoczna droga i słychać będzie jazdę aut.
Jeśli chcesz tam kupić działkę dobrze się zastanów. Taka moja rada, chyba że lubisz widzieć auta, słyszeć bziuuuuummm umiech i czuć zapach auta szybko pędzących po rozgrzanej latem jezdni...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 23:38  
Cytuj
http://szt afeta.pl/zobacz-mape-obwodnicy/

Usuń spacje z linka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 01:51  
Cytuj
CYTAT
Do likwidacji jest 250 działek, jak podejdziesz do domu działkowca to panowie też ci pokażą mapkę lub jak pisał przedmówca UM (budynek po starej prokuraturze)

Weź pod uwagę, że nawet jak nie pójdzie działka do likwidacji, może się stykać z nasypem 6 metrowym, na którym będzie droga i będą jechać samochody, z wielu działek będzie widoczna droga i słychać będzie jazdę aut.
Jeśli chcesz tam kupić działkę dobrze się zastanów. Taka moja rada, chyba że lubisz widzieć auta, słyszeć bziuuuuummm umiech i czuć zapach auta szybko pędzących po rozgrzanej latem jezdni...


Jesteś pewny że nie będzie ekranów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 02:37  
Cytuj
Ekrany będą na 99%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 11:13  
Cytuj
Ekranów nie będzie i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jako osoba zainteresowana zakupem tam działki udaliśmy się do magistratu porozmawiać na ten temat i obejrzeć dokładnie jak przebiegać ma obwodnica. Otóż wyznaczona trasa obwodnicy jest naniesiona już na mapy orientacyjnie, ale to jeszcze nie jest 100% decyzja co do przebiegu. To wykonawca tego odcinka S-19 zdecyduje o tym jak dokładnie będzie szła droga i ostatecznie, które działki obejmie. Oznacza to, że jeszcze się może okazać, że ktoś te działki jeszcze straci przy brzegach wyznaczonych obecnie. Bo ma być nasyp 6 metrowy, bo ma być rów, bo mają być ciągi piesze. To nie apteka i dopiero wykonawca zrobi projekt i będzie wiadomo ostatecznie jak i co.

EKRANÓW na 100% nie będzie. Dlaczego? Bo ekrany montuje się wyłącznie tam, gdzie są domy mieszkalne, bloki, osiedla. Nie robi się ich przy działkach.
Wybierzcie się do magistratu i porozmawiajcie z osobami kompetentnymi, którzy mają wiedzę na ten temat. Gdybanki są niepotrzebne.
Tam wam wszystko wyjaśnią dokładnie.
Ja swoją wypowiedź opieram podpierając się wiedzą zdobytą w urzędzie i na działkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 12:32  
Cytuj
A ja slyszalem od ludzi zwiazanych z zarzadem ze nasyp .a byc 3 m i ze ekrany tez maja byc .Wiec teraz juz niewiem co otym myslec czyli naepiej pytac u zrodla czyl Urzad Miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 13:21  
Cytuj
Myszard to Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd- ekranów nie buduje się wyłącznie przy domach, blokach i osiedlach. Proszę poczytaj http://www.inzyn(...)z_i,5819 - szczególnie Tabelka 1 podpunkt C)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 13:35  
Cytuj
padi00

To ty się udaj do magistratu to ci to wyjaśnią

Ja własnie dlatego, że się udałem to informację podaję ze źródła
Ekranów nie będzie bo jak wyżej....

Przepisy nie zabraniają stawiania ekranów, ale też nikt nikogo nie zmusi do postawienia ich komuś kto ma działkę...


Sprawdź jakie są przekroczenia norm hałasu, i co z tego, że są.. Nikt nikogo nie ukarał jeszcze z tego powodu i nie ukarze. Policja nie zajmuje się tym (a jakby nawet to czym ci zbada?), a odpowiednie służby tylko powiedzą ci ze są takie przepisy.
I tyle w temacie.

Mamy stacje monitoringu i co z tego, że mamy? Póki nie będzie zmiany przepisów nic się w tym kraju nie uda z tym zrobić.

I właśnie dlatego, że nie będzie ekranów działki nie kupie na Hutniku I.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 18:11  
Cytuj
Ostatni mój post w tym temacie- Myszard obiecaj mi tylko, że jak postawią te ekrany (a postawią) to zwrócisz mi tutaj w tym temacie honor umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 20:23  
Cytuj
masz to jak w banku umiech
ja mówie co mi zaswiadczyli w magistracie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 21:42  
Cytuj
Rokuje kiepsko. Powinni zaproponować przeniesienie całego ogrodu. Ale bliżej niż proponują, za wał. Podziękowanie Działkowcom za darmową pomoc miastu tez byłoby na miejscu. Droga biegnie przez sam środek. I wymaga piedestału zamiast ekranów :-) Może podzielić środki z inwestycji w Charzewicach? 6 metrów, to dwa pietra, jest niepoważne. Mogliby podnosić elewacje drogi do przecięcia Czarneckiego bliżej mostu. Masakracja całości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
masz to jak w banku umiech
ja mówie co mi zaswiadczyli w magistracie

W magistracie można sprawdzić które działki, ale jak sam piszesz nie koniecznie te które podają, to że ktoś teraz twierdzi w magistracie że ekranów nie będzie też nie jest ostateczne. Jak byś 5 lat temu spytał w starostwie, czy na Poniatowskiego będą progi zwalniające to ktoś odpowiedział by Ci że nie będzie. Ja wiem że sporo tych działek jednak zostanie, a działkowcy z rodzinami to spory elektorat i .... dalej sobie dopowiedz. Ja bym się nie zakładał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 21:55  
Cytuj
A może poruszyć sumienie Zielonych, ropuchy ze stawu nie będą miały gdzie przezimować. Dzieciaki rok w rok ratują stworzenie przenosząc na drugą stronę w wiaderkach. Wszystkie wyginą a są pod ochroną. Czy pomyślała o tym Radna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 22:01  
Cytuj
Zapominacie o jednym, te osoby, które stracą działki dostaną nowe na Sochach, to, co zostanie to nie jest aż tak wiele, np. w porównaniu z Hutnikiem II, Sanem I i Sanem II łącznie
A kto postawi ekrany? Miasto? Nie, bo to nie będzie droga ani miejska, ani powiatowa, tylko jakaś krajówka
Ktoś będzie stawiał ekrany na nieswoim terenie i wpuszczał się w koszty? Raczej nie.
A inwestor nie będzie stawiał ekranów, bo to dodatkowy wydatek dla niego, ogłoszenie przetargowe określa zadanie co do joty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
co zostanie to nie jest aż tak wiele

250 do likwidacji, nr jest chyba ponad 900. Czy to niewiele…
Poniatowskiego to droga powiatowa, dlaczego miasto dokłada się do remontu?

Jeżeli w zamówieniu nie ma ekranów to nie jest to dobry prognostyk, ale to jeszcze nie przesądza sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »