NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Dywany, tapicerka, auto, ...
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 13:10  
Cytuj
Witam chcialbym zaczerpnac opini na temat tego czy hmm mobilne pranie, mycie para sprzedalo by sie w domach i autach w naszym miescie czy nie bardzo ? Jest na to zapotrzebowanie akurat w naszym miescie i okolicach ? Moga byc firmy ale nie kazda zrobi to perfekcyjnie a wiadomo ze podstawa to zadowoleni klienci.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 13:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 17:54  
Cytuj
Zapotrzebowanie jest i to dosyc duze. Znaczaca jest jednak cena. Niestety nasz region slynny jest z "januszowosci" i ciezko jest znalezc zloty srodek w cenie za taka usluge. Sytuacje moze uratowac dobra reklama,promocje i dostepna lokalizacja. Dodatkowo czyszczenie z odbiorem door to door, aplikacja na androida itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 21:11  
Cytuj
60zl dobry Karcher puzzi na 24h do wypożyczenia w rozwadowie i robisz dom auto itd. Ale nie każdy ma czas i pieniądze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Zapotrzebowanie jest i to dosyc duze. Znaczaca jest jednak cena. Niestety nasz region slynny jest z "januszowosci" i ciezko jest znalezc zloty srodek w cenie za taka usluge. Sytuacje moze uratowac dobra reklama,promocje i dostepna lokalizacja. Dodatkowo czyszczenie z odbiorem door to door, aplikacja na androida itp.



Sam założ myjnie parową, odbieraj od ludzi czasem utetłane dywany czy kanapy z kilkuletnim brudem i rób to za darmo... pierz parą, aż wyskakujący brud i okruchy trzepie Ci po buzi i skasuj za to 10 zł... akurat tą pracę znam od kulis i czasem są usługi za które naprwde klient powinien zapłacić dwa razy tyle.
Zanim zaczniesz pisać o januszowych cenach to popatrz na sprawę z tej drugiej perspektywy.
Pan na Pysznicy ma pralnie i korzystałam nie raz z jego usług i mimo iż pranie auta nie jest może najtańszą rzecza (o ile dobrze pamiętam to chyba 150 zł) ale w każdej najmniejszej dziurce nie było grama kurzu. czy tak samo dywany, zawsze czyste i pachnące z odbiorem i dowozem do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 08:21  
Cytuj
Pod cmentarzyskiem prosto? Jeśli o tym samym gościu myślimy to jestem w szoku jak szybko zrobił sobie renomę, każdy kogo spotykam o nim słyszał dobre słowo. I fajne auta tam zawsze stoją ostatnio i motocykle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 08:21  
Cytuj
Daj namiar na tę firmę z Pysznicy. Ja nie słyszałem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Zanim zaczniesz pisać o januszowych cenach to popatrz na sprawę z tej drugiej perspektywy.


Troszke sie nie xrozumielismy. Ja pisze o januszach co wola to zrobic sami, po kosztach i nie koniecznie dobrze, bo szkoda im troche wiecej kasy dac za profesjonalna robote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 12:25  
Cytuj
Rozumie dzieki za info. Co do januszy nie koniecznie w stalowej bym sie bawił, mozliwe że jakieś wieksze miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zanim zaczniesz pisać o januszowych cenach to popatrz na sprawę z tej drugiej perspektywy.


Troszke sie nie xrozumielismy. Ja pisze o januszach co wola to zrobic sami, po kosztach i nie koniecznie dobrze, bo szkoda im troche wiecej kasy dac za profesjonalna robote.


Zatem zwracam honor i przepraszam. :-) A co samowoli w czyszczeniu to zgadzam się. Tylko czasem można zrobić sobie krzywdę jeszcze większą i narobić plam k maziajow że nawet profesjonalne czyszczenie będzie problemem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 14:07  
Cytuj
https://www.facebook.com/pg/AutoparaExpres/about/

Jeśli o tej firmie mowa, to ja również polecam.Prałam dywany u niego i jestem bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »