NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca w Reporter Young,
Posty: 2
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 18:00  
Cytuj
Cześć wszystkim,

Od dłuższego czasu aktywnie poszukuję normalnej pracy i napotkałam dzisiaj ogłoszenie, że szukają kogoś do pracy w sklepach w City Park i Vivo.
Jako, że pracy szukam już jakiś czas zauważyłam, że co chwilę rekrutują nowych pracowników. Warto starać się o zatrudnienie w tym sklepie? Może są tutaj użytkownicy, którzy mają doświadczenia z właścicielem tych sklepów?
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi, ponieważ mam już dość pracy u ludzi którzy za nic mają drugiego człówieka.

Pozdrawiam!
Wiktoria

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 18:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 18:36  
Cytuj
Ludzie szukają normalnej pracy,normalnej dziewczyny/chłopaka etc więc to świadczy w jak zidiociałym żyjemy świecie. Ludzi którzy nie mają pracy dotyka ostracyzm tak jakby praca była celem człowieka. Ktoś kto nie zna takiego pojęcia jak praca za wszelką cenę (czyt. z idiotami) nie traci godności będąc bez pracy a wręcz przeciwnie. To takie moje przemyślenia.
Powodzenia.😉

"You fuckin' idiots turn jewellery store into Wild West and you wondering why the cops show up?" - Nice Guy Eddie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 09:40  
Cytuj
Jeśli szukasz takiej pracy, gdzie chcesz żeby Cię szanowano,to lepiej omiń tego pracodawcę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Ludzie szukają normalnej pracy,normalnej dziewczyny/chłopaka etc więc to świadczy w jak zidiociałym żyjemy świecie. Ludzi którzy nie mają pracy dotyka ostracyzm tak jakby praca była celem człowieka. Ktoś kto nie zna takiego pojęcia jak praca za wszelką cenę (czyt. z idiotami) nie traci godności będąc bez pracy a wręcz przeciwnie. To takie moje przemyślenia.
Powodzenia.😉


To chyba nie jest odpowiedz na pytanie autorki posta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 18:23  
Cytuj
szkoda twoich nerwow dziewczyno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2017r. 12:00  
Cytuj
Zastnawia mnie fakt dlaczego wszyscy piszą półsłowkami. Jest to bardzo popularne forum, które przegląda wiele osób może warto coś więcej napisac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2017r. 13:42  
Cytuj
Tak jak koleżanka pisze wyżej.Szkoda Twoich nerwów.Pracowałam kiedyś w City Parku (uprzedzam ,ze nie u tego pracodawcy ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »