NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Skrzyżowanie Grabskiego-Solidarności,
Posty: 11
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd: Białystok
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 13:25  
Cytuj
Witam,
Ostatnio widziałem sytuacje jak rowerzysta przejeżdżał przez to skrzyżowanie rowerem przecinając ul.Grabskiego na równi z chodnikiem, dojeżdżający kierowca osobówki od ul.Grabskiego do Solidarności zwrócił mu uwagę, że tutaj nie ma pierwszeństwa to samo mówił rowerzysta do tego kierowcy. Zastanawiałem się czyja jest tutaj racja skoro nie ma tam przejazdu dla rowerzystów, kompletnie nie jest to oznaczone. Chciałbym abyście wyrazili opinie kto w tej sytuacji miał racje, Rowerzysta czy kierowca osobówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 13:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 13:38  
Cytuj
Wymyśliłeś - prosić o interpretacje tu na forum. Zapytaj w KPP. Jeśli śledzisz tu tematy drogowe powinieneś wiedzieć że tu większość kierowców użaważa rowerzystę z największe zło. A każdy rowerzysta każdego kierowce. Po co poruszać temat niosący falę hejtu? Nie lepiej zaciągnąć rzetelnej infotmacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 15:56  
Cytuj
Dla czego jak ktoś pisze coś na obecną władze to hejt a jak na PO to szlachetna paczka
Myślę że rowerzyści zapomnieli podstawowa zasada.
Auto waży ile waży i nie hamuje na żądanie. A rowerzyści myślą że jak mają niebieska tabliczka to wszystko wolno... prosto z chodnika na ulicę. A później sądy i kary. Wystarczy się prawie zatrzymać i zerknąć czy nie jedzie równolegle auto które nie zawsze cie zobqczymy...
Hejtu... hejtu...heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2017r. 17:35  
Cytuj
Na Solidarności chodnik jest od strony torów. Tam na całej długości od strony płotu zakładów jest ścieżka rowerowa. Na skrzyżowaniach też ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »