NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Stacja monitoringu - hałas,
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 21:29  
Cytuj
Tak się zastanawiam po co nam ta stacja monitoringu kontroli hałasu i czystego powietrza?
Od kilku lat wszyscy wiemy, że powietrze jest zanieczyszczone jak cholera, a hałas nie daje ludzie spokojnie spać.
Odczyty ze stacji pokazują, że ponad 20decybeli w porze nocnej jest ponad normę, na domiar rzadko kiedy nie ma przekroczeń. No, ale ponoć stacja służy tylko celom poglądowym, a nie ma być dowodem na łamanie prawa. Niektórzy się odezwą, że nic nie słychać, że wymyślam itp. Nie wierzycie to zapraszam pod balladę, znowu nie da się otworzyć okien, bo "buczy", że nawet tv zagłusza.
Masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 21:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 22:31  
Cytuj
Ja właśnie podejmuję konkretne działania w tej sprawie. Od 3 kwietnia mieszkam w innym mieście. Szkoda mi mojego zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2017r. 09:32  
Cytuj
Ja mieszkam jeszcze o jakieś pół kilometra dalej niż Ballada, a w nocy też często usnąć nie da rady... Nawet przy zamkniętym oknie! A przy otwartym to już masakra. Buczenie nie do zniesienia. Skoro od wielu już lat nikt z tym nic nie robi, więc pomału tracę wiarę, że to się zmieni. Wredne miasto...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »