NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Chryzantemka,
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 22:16  
Cytuj
Jakie macie doświadczenia, opinie na temat współpracy z Chryzantemką? Pani ma bardzo dobre opinie w internecie. Chciałabym zlecić jej wykonanie bukietu i dekorację kościoła. Zastanawiam się tylko jak ona ogarnia makijaże, fryzury i dekoracje jednego dnia. Proszę pomóżcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 22:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 23:16  
Cytuj
Można napisać do mnie wiadomość albo zadzwonić i wszystko wyjaśnię umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 00:12  
Cytuj
Fajna reklama;] ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 00:56  
Cytuj
CYTAT
Fajna reklama;] ok


Czyli nie można na forum zapytać o jakość usługi jakiejś firmy, biura, zakładu etc. bo zawsze to musi być reklama?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 09:55  
Cytuj
Zastanawiam się tylko jak ona ogarnia makijaże, fryzury i dekoracje jednego dnia. Proszę pomóżcie.


Ano tak ogarnia,że ilość nie idzie w parze z jakością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Ano tak ogarnia,że ilość nie idzie w parze z jakością.

Przekonałeś(aś) się na własnej skórze że usługi chryzantemki są marnej jakości??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 10:35  
Cytuj
Akuratnie w przypadku Chryzantemki ilość idzie w parze z jakością. Wiem bo moja żona wielokrotnie korzystała z usług Kingi (makijaż i fryzura) i nie mogę złego słowa powiedzieć. Fryzura zawsze się trzymała do samego rana tak samo i makijaż. A jeśli chodzi o kwiaty to Kinga robiła wiązanki ślubne dla mojej żony i świadkowej i zapłaciła dużo dużo taniej niż w kwiaciarni a wiązanka jeszcze przez tydzień zdobiła nasz stół. Dodam też że Kinga malowała i czesała moją żonę na nasze wesele.

A odnośnie tego jak to ogarnia a już wam mówię. Rano jedzie ubierać salę i kościół zanim przyjmuje klientki w domu jezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 13:52  
Cytuj
Moze poprostu zapytajcie mnie jak to ogarniam, zapytajcie tez swoje zony jak np ogarniaja dom I 1,2,3,4.... dzieci

Nie gdybajcie tylko zapytajcie mnie ,przedstawcie sie z imienia I nazwiska nie pod nickiem.

Jakie sa opinie ?
Pewnie sa rozne jednym nie bedzie sie podobac to czy tamto innym bedzie podobac wszystko,kto mial pretensje I zazalenia wyrazil je osobiscie ,kto nie mial odwagi napisze je tu juz po fakcie ,jesli cos jest nie tak zawsze staram sie rozwiazac problem.
Wedlug mnie na forum nie warto pytac ,to tak jak "ktory fotograf lepszy,dj czy orkiestra" opinie zawsze beda podzielone

Wiec jak to ogarniam ?
Kosztuje mnie to duzo czasu I nerwow
Nie ,nie jestem pazerna!
Poprostu lubie to co robie,czasami zarabiajac na tym grosze lub kiedy zrobie cos zle tracac na tym...

Jak ogarniam ?
Mam tez 2 synkow I to im poswiecam czas kiedy jest martwy sezon,kazdy jest inny nie ida w parze ale jakos ogarniam kiedy jeszcze dochodzi praca umiech


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 19:32  
Cytuj
Jest sens zadawania takich pytań, bo jest cała masa nierzetelnych usługobiorców. Uczciwe opinie są ważne, a kto pyta nie błądzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 21:40  
Cytuj
Jest też cala masa nieuczciwych klientów oraz nieuczciwa konkurencja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 09:14  
Cytuj
Nie jestem ani nieuczciwym klientem, ani konkurencją. Napisałam to co widziałam i mnie się nie podoba. Mogę mieć swoje zdanie, tak jak każdy tu piszący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 10:32  
Cytuj
No to jeśli wykonana usługa dla Ciebie była na niskim poziomie to trzeba było to załatwiać między sobą, myślę że jeżeli hryzantemce zależy na kliencie to by się z Tobą dogadała co i jak. Naj lepiej wejść na publiczne forum i anonimowo wylewać żale.
Jak to wszystko ogarnia?? nie moja brocha, jeżeli robi to dobrze to niech nadal robi to co potrafi. Jeśli źle, to warto jej to osobiście wypomnieć dzięki czemu ma szansę się poprawić.

Aha i żeby nie było, nie znam tej Pani i nie w moim interesie jest jej bronić ale poziom wypowiadania się o innych na tym forum dawno sięgnął dna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 10:44  
Cytuj
Chryzamtenka jest najlepsza i nie ma co do tego wątpliwości...
I uprzedzam pytania.... Tak jestem z rodziny tej Pani!!! Hahha
Buracka mentalność wielowsi atawowolskiej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 10:42  
Cytuj
A ja nie jestem ani z rodziny ani nawet nie korzystałam z usług tej Pani, ale widząc co dziewczyna działa i ile czasu i serca wkłada w każde przygotowania to sorry ale nie znam drugiej osoby tak zaangażowanej w to co robi. Moim zdaniem pełna profeska. Poza tym to jest Stalowa, okolice, to nie Warszawa czy inne duże miasto gdzie takich osób jest na pęczki. Tutaj Pani Chryzantemka jest bezkonkurencyjna. I piszę to tylko jako obserwatorka. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 12:34  
Cytuj
Zadawać pytania warto. Ja moge z czystym sumieniem polecić Chryzantemkę. Robiłam makijaż i fryzure na swój własny ślub, plus moja mama i bukiet dla mnie i dwa dla dzieci. Wszystko pięknie i porzadnie. Wkurzają mnie mądrości ludzi siedziących za monitorem. Pozdrawiam serdecznie. Mam bardzo miłe i serdeczne wspomnienia z Panią :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 20:40  
Cytuj
Chryzantemka działa na zasadzie zadowolenia klienta i to jest dla niej priorytetem. Najpierw słucha uważnie potem proponuje nigdy odwrotnie. Jeszcze mi się nie zdarzylo żeby mnie umalowala w kolorach których nie lubię bo np takie są modne albo taka miała wizję. Nie liczy się dla niej odwalenie roboty by zyskać kasę a zadowolone i szczęśliwe klientki. Jest pp prostu dobrym człowiekiem nie oszukuje nie sciemnia jak czegoś nie może zrobić mówi otwarcie. To teraz rzadko spotykane bo dużo osób bierze na siebie wiele zajęć a potem odwołuje w ostatniej chwili a klienta zostawia na lodzie. Ile ludzi tyle opini jednej podobają się roze innej bzy dlatego bukiet z róż będzie odpowiadal pierwszej a z bzow tej drugiej. Pamietajcie ze trzeba traktować czolweika tAK jak sami chcielibysmy być traktowani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mis
mis
mis
Posty: 21
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 22:07  
Cytuj
osobiście Chryzantemki nie znam ,ale dwa lata temu malowała i czesała do ślubu moją przyjaciółkę i jeszcze 3 osoby z jej rodziny. Chryzantemka dała rade,wszystkie były umalowane inaczej,uczesane również w inne fryzurki,każda wyglądała spektakularnie,poza tym zabawa do białego rana,ja już resztki make up ma twarzy,a one jakby yszły dopiero spod pędzla,także widać,że pracuje na dobrej jakości kosmetykach. Z obserwacji wiem,że na pewno sama kiedyś skorzystam z jej usług

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mis
mis
mis
Posty: 21
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2017r. 22:08  
Cytuj
bukiet również był piękny,ale ile wytrzymał to pojęcia nie mam umiech
mam nadzieję,że choć troszkę pomogłam.Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2017r. 19:29  
Cytuj
Make up rzeczywiście trzyma się do rana nigdy nie zdarzyło się żebym musiała cokolwiek poprawiać w trakcie imprezy poza ustami ale to normalne ;)
Ja polecam Chryzantemke i juz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 30 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 20:51  
Cytuj
Chryzantemy to tylko na cmentarz się nadają .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »