NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pasożyt z utrzymania 500+,
Posty: 35
Dołączył: 28 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 17:03  
Cytuj
Co myślicie o mojej znajomej sąsiadce, nie będę się rozpisywała. Napiszę w skrócie,rozwiodła się z pierwszym mężem, z którym miała dziecko, obecnie jest w związku z drugim facetem, z którym ma też dziecko. Ponieważ dziecko z pierwszego małżeństwa ma ze sobą, otrzymuje alimenty na pierwsze dziecko, a także 500 + na jedno dziecko. W ogóle nie pracuje od wielu lat, mówi, że z 500 + płaci bieżące rachunki, a obecny partner tyle zarabia, że ona nie musi. Co uważacie o takiej osobie ? ponadto podrzuca matce dziecko lub wynajmuje nianie. Sama zajmuje się innymi rzeczami, nie związanymi z domem, zarobkiem.
Jaką będzie ona miała emeryturę ? sama jej nie wypracuje, czy to będzie sprawiedliwe, że i tak kiedyś dostanie emeryturę, tyle samo co osoby, które nie wypracują ilości lat?
Czy to nie my utrzymujemy takiego trutnia ? Nie piszę tego, że jestem zazdrosna, nie, praca daje mi satysfakcje, wychowanie syna. Utrzymujemy się wraz mężem to co zarobimy wspólnie.
A jakie jest wasze zdanie o takiej osobie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 17:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 17:45  
Cytuj
Skoro rzad takie cos umozliwil to dlaczego ma nie korzystac. A tobie polecal bym sie zajac swoimi sprawami a nie cudzymi. Kolejny temat zapewne kogos powiazanego z administracja portalu do nabijania wyswietlen. Zreszta jak wiekszosc tematow zakladanych tutaj.

Moderowano przez: magpie
Twoja opinia jest błędna, tematy może zakładać każdy, nie znajmuje się tym administracja. Twoje uwagi, nie tylko tutaj są niepotrzebne.
W tym przypadku temat zamykam, ponieważ, o 500+ jest już założony inny. I tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »