NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
NIE jestem Polakiem,
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:41  
Cytuj
Ile kosztują państwo wyższe uczelnie przedstawiają oficjalne dane, kiedyś coś takiego przegladałem w Internecie i było wypisane dość szczegołowo ile budżetu idzie na służby, urzędy itd.

Oficjalnie uczelnie dzis powinny zarabiać na siebie, dostają mniej pieniędzy jak za poprzedniego systemu - to akurat informacje z sali wykladowej. Na agh na niektórych wydziałach dosłownie było widać, że czas zatrzymał się na nich w okolicach lat 90-tych. Zaczynając tam studia miałem wrażenie że chodzę do muzem, a nie do "University science and technology" - angielska nazwa agh, a kończąc uczelnie na wydziale imir w B3 pojawiały się pierwsze maszyny CNC, a było to tylko kilka lat temu umiech)

Bez obywatelstwa życie jest dziś praktycznie nieżliwe. Państwo zabierze Ci dówód osobisty, więc jak otworzyć własną firmę? kto Cię zatrudni? jak zrobić prawo jazdy (to też wydaje urząd na podstawie... dowodu), jak założyć rachunek w banku, czy też nabyć numer telefonu itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:47  
Cytuj

Gotowe. Wysłałem wniosek.
Od dzisiaj oficjalnie nie jestem Polakiem.

P.S. W Stalowej Woli bardzo trudno znaleźć miejsce gdzie można zrobić ksero dowodu osobistego. Udało mi się dopiero w księgarni "Stańczyk". W czterech innych miejscach mi odmówiono (chociaż wiem że mają tam xera).
Ale ostrzegam że w "Stańczyku" za jedną kartkę kolorowego xera biorą 1 złoty.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:49  
Cytuj
CYTAT

Gotowe. Wysłałem wniosek.
Od dzisiaj oficjalnie nie jestem Polakiem.

P.S. W Stalowej Woli bardzo trudno znaleźć miejsce gdzie można zrobić ksero dowodu osobistego. Udało się dopiero w księgarni "Stańczyk". W czterech innych miejscach mi odmówiono (chociaż wiem że mają tam xera).


Nie ma co się dziwić, nikt nie chce mieć problemów.
Druga sprawa większość z nas ma dostęp do urządzenia wielofunkcyjnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:52  
Cytuj
CYTAT

Gotowe. Wysłałem wniosek.
Od dzisiaj oficjalnie nie jestem Polakiem.

P.S. W Stalowej Woli bardzo trudno znaleźć miejsce gdzie można zrobić ksero dowodu osobistego. Udało mi się dopiero w księgarni "Stańczyk". W czterech innych miejscach mi odmówiono (chociaż wiem że mają tam xera).
Ale ostrzegam że w "Stańczyku" za jedną kartkę kolorowego xera biorą 1 złoty.



oficjalnie bezpaństwowcem to będziesz jak dostaniesz na to zgodę
na razie jesteś tylko idiotą, który chce być bezpaństwowcem
i pasożytem - bo oczywiście żadną pracą też się nie zajmiesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:53  
Cytuj

Dziękuję za słowa wsparcia i otuchy umiech

Bez was nie dałbym rady umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 12:00  
Cytuj
Czkamy na twoje kolejne tematy, np: czy poddasz sie zabiegowi wazektomii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 12:25  
Cytuj
To jak się nie czujesz polakiem to po co piszesz i mówisz po polsku? Po co korzystasz z polskiego portalu i w końcu po co mieszkasz w tym kraju? Wyjedź za granicę najlepiej do jakiejś ugandy i będziesz miał spokój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 12:53  
Cytuj

@ kierowca

Bo mogę.
Nie będziesz mi mówił w jakim języku mam mówić, gdzie mam mieszkać i na jakich portalach mam pisać.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
To jak się nie czujesz polakiem to po co piszesz i mówisz po polsku? Po co korzystasz z polskiego portalu i w końcu po co mieszkasz w tym kraju? Wyjedź za granicę najlepiej do jakiejś ugandy i będziesz miał spokój.


Olej trolla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 13:05  
Cytuj
Bawi mnie ta dyskusja smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 13:15  
Cytuj
Ja to mam wrażenie ze kilku trolli to nic innego jak zarząd sm. Piszą prowokacyjne tematy dzięki którym mają dużo wyświetleń. W końcu się tym strasznie podniecają.
Nie mam zamiaru Ci nic mówić. Sam zakładając taki a nie inny temat pokazujesz ze nie chcesz mówić, mieszkać w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 13:47  
Cytuj
nie ma się co podniecać wysokim wskaźnikiem wyswietleń postów Nachta. Juz widać, że niektóre wątki podbija sam swoimi postami. Zaczyna pisać coraz bardziej kontrowersyjne wątki (takie jak ten). To świadczy o tym, że formuła się już wyczerpuje. Kwestia miesiąca, może dwóch i juz nikt tego nie będzie czytał bo już po samym temacie będzie wiadomo kto jest jego autorem....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 14:08  
Cytuj
Proszę was nie karmcie trolla. Omijajcie szerokim łukiem myszki lub palca jego posty. Im większa nienawiść i hejt tym bardziej on sie podnieca i jest usatysfakcjonowany ze post spełnił swoją funkcję.Poza tym wierzycie mu? Napisać można wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 14:28  
Cytuj
CYTAT

Nie mam zamiaru brać na siebie tzw. "odpowiedzialności za ojczyznę", którą od urodzenia państwo polskie próbuje mi narzucić.

Od przedszkola ciągle nauka hymnu, poloneza, 1000-letniej historii, katechezy, rekolekcje, Msze, "Krzyżacy", "Potop", cała ta polska martyrologia... a ja tak nie chcę żyć. Jestem Gotem.

Ja chcę być... sobą.
W poniedziałek wysyłam do Urzędu Wojewódzkiego wniosek o odebranie mi polskiego obywatelstwa. Wiem że to ryzykowne, ale ja wiem, że ja już nie chcę żyć tak jak dotychczas. Czuję że jeżeli tego nie zrobię, to ten kraj zmarnuje mi resztę życia.



ten i inne tematy wskazują na ewidentny brak czegokolwiek ciekawego do roboty + dodatkowo najprawdopodobniej bezstresowe wychowanie..., gdyby tam był jakiś rozsądny rodzic to po:
1: wypier... darmozjadzie, nierobie i weź się za jakąś robotę co by grosza do życia dołożyć
2: jak Ci w PL nie pasuje a tym bardziej bycie Polakiem to won np. do raichu muslimom brody czesać
3: w między czasie rekompensata na korzyść skarbu państwa za poniesione wydatki na oświatę i służbę zdrowia
4: + na drogę, selekcja naturalna jak widać działa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Proszę was nie karmcie trolla. Omijajcie szerokim łukiem myszki lub palca jego posty. Im większa nienawiść i hejt tym bardziej on sie podnieca i jest usatysfakcjonowany ze post spełnił swoją funkcję.Poza tym wierzycie mu? Napisać można wszystko.


No mnie tez się wydaje, że nacht jak wstanie od kompa i wyjdzie na ulice to pies z kulawa noga nie chce z nim pogadać, a byli znajomi ze szkoły omijają go szerokim łukiem.
A tu przynajmniej wchodzi w jakąkolwiek interakcje z ludźmi co każdemu człowiekowi jest potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 14:44  
Cytuj
Koleś myśli, że jak odbiorą mu dowód to jego życie się zmieni na lepsze. Co za koleś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 18:21  
Cytuj
Nu nu, wpierw musisz dostać inny paszport.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 18:35  
Cytuj
No ale na serio to jak to jest . Ktoś pozbywa się obywatelstwa i co wtedy np z opieką zdrowotną, ZUSem i innymi takimi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 18:35  
Cytuj
No ale na serio to jak to jest . Ktoś pozbywa się obywatelstwa i co wtedy np z opieką zdrowotną, ZUSem i innymi takimi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 18:35  
Cytuj
No ale na serio to jak to jest . Ktoś pozbywa się obywatelstwa i co wtedy np z opieką zdrowotną, ZUSem i innymi takimi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 30 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 19:37  
Cytuj
CYTAT

Nie mam zamiaru brać na siebie tzw. "odpowiedzialności za ojczyznę", którą od urodzenia państwo polskie próbuje mi narzucić.

Od przedszkola ciągle nauka hymnu, poloneza, 1000-letniej historii, katechezy, rekolekcje, Msze, "Krzyżacy", "Potop", cała ta polska martyrologia... a ja tak nie chcę żyć. Jestem Gotem.

Ja chcę być... sobą.
W poniedziałek wysyłam do Urzędu Wojewódzkiego wniosek o odebranie mi polskiego obywatelstwa. Wiem że to ryzykowne, ale ja wiem, że ja już nie chcę żyć tak jak dotychczas. Czuję że jeżeli tego nie zrobię, to ten kraj zmarnuje mi resztę życia.




to wypierdalaj zasrana pizdo w rurkach najlepiej do abudabi tam cie kurwa przujma cioto z otwratymi rencoma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
No ale na serio to jak to jest . Ktoś pozbywa się obywatelstwa i co wtedy np z opieką zdrowotną, ZUSem i innymi takimi ??


Nie przysługuje, dlatego to ściema trolla, ale postów nabił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 30 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Nie mam zamiaru brać na siebie tzw. "odpowiedzialności za ojczyznę", którą od urodzenia państwo polskie próbuje mi narzucić.

Od przedszkola ciągle nauka hymnu, poloneza, 1000-letniej historii, katechezy, rekolekcje, Msze, "Krzyżacy", "Potop", cała ta polska martyrologia... a ja tak nie chcę żyć. Jestem Gotem.

Ja chcę być... sobą.
W poniedziałek wysyłam do Urzędu Wojewódzkiego wniosek o odebranie mi polskiego obywatelstwa. Wiem że to ryzykowne, ale ja wiem, że ja już nie chcę żyć tak jak dotychczas. Czuję że jeżeli tego nie zrobię, to ten kraj zmarnuje mi resztę życia.




to wypierdalaj zasrana pizdo w rurkach najlepiej do abudabi tam cie kurwa przujma cioto z otwratymi rencoma


jeszcze dodam https://www.youtu(...)Zhv1HPHQ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 19:47  
Cytuj
pół żartem pół serio :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 20:03  
Cytuj
To raczej sciema administratoraumiech jak polowa postow na tym forum umiech Jak najlepiej to wyeliminowac? pokazywac czesciowo numer IP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »