NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
NIE jestem Polakiem,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 11:35  
Cytuj

@ Jankers

"(...) państwo cie utrzymuje, wydało na ciebie za twoje zafajdane studia pieniądze (...)"

Oglądasz za dużo węgierskiej propagandy.
Większość polskich studentów - w tym ja - ukończyło studia zaoczne (weekendowe), za które sami zapłacili.
Na studia dzienne, idą tylko dzieci najbogatszych rodziców, które stać na to żeby 5 lat studiować i nie pracować. Studia dzienne są finansowane przez państwo, ale wiadomo że w tym czasie te dzieci muszą z czegoś żyć (rodzice przysyłają pieniądze).
Za dyplom ukończenia studiów też musiałem zapłacić. Jedyna rzecz którą państwo mi dało, to 30% zniżka na przejazdy w trakcie studiów.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 11:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 11:42  
Cytuj
CYTAT

Na studia dzienne, idą tylko dzieci najbogatszych rodziców, które stać na to żeby 5 lat studiować i nie pracować. Studia dzienne są finansowane przez państwo, ale wiadomo że w tym czasie te dzieci muszą z czegoś żyć (rodzice przysyłają pieniądze).
Za dyplom ukończenia studiów też musiałem zapłacić. Jedyna rzecz którą państwo mi dało, to 30% zniżka na przejazdy w trakcie studiów.[/justify]


Tak z czystej ciekawości - jakie masz doświadczenie zawodowe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 12:19  
Cytuj
Doświadczenie ma takie ile przeczyta na innym portalu i wklei tutaj...
To wszytko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 12:39  
Cytuj
CYTAT (Nacht)
Większość polskich studentów - w tym ja - ukończyło studia zaoczne (weekendowe), za które sami zapłacili...

I chyba tylko dlatego,że za nich płaciłeś to ich skończyłeś,choć mam spore wątpliwości co do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 13:07  
Cytuj
CYTAT

@ Jankers

"(...) państwo cie utrzymuje, wydało na ciebie za twoje zafajdane studia pieniądze (...)"

Oglądasz za dużo węgierskiej propagandy.
Większość polskich studentów - w tym ja - ukończyło studia zaoczne (weekendowe), za które sami zapłacili.
Na studia dzienne, idą tylko dzieci najbogatszych rodziców, które stać na to żeby 5 lat studiować i nie pracować. Studia dzienne są finansowane przez państwo, ale wiadomo że w tym czasie te dzieci muszą z czegoś żyć (rodzice przysyłają pieniądze).
Za dyplom ukończenia studiów też musiałem zapłacić. Jedyna rzecz którą państwo mi dało, to 30% zniżka na przejazdy w trakcie studiów.



Nie oglądam żadnej propagandy. Tym gorzej dla Ciebie jeśli płaciłeś za te studia i w trakcie nie stwierdziłeś, że ci nic nie dają (oprócz 30% zniżki na przejazdy). Przypominasz mi akt z Wesela Wyspiańskiego związany z chocholim tańcem... Jak się skończyło, wszyscy wiemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 15:21  
Cytuj

Oczywiście, rozumiem że różne osoby mają na sprawę różne poglądy.
Dlatego założyłem ten temat. Myślałem że natrafię na jakieś konstruktywne kontr-argumenty wobec kierunku działań jaki obrałem, ale nie natrafiłem.
Bo argumenty typu "jesteś nikim", to wiecie...
Cóż, dziękuję za dyskusję. Jutro wysyłam wniosek.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 15:36  
Cytuj
Najlepiej to sam siebie wyślij gdzieś daleko, zeby ślad po tobie zaginął. Nikt cię i tak nie lubi, więc będzie mała strata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 15:37  
Cytuj
To jak napiszesz wniosek, pochwal się na forum, bo obietnica bez pokrycia to tylko puste słowa rzucone na wiatr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 16:58  
Cytuj
Chwalisz się czy żalisz? I po co ? Trolu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 17:06  
Cytuj
"Cóż, dziękuję za dyskusję. Jutro wysyłam wniosek."

Ja pier****, to wysyłaj, mamy to gdzieś. Jednego debila mniej. Nikt normalny by tego nie zrobił, ale ty jesteś ponad podziałami.

Ciekawe ile moderacja będzie tolerować tego trolla.

I mam nadzieję, że jako niePolak juz nie bedziesz udzielał sie na polskim forum stalowemiasto.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 17:58  
Cytuj
Nachta "musiała" cool podświadomie uaktywnić manifa opozycji pod szczytnym hasłem "Kocham Cie Reichu bo nie czuje polskich patriotów. Tym razem użyto dziecka i kobiety, dla przypisania "niewinności i zaufania" takiej własnie postawie.

Sam ton wypowiedzi naszego forumowicza, często graniczy z takim ekshibicjonizmem i wpisał się rewelacyjnie w zamierzoną narracje manifestacji, "rozgrzeszania" postawy Tuska i Rezydentury. Szczerze kochamy i się utożsamiamy...

Nikt normalny nie neguje ze rząd polski wielokrotnie podkreślał zasadność przynależności do UE, ta manifestacja to manifestacja czegoś innego... zresztą przez to nieudana.

Kolega Nacht robi się przewrotny troll :cwaniak:

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 18:28  
Cytuj
Dlatego dla takich, którzy się wstydzą swojej tożsamości brak szacunku. Niech spierd*** do Niemiec do Bauera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 18:43  
Cytuj
Folksdojcz na Podkarpaciu???

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 19:10  
Cytuj
Mało tu takich ?? Sporawo...Może niech rzeczywiście do niemiec jedzie, tam zapozna się bliżej z własnej woli lub z przymusu z jakim abdulem który przeczyści mu okrężnice . Wtedy może doceni swój kraj którego się tak brzydzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 19:10  
Cytuj
Mało tu takich ?? Sporawo...Może niech rzeczywiście do niemiec jedzie, tam zapozna się bliżej z własnej woli lub z przymusu z jakim abdulem który przeczyści mu okrężnice . Wtedy może doceni swój kraj którego się tak brzydzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 21:58  
Cytuj

Volksdeutsch oznacza osoby pochodzenia niemieckiego.

Moi przodkowie pochodzą z polskiego Województwa Podkarpackiego (co najmniej dwa poprzednie pokolenia, bo o wcześniejszych nic nie wiem).


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 22:25  
Cytuj
CYTAT

Volksdeutsch oznacza osoby pochodzenia niemieckiego.

Moi przodkowie pochodzą z polskiego Województwa Podkarpackiego (co najmniej dwa poprzednie pokolenia, bo o wcześniejszych nic nie wiem).



To muszą być z ciebie dumni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
To oczywiście przykład bo takich durnych postów jest z jego strony multum. Po takim poście nasuwa mi się 3 opcje:
1) albo gość jest chory
2) albo gość robi to celowo, nabija bezsensowne posty nie na temat, zaśmiecając forum (pomijam te wątki militarne) a później podnieca się co mu ludzie odpisali
3) albo gość pisze jakąś pracę magisterską odnośnie reakcji użytkowników na trolling internetowy


Kiedyś zakładałem wątek "sposob na użytkownika o nick'u Nacht". Powyżej fragment jednego posta. Więc którą opcję tu obstawiacie? Mi tutaj pasuje opcja 1 ewidentnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 23:10  
Cytuj
Moim zdaniem administracji stalowemiasto nawet na rękę taki troll.

Nabija im odsłony i robi dobry ogon long tail związany z tym portalem w serwisie google. Dlatego go nie banują, może nawet sami go "wyhodowali"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 16 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 23:16  
Cytuj
To jasna sprawaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 23:50  
Cytuj
JUDEPOLONIA TO TWÓR ŻYDOWSKI spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 00:06  
Cytuj
A może choroba Nachta to po prostu samotnosc ?
Człowiekowi który jest sam przez wiele lat mogą się fazy poprzestawiac i nie jest to jakieś dziwne.
spi

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 09:55  
Cytuj
CYTAT


Większość polskich studentów - w tym ja - ukończyło studia zaoczne (weekendowe), za które sami zapłacili.


Nie do końca to jest prawda. Bo płacili "drobne". Dla przykładu AGH, studia niestacjonarne (za słowo zaoczne ja bym się obraził), które są organizowane na weekendzie płaci się dziś ok 2.000zł. Ten sam kierunek, obcokrajowiec, będzie płacić ok 18.000zł za semestr. Wówczas można mówić, że państwo do jego studiów się nie dołożyło.
To samo tyczy się studiów stacjonarnych (czyli tych od pn do pt), polak jak sie dostanie uczy sie za free, obcokrajowiec buli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 10:42  
Cytuj
Bardzo dobra uwaga.
2000 zl nie wystarczyloby aby oplacic przez miesiąc sprzątaczkę tych sal wykładowych, a co dopiero mowic o wynagrodzeniach nauczycieli akadameickich i całej uczelnianej infrastruktury.

Tak przy okazji to ciekawe ile kosztują studia wyższe budżet państwa czyli nas wszystkich. Można by to chyba policzyć. Zsumowac wszystkie wydatki jakiejś wyższej uczelni w roku minus dochody z jakiejś działalności i np. podzielić przez liczbe studentów. I mamy koszt jednego roku studiów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 11:14  
Cytuj
Nacht, zrzekasz się obywatelstwa i co dalej? Jaka będzie twoja sytuacja prawna jako bezpaństwowiec? Ciekawy krok, tylko jaki ma być efekt końcowy. Chyba nie chodzi tylko o focha, nic nie dostałem to zabieram zabawki. Emigrować możesz czy masz obywatelstwo czy nie, możesz jechać w wiele miejsc. Jako bezpaństwowiec, chyba zostaje metoda emigracji na uchodźcę. Samo zrzeczenie się obywatelstwa to tylko gest, jakiś element dalszej strategii. Chyba nie chodzi o to by znaleźć się w gazetach jako ciekawostka w sezonie ogórkowym. Jak się zrzekniesz to co dalej. Mam wrażenie że masz depresję. Może wypad do na wojnę w Syrii czy na Donbas pomoże ci realnie spojrzeć na życie. Tam chyba o czym innym marzą niż bonusach życia, chyba marzą by w ogóle przeżyć.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »