NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
NIE jestem Polakiem,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:11  
Cytuj

Nie mam zamiaru brać na siebie tzw. "odpowiedzialności za ojczyznę", którą od urodzenia państwo polskie próbuje mi narzucić.

Od przedszkola ciągle nauka hymnu, poloneza, 1000-letniej historii, katechezy, rekolekcje, Msze, "Krzyżacy", "Potop", cała ta polska martyrologia... a ja tak nie chcę żyć. Jestem Gotem.

Ja chcę być... sobą.
W poniedziałek wysyłam do Urzędu Wojewódzkiego wniosek o odebranie mi polskiego obywatelstwa. Wiem że to ryzykowne, ale ja wiem, że ja już nie chcę żyć tak jak dotychczas. Czuję że jeżeli tego nie zrobię, to ten kraj zmarnuje mi resztę życia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:23  
Cytuj
Jestes mniej wartosciowy niz zurzyty kondom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Jestes mniej wartosciowy niz zurzyty kondom.
Zurzyty :-/ ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:33  
Cytuj
A wiesz, że zgodę musi wyrazić Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej?

CYTAT
Formalności

Jak już zostało to wspomniane, procedura zrzeczenia obywatelstwa wymaga od zainteresowanego spełnienia wymogów formalnych, które dotyczą przedstawienia wraz ze sporządzonym w języku polskim wnioskiem do Prezydenta RP następujących dokumentów:

• zdjęcia biometrycznego;
• dokumentu stwierdzający posiadanie obywatelstwa innego państwa lub przyrzeczenie jego nadania;
• oświadczenia, że nie toczy się przeciwko osobie zainteresowanej postępowanie sądowe;
• oryginału aktualnego, tj. nie starszego niż 3 miesiące, odpisu zupełnego aktu urodzenia wydanego przez polski urząd stanu cywilnego;
• poświadczonej urzędowo kopii ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość i obywatelstwo wnioskodawcy;
• dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa innego państwa lub przyrzeczenie jego nadania;
• odpisu aktu małżeństwa lub innego dokumentu określającego stan cywilny;
• życiorysu.

Jakie inne obywatelstwo posiadasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:34  
Cytuj
Jak już żeś się Pan przyczepil do ortografii, to NIEULECZALNA pisze się razem ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:36  
Cytuj

@ wyborca

Napisałem e-mail'a do Prezydenta, żeby uprzedzić go o moim wniosku który wkrótce nadejdzie.

P.S. Po 30 latach doszedłem do wniosku że ja do polskiej rzeczywistości poprostu nie pasuję.
To nie jest mój kraj. Mentalnie ich bin Deutsch.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:43  
Cytuj
Nacht, u którego stalowowolskiego psychiatry się leczysz? Musisz zmienić leki lub podnieść dawkę bo niedługo będzie oddział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:43  
Cytuj
Z kad się biorą tacy jak on? Ręce opadają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:44  
Cytuj

@ Alan

Pisze się "skąd".


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:46  
Cytuj
Skąd nie z kąd. Jest chory na jedną z chorób z zakresu klasyfikacji medycznej ICD 10 od F 20 do F 29.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:48  
Cytuj

@ HIV

Zniesławianie kogoś jest karalne.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:50  
Cytuj
Zniesławianie może i tak, ale nie pisanie prawdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:51  
Cytuj

Ale ty akurat prawdy nie napisałeś.
Ja się nie leczę na żadną chorobę psychicznę.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:52  
Cytuj
A co mu zrobisz? Napiszesz drugi wniosek do prezydenta, że się z ciebie na forum śmieją? Czy pojdziesz na policje? Tylko ubierz się normalnie, a nie jak kot bo cię na komedzie wysmieja. Co do pisma do prezydenta o pozbawienie obywatelstwa mam nadzieję że odpisze ci "ogarnij się baranie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:55  
Cytuj
Skoro się nie leczysz (przerwałeś?) to najwyższa pora zacząć ponownie się leczyć, bo objawy postępują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:56  
Cytuj

Ja nie zwykłem komentować decyzji Prezydenta RP.
Jeżeli decyzja będzie odmowna, to niech taka będzie.
Ja w każdym razie złożę oświadczenie woli że nie chcę mieć polskiego obywatelstwa, i niech instytucja państwa polskiego poprostu o tym wie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:58  
Cytuj
I ty uważasz że jesteś zdrowy i normalny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 22:59  
Cytuj

Robi się późno. Dyskutujcie dalej bezemnie.

Gute Nacht euch.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 23:24  
Cytuj
Polakiem trzeba sie czuć, rezydentem może być każdy. Dobra decyzja Nacht, dajesz im dobry przykład.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
Jak już żeś się Pan przyczepil do ortografii, to NIEULECZALNA pisze się razem ;-)


Hahaha, dobre ok

Nacht chyba szykuje grunt na okoliczność jak mamusia umrze i emerytura przestanie przychodzić.
Ale uprzedzam, to już nie tak łatwo, na komisjach lekarze sa nie w ciemie biciumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 00:07  
Cytuj
Siedzisz na bezrobociu, państwo cie utrzymuje, wydało na ciebie za twoje zafajdane studia pieniądze, a teraz tak się odwdzięczasz? Ulżysz przynajmniej finansom publicznym..

W czasach wojennych dawno byś już wąchał kwiatki od spodu, wytłumaczyliby ci to prędzej niż myślisz.

Jak jesteś taki proniemiecki to pakuj manatki i pierwszym pociągiem do Merkel. Komitet powitalny w postaci jakiegoś pakistańczyka lub turka masz murowany.

Za monitora możesz sobie takie rzeczy wypisywać, ciekawie byłoby o tobie przeczytać, kiedy takie rzeczy publicznie będziesz wyrażać, ale to trzeba mieć jaja i trochę więcej samokrytyki umiech

Dziwie się administracji tego portalu, że pozwalają na taką partyzantkę na tym forum. Wszystko tam u was w porządku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 00:23  
Cytuj
CYTAT

@ wyborca

Napisałem e-mail'a do Prezydenta, żeby uprzedzić go o moim wniosku który wkrótce nadejdzie.

P.S. Po 30 latach doszedłem do wniosku że ja do polskiej rzeczywistości poprostu nie pasuję.
To nie jest mój kraj. Mentalnie ich bin Deutsch.

Witamy na forum Donalda...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 09:20  
Cytuj
Nacht już wieki temu pytałeś na forum ile kanapek powinieneś zabrać na drogę,dlaczego tu jesteś a nie zabierasz o obywatelstwo innego kraju?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 10:07  
Cytuj
CYTAT

Nie mam zamiaru brać na siebie tzw. "odpowiedzialności za ojczyznę", którą od urodzenia państwo polskie próbuje mi narzucić.

Od przedszkola ciągle nauka hymnu, poloneza, 1000-letniej historii, katechezy, rekolekcje, Msze, "Krzyżacy", "Potop", cała ta polska martyrologia... a ja tak nie chcę żyć. Jestem Gotem.

Ja chcę być... sobą.
W poniedziałek wysyłam do Urzędu Wojewódzkiego wniosek o odebranie mi polskiego obywatelstwa. Wiem że to ryzykowne, ale ja wiem, że ja już nie chcę żyć tak jak dotychczas. Czuję że jeżeli tego nie zrobię, to ten kraj zmarnuje mi resztę życia.



Zacytuję słowa Kazika. Ojczyzna jest jak matka, tej sie nie wybiera możesz sobie wybrać kochankę czyli możesz mieszkać gdzie chcesz ale ojczyznę masz jedną.
Piszesz że Polska zmarnuje ci resztę życia. Podziel sie ze mną w jaki sposób?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 11:08  
Cytuj
Nacht bijesz rekordy..... popularności na tym forumgood Legenda forum - pewnie coś w tym jest... Niekoniecznie pozytywnego, ale.... mi osobiście nie przeszkadzaszgoodgoodgood



Co do tematu - jestem Polakiem - kocham ten kraj, ale politycy mi go obrzydzają cały czas...... Za ich "wojny" nie oddałbym ani jednej kropli krwi...... Po prostu kocham zwykłych ludzi i całą naszą przyrodę, a na patriotyzm rzygam i chyba będę rzygać do końca moich dnigoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »