NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Pobieranie ankiety po wysłaniu CV ?,
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 12:41  
Cytuj
Szukam sobie pracy. Wysyłam CV przez e-mail i już drugi raz dostałam dziwną odpowiedź.
Treść e-maila była za bardzo pochlebna co do mojej osoby.
Aby nawiązać kontakt trzeba TYLKO pobrać ANKIETĘ z jakieś stronki i odesłać. Aby pobrać trzeba podać numer komórki i zaakceptować regulamin. Co o ile dostrzegam wiąże się z opłatami :szok:

Wiecie o co chodzi? nie wiem

Ktoś szuka "jeleni" ? placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 12:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 12:54  
Cytuj
Tak. To zwykłe naciąganie ludzi.

Są różne metody.

Kiedyś, było coś takiego, że po złożeniu CV dostawało się informację, że praca jest, tylko trzeba zapłacić za szkolenie....mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 17:45  
Cytuj
Cześć.
Pamiętam swego czasu było popularne ściąganie kwestionariuszy aby wypełnić i odesłać ale na początku trzeba było wysłać kod sms aby go pobrać. Wszystko co budzi choć cień wątpliwości powinno być traktowane sceptycznie. Wykorzystywanie osób w taki sposób to najgorsza forma grabieży bo dotyka niewinnych ludzi którzy w PL nie mogą znaleźć pracy. W Pl jest duży popyt na pracę .Dlatego iż pracy jest mało,nie powstaje miejsc pracy. Szukających jest wiele więc to potencjalnie dobry biznes.
Ubolewam nad tym a równocześnie wystrzelałbym tych ludzi. Dualizm człowieka ha!

"You fuckin' idiots turn jewellery store into Wild West and you wondering why the cops show up?" - Nice Guy Eddie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »