NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Stal Stalowa Wola,
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 18:56  
Cytuj
Czy uważacie, że stadion za wiele mln zł jest potrzebny w Stalowej?

Rozumiem, że ta [moderowano] ktora mi grozila smiercia tez dostala ostrzezenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 18:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 20:21  
Cytuj
Stadion jest potrzebny,ale to podkarpackie centrum piłki na pewno nie.Kto to będzie utrzymywał.Gdyby było to takie super to już by stało u Ortyla w Mielcu albo w Rzeszowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 20:26  
Cytuj
Ale nie uważasz, że w miescie sa inne pilne wydatki niż stadion?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 20:49  
Cytuj
A uważasz, że będzie kiedyś czas, że miasto będzie miało miliony nadwyżki budżetowej? Dostaliśmy bardzo duże wsparcie z budżetu państwa i grzechem byłoby wreszcie z tego nie skorzystać. Ościenne miasta jak Tarnobrzeg czy Mielec jakoś poradziły sobie z tym wydatkiem i mają stadiony. Ten w Tarnobrzegu może mocno średni ale jednak.
Nasz stadion i całe zaplecze jest powodem do wstydu. Z całego kompleksu nie korzystają tylko piłkarze w dniu meczu ale codziennie młodzież i dzieci. Trzeba walczyć żeby dzieci nie siedziały przed komputerem albo w wieku 12 lat nie piły piwa na osiedlu. Zagrzybiałe szatnie na pewno nie są czynnikiem zachęcającym to trenowania w Stali.
Jest wreszcie szansa, że powstanie u nas kompleks sportowy na miarę XXI wieku.
Mam taką prośbę, nie krytykujmy każdego pomysłu tylko dlatego, że dana dziedzina mnie nie interesuje.
Np ja mógłbym powiedzieć, że głupotą jest rewitalizacja Rozwadowa, bo bywam tam 3 razy do roku. A jednak bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że zyskamy fajne miejsce i ludzie będą tam miło spędzać czas.

Nasze miasto powoli pięknieje i nie widzę powodu żeby stadion i zaplecze miały nadal przypominać ruinę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 20:57  
Cytuj
Przekonałeś mnie, serio. Przynajmniej mnie nie wyzywasz.

Mnie osobiscie boli, że na mecze przychodzi garstka kibicow, kiedyś był gorszy stadion, ale przychodziły tłumy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 21:03  
Cytuj
Przychodzi garstka bo widocznie poziom gry kiepski. Natomiast inwestycje w infrastrukture na pewno zwiększą szanse na rozwój młodzieży i efekty w przyszłości.

Żeby nie było - nie jestem fanem piłki- w życiu nie byłem na meczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Przychodzi garstka bo widocznie poziom gry kiepski. Natomiast inwestycje w infrastrukture na pewno zwiększą szanse na rozwój młodzieży i efekty w przyszłości.

Żeby nie było - nie jestem fanem piłki- w życiu nie byłem na meczu.


Ale nie zanosi się , że ten poziom się podniósł. Działania tego zarządu to jest kpina. Ja się obawiam, że wybydują im stadion, a i tak spadną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 21:06  
Cytuj
Mnie też to boli, bo przecież kilka lat temu chodziło regularnie po 3-5 tyś ludzi. Była to rozrywka nie tylko dla nas ale na te ciekawsze mecze przyjeżdżali ludzie z całego powiatu, a nawet z Leżajska czy Kraśnika.
Na pewno wpływ ma na to poziom sportowy, ale też atmosfera jaka się wytworzyła w ostatnich latach. Wielu ludzi odwróciło się od klubu, wielu postanowiło walczyć ze Stalą, bo miało nie po drodze z włodarzami itp, itd.
Może właśnie nowy stadion, sztuczne oświetlenie będzie tym bodźcem żeby znów wróciła super atmosfera na Hutniczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Mnie też to boli, bo przecież kilka lat temu chodziło regularnie po 3-5 tyś ludzi. Była to rozrywka nie tylko dla nas ale na te ciekawsze mecze przyjeżdżali ludzie z całego powiatu, a nawet z Leżajska czy Kraśnika.
Na pewno wpływ ma na to poziom sportowy, ale też atmosfera jaka się wytworzyła w ostatnich latach. Wielu ludzi odwróciło się od klubu, wielu postanowiło walczyć ze Stalą, bo miało nie po drodze z włodarzami itp, itd.
Może właśnie nowy stadion, sztuczne oświetlenie będzie tym bodźcem żeby znów wróciła super atmosfera na Hutniczą.


Nawet zajebisty stadion nic nie da, jeśli Stalowka spadnie. Atmosfere robi wynik, wszedzie tak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 21:16  
Cytuj
100% racji. Tylko teraz mamy jeden problem. Z obecnym stadionem i zapleczem nie możemy awansować. Dlaczego? Bo stadion nie spełnia wymogów PZPN. Gdybyśmy teraz awansowali to gralibyśmy w Mielcu albo Rzeszowie, a tego nikt nie chce. Póki więc nie będzie stadionu, który spełni wymogi jest stagnacja, która odpycha kibiców. Nie ma nic gorszego jak gra o bezpieczny środek tabeli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 20 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
100% racji. Tylko teraz mamy jeden problem. Z obecnym stadionem i zapleczem nie możemy awansować. Dlaczego? Bo stadion nie spełnia wymogów PZPN. Gdybyśmy teraz awansowali to gralibyśmy w Mielcu albo Rzeszowie, a tego nikt nie chce. Póki więc nie będzie stadionu, który spełni wymogi jest stagnacja, która odpycha kibiców. Nie ma nic gorszego jak gra o bezpieczny środek tabeli.


Ok, ale my nie awansujemy, bo nie ma kasy w klubie. To nie przez stadion.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »