NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Kolczyk w chrzastce- gdzie??, Gdzie? Jaka cena?
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 17:26  
Cytuj
Witam
Szukam salonu piercingu ktore zajmuje sie piercingiem uszu w chrzastce. Salony kosmetyczne, nawet jesli chca sie tego podjac robia to pistoletem, a jest to bardzo niewskazane.
Przy okazji moze ktos podpowie jaka cena takiego zabiegu?
Moze ktos ostatnio robil?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 17:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 10:28  
Cytuj
W chrząstce na górze ucha, czy przy wejściu do ucha, w tym małym ,,trójkąciku" że tak powiem?
Jeśli na górze, to przebija kosmetyczka, a na dole tylko piercing, ok 50 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 11:36  
Cytuj
Droga autorko. Kiedyś w Gobotattoo można było przekłuć (bo przebić to co najwyżej dętkę można, eloiza), nie wiem jak teraz, musiałabyś iść/zadzwonić i się zapytać. Jeśli nie, to czeka Cię wyprawa do Rzeszowa bądź dalej. Ewentualnie możesz się umówić na przykład z Conorem z CRM Bodymodifications, że przekłuje Cię na konwencie w Lublinie (pod koniec kwietnia jest ten konwent), o ile się tam pojawi ;)

No i fajnie, że jesteś świadoma jakie ryzyko niesie za sobą przekłucie za pomocą pistoletu, to się chwali.

Jeśli chcesz jakieś konkrety, kontakty, bądź masz po prostu jakieś pytanie, to pisz, tu albo na priv, co wiem to powiem. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 16:20  
Cytuj
Kolczyk w chrząstce na górze ucha ☺ właśnie problem w tym, że kosmetyczki jeśli którakolwiek się tym zajmuję od razu łapie z pistolet😒 wtedy uciekam😝
A może jakiś salon w Sandomierzu? Tarnobrzegu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 18:09  
Cytuj
Nie słyszałam o takich... ale zawsze możesz zapytać na tej grupie na fejsie: https://www.facebook.com/groups/tattoopiercingbm/?fref=ts
umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 19:17  
Cytuj
Co za problem w pistolecie?
Miałam przekłutą chrząstkę, właśnie tym sposobem i ok. Nie wymyślajcie problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 22:56  
Cytuj
Problem z utrzymaniem sterylności zabiegu czy chociażby mechanizm powstawania rany. https://www.youtu(...)49SrctTU dowiedz się.

Kiedyś ludzie trzymali mięso w jamach w ziemi i też przeżywali. Czy to oznacza, że należy tak robić? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2017r. 11:55  
Cytuj
Do tego chciałabym wspomnieć że widziałam kolczyk zrobiony pistoletem w chrząstce. Był zrobiony na samym brzegu ucha, wyglądało to tak, że wystarczy niewielkie szarpnięcie i nie masz nie tylko kolczyka ale i kawałka ucha. Dziękuję, wolę nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »