NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
BagPak Praca, ReRe; Dyskujsa
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 02:19  
Cytuj
Czy w tej pracy w bag paku są stanowisko co się cały czas ciężkiego podnosi
po kilkanaście kilo i niszczy kręgosłup ?, nie chodzi mi o dostawcze np przeniesienie palety ale np o ciągłe podnoszenie, dźwiganie zawieszanie ciężkich elementów,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 02:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 09:58  
Cytuj
volcaz-byliśmy na rozmowie w 5 osób-praca :kontroler jakości:-każdy dostał taka ofertę i każdy podziękowałjezyk

truskawka1-w swoim CV mam napisane ciekawe rzeczy i doświadczenia dlatego to była moja najkrótsza rozmowa o praceumiech,tak zresztą tez jak tych 5 osób co było na rozmowieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 14:29  
Cytuj
brawo i takich ludzi cenię !!!!! to się nazywa wartość człowieka, znać swoją wartość !!!! w większości firm rządzą poza umiejętnościami wazelina i ból kolan, sam miałem przypadek składając podanie na programistę maszyn skrawających do jednej z małych firm w Stalowej Woli i oczywiście zadzwonili do mnie...rozmowa mnie rozbroiła, 5 lat doświadczenia, studia i na umowie najniższa krajowa, okres próbny 3 miesięcy, oczywiście nie zgodziłem się, postawiłem swoje warunki, dostałem telefon dzień później że jedyne co mogli wynegocjować to okres próbny na miesiąc po nim, po nim umowa na dwa lata i stawka o 200 zł wyższą...żałosne !!!!! pracodawcy twierdzą że dają nam tyle ile dają, twierdząć ze podatki zus i inne składki które za nas są odprowadzane do budżetu a tak na prawdę kto zapie**dala na te składki ??? pracodawca czy pracownik ????

także ponownie nie dajcie się rżnąć, na chwilę obecną to pracodawca ma problem z ludźmi, nieodwrotnie, dlatego jeśli macie coś w głowie, coś umiecie ceńcie się i pamiętajcie aby unikać wazeliniarzy którzy pracują praktycznie w każdych z firm!!! u mnie odpukać takich się usuwa, nie pracujesz w grupie lub kombinujesz na boku jak tu się nie narobić ( czyli ból kolan ) tacy pracownicy są usuwani !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Jastkowice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2017r. 22:30  
Cytuj
Witam praca w Bagpaku jak każda inna pracuje tam od miesiąca i na razie nie mam żadnych problemów z kierownictwem pracowałem wcześniej w tej drugiej firmie colmar jak to nazywacie teraz się Qbev nazywa ale tam kierownictwo samo nie wie czego chce pracowałem tam jako operator wózka widlowego ale nie przedłużyli mi umowy chociaż wiedzą że nie mają na tyle osób do pracy na tym stanowisku a teraz na stalowce ogłoszenie dali że szukają dlatego radzę lepiej przyjść pracować do bagpaku niż do Qbev

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2017r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Witam praca w Bagpaku jak każda inna pracuje tam od miesiąca i na razie nie mam żadnych problemów z kierownictwem pracowałem wcześniej w tej drugiej firmie colmar jak to nazywacie teraz się Qbev nazywa ale tam kierownictwo samo nie wie czego chce pracowałem tam jako operator wózka widlowego ale nie przedłużyli mi umowy chociaż wiedzą że nie mają na tyle osób do pracy na tym stanowisku a teraz na stalowce ogłoszenie dali że szukają dlatego radzę lepiej przyjść pracować do bagpaku niż do Qbev


Witam. Jeśli sprawowałbyś się dobrze, z pewnością dostałbyś nową umowę. Skoro kierownictwo ma problem ze znalezieniem pracownika i mimo to nie przedłużyli Ci umowy, no to sam wyciągnij wniosek.

Twoja klawiatura chyba nie ma znaków interpunkcyjnych, więc ja napiszę kilka żebyś mógł sobie skopiować: ,,,,,,,....... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2017r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
Witam praca w Bagpaku jak każda inna pracuje tam od miesiąca i na razie nie mam żadnych problemów z kierownictwem pracowałem wcześniej w tej drugiej firmie colmar jak to nazywacie teraz się Qbev nazywa ale tam kierownictwo samo nie wie czego chce pracowałem tam jako operator wózka widlowego ale nie przedłużyli mi umowy chociaż wiedzą że nie mają na tyle osób do pracy na tym stanowisku a teraz na stalowce ogłoszenie dali że szukają dlatego radzę lepiej przyjść pracować do bagpaku niż do Qbev



Nie przedłużyli Ci umowy, bo po pierwsze kiepski z Ciebie wózkowy. Po drugie to najzwyczajniej w świecie śmierdziałeś takim typowym kilkudniowym nie myciem się. Branża spożywcza, więc nie miałeś tam prawa bytu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2017r. 01:00  
Cytuj
Byłem na rozmowie, aplikowałem na trochę " wyższe " stanowisko jak niektórzy tu...
Jednak na rozmowie dostałem pytanie od "dyrektora" czy znam tu kogoś, czy kogoś mam kto mnie poprowadzi itp itd.
Niestety, powiedziałem że nie znam nikogo, bo to stanowisko na które aplikowałem akurat nie potrzebowało wybitnie wprowadzania, wszystkiego szło się samemu wyuczyć, popatrzeć...
Jednak od razu dostałem odpowiedź w stylu "jeśli nikogo nie masz i nikogo nie znasz, to nie masz czego tu szukać"
I nigdy więcej tam nie aplikowałem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 19:38  
Cytuj
Dziekuje tej ku..ie co chodzi i rysuje samochody na terenie firmy BACKPACK jak ku..a masz cos do mnie to mi to powiedz prosto w oczy a nie chodzisz i rysujesz samochod

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 29 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 07:35  
Cytuj
Jak wygląda teraz zarobki na produkcji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 13:33  
Cytuj
nieadekwatne do systemu pracy świątek piątek niedziela, stawki ustalane z kierownikiem i objęte tajemnicą wynagrodzenia co dla mnie jest chore w zakładzie produkcyjnym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 16:01  
Cytuj
Ta firmą to porażka, płacą mało, atmosfera okropna, lepiej daruj sobie i szukaj gdzie indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2019r. 16:01  
Cytuj
Ta firmą to porażka, płacą mało, atmosfera okropna, lepiej daruj sobie i szukaj gdzie indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 10:22  
Cytuj
BagPak cały czas inwestuje ,całkiem niedawno został oddany do użytku jeden dość spory magazyn. Mam takie pytanie czy konstrukcja przylegająca obok której ukazuje się zarys będzie należała również do BagPakuzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
TZG
TZG
TZG
Posty: 3
Dołączył: 27 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2019r. 18:11  
Cytuj
Dwóch mobbingowców (Pinokio i Dżepetto) już odsuniętych od władzy, czas na kolejnych.
Szkoda, że już dawno nikt im się do dupy nie dobrał, ale każdy się bał.
Brawa dla dyrektora operacyjnego za wymianę kierownictwa. Degradacja dla nich to i tak dobrze. Powinni za bramę wylecieć albo dostać słabo płatne stanowisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2019r. 10:32  
Cytuj
To kropla w morzu potrzeb w tej firmie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »