NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Prostowanie Felg ,
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 15:58  
Cytuj
Gdzie w Stalowej lub okolicy mogę ,,naprawić,, felgi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 15:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 16:33  
Cytuj
Jak sie jedzie na nisko to za BP po prawej jest taki barak z oponami. Nie wiem czy tam jeszcze pracuja bo powoli przenosili sie dalej o pareset metrow, na zakręcie do nowego budynku. Kiedys tam zostawilem alusy do prostowania zimowe. Zrobili OK tylko zajelo im to 5 miesiecy. Wsumie mi sie nie spieszylo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Jak sie jedzie na nisko to za BP po prawej jest taki barak z oponami. Nie wiem czy tam jeszcze pracuja bo powoli przenosili sie dalej o pareset metrow, na zakręcie do nowego budynku. Kiedys tam zostawilem alusy do prostowania zimowe. Zrobili OK tylko zajelo im to 5 miesiecy. Wsumie mi sie nie spieszylo.


Barak stoi, ale jest na nim informacja, ze w pięknym budynku na przeciwko firma sie przeniosła. Swego czasu byli najtańsi w okolicy. Ja ich nie lubie za dwie rzeczy (jedna poniżej), druga tu: Założyli na krzywe felgi opony, mimo, że prosiłem, żeby sprawdzić czy są proste (a miały aż kilka mm bicia). Oczywiście jeździć się nie dało, ale za usługę trzeba było zapłacić.

-ze 4 lata temu, tam zostawione 4x16 felgi miały być zrobione po oglądnięciu za 150zł, potem bez żadnej informacji podczas odbioru okazało się, że będzie troche drożej - 500zł. Felgi nie zostały nigdy odebrane (naprawdę, bo wyszła spina)

-W tamtym roku 2 x 17 vianor w nisku, no to tak prawie dobrze to zrobili, małe bicie zostało niestety. Vianor ma maszynę do prostowania felg, wiem ze robią na miejscu co jest plusem. Żebym nie był pod tym względem bardzo wymagający to bym powiedział że ok, do zwykłego wozu do zwykłej jazdy są ok. Do autostrad ja czuję, że felgi nie są zrobione na 0.

-I również w tamtym roku, inne felgi, super zrobione, dokładnie na 0. 4 x 17, dość mocno pogięte ogarnięto pod Rzeszowem w firmie KJT. Cena 2 x drożej jak w vianor. Oczywiście robione na miejscu. Nie było się do czego przyczepić. Co prawda lizneli felgi troche od środka ale służą dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 20:58  
Cytuj
Ja robiłem za bp po lewej. Malowanie, prostowanie, napawanie rantów. Polecam ich cenowo coś między 500 a 600 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 21:05  
Cytuj
Vianor na warcholach to porażka, chciałem stalowe felgi kupić ale nie mieli mojego otworu centrujacego. Właściciel chciał podszlifowac otwory żeby spasowalo. Nigdy więcej tam nie wróciłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Marz 2017r. 09:37  
Cytuj
Nie dziwie sie. Wlasciciel chwalil sie tu na forum ze nie uzywa klucza dynamometryczego. On nie rozumie wykonywanych czynnosci I procesow przy tym zachodzacych. Oby kiedys swoim zaniechaniem nie doprowadzil do tragedi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Marz 2017r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Vianor na warcholach to porażka, chciałem stalowe felgi kupić ale nie mieli mojego otworu centrujacego. Właściciel chciał podszlifowac otwory żeby spasowalo. Nigdy więcej tam nie wróciłem.


co szok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2017r. 20:05  
Cytuj
Te felgi które miał na stanie miały otwór centrujacy ciut mniejszy od moich. Było to 5 lat temu, może się coś zmieniło u nich ale nie smak zostaje po takiej akcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »